ИМА ЛИ СМИСЪЛ ДА ПРОДЪЛЖАВАМ?
Влюбена съм в един мъж от 10 години, от 8 имаме сексуална връзка. Виждаме се два-три пъти в месеца, и така вече толкова дълго време. Когато сме заедно се чувстваме много добре. Но нито той някога ми е казал какво чувства към мен, нито аз на него. А моите чувства са много силни. Обичам го, всеки път когато го видя сърцето ми започва да бие лудо, облива ме силна гореща вълна, страшно много ми личи, че го обичам, но не мога да се престраша да му го кажа. Проблема е, че аз незнам той какво изпитва към мен, има някакви чувства, осещам ги, но не мога да ги разбера. През тези години и той и аз сме имали кратки връзки, но въпреки това продължавахме да се срещаме. От 3 години насам аз се срещам само и единствено с него. Не обръщам внимание на другите мъже и искам само него, но незнам дали си струва. И дали отдадена на него няма да изпусна друг човек, който да сподели чувствата ми.
Или ме посъветвайте какво да направя, за да знае какво изпитвам към него, но знайте че диалогът между двама ни много куца, а аз отчаяно искам да знам има ли смисъл, докога ще продължаваме така. Обичам го и искам да прекарам живота си с него, но като мълча и се задоволявам само с някакви срещи от време на време, дали имам шанс да получа повече.
Когато някой път му откажа среща, той непрестава да ме търси догато изляза с него, а след това пак две седмици дори не звъни да пита как съм......
Аз знам, че той е голямата ми любов, но за него какво съм?

Коментари

1.   Той добре знае какво чувствате към него. Аз преживях подобна връзка, но само 2 години. Най-вероятно съм пропуснала нещо, което е имало по-висока цена. Обичах го безумно, но не стигаше това. А какво повече може да иска човек освен любов. Е нека си намери някоя, която да го обича повече от мен.

Моят съвет е от сърце -болката минава, времето лекува, бягайте далеч, спрете агонията. Както казват хората - "по-добре ужасен край, отколкото ужас без край!". Не губете надежда - ще видите, че има хора около вас и те имат цена. Аз не съм загубила надежда.
Успех!

2.   Мила, ако той имаше найстина чувства кам теб нямаше да излиза само два-трипати в месеца с теб и то само за секс. Отвори си очите и бягай щом няма диалог между вас вашата вразка няма никакво бъдеще

3.   Това ми е познато. Имах подобна връзка повече от 2 години. Но за разлика от теб - навреме осъзнах, че човекът няма сериозни намерения, а иска да бъде с мен само заради секса, защото си пасвахме доста. От 3 години нямам нищо общо с него, скъсахме по мое искане. Наскоро обаче пак ми се обади да сме се видели. Категорично отказах и му казах повече да не ме търси. Аз съм обвързана, живея с един човек от години и нямам никакво намерение да се раздвоявам и да превръщам живота си в ад. Не пропилявай живота си...

4.   10 години са много време за да опознаеш човек. На него му е изгодно винаги когато му се прииска да си насреща, но мисля, че ако е имал по-сериозни намерения щеше да си разбрала. Теб май те е страх да го зарежеш и със сигурност ще изпуснеш някой,който може би си струва да опознаеш. Тая връзка според мен няма бъдеще освен ако не е само за секс. Казвам ти го от мъжка гледна точка

5.   Мила, осъзнай се, този мъж не търси обвързване. Приятно ти е с него и го обичаш, но ако обичаш себе си, освободи сърцето си за някой друг! Няма да е лесно, но опитай се да приемеш връзката ви по начина, по който и той я приема-само за секс и не губи време, а се оглеждай за подходящия човек, с който да споделиш живота си. Ще го забравиш, от опит ти го казвам! Успех!

6.   Да не е женен? Ако не - не търси обвързване. За какво ти е? Времето лети, все си сама. Аз имам познати, 20 години изкараха така, като гаджета, виждаха се от време на време. Накрая на нея и писна, заряза го, срещна друг, омъжи се и на 42 роди сина си. Успя да хване последния влак, така да се каже.