И за единия секс трудно се нави...
Аз съм на 25. От 1 година харесвам едно момче на моята възраст, което изглежда доста пасивно към момичетата като цяло. Чувала съм, че е обичал, мамили са го, а напоследък жените бързо му омръзвали. Живее си сам, но не самотен. Аз пък си мисля, че просто не е срещнал истинската си тръпка, затова си пасува. Още в началото той ми обясни, че съм готина, но не съм негов тип, не можел да си представи и интимност с мен. Тогава той почти не ме познаваше, бяхме само на здравей – здрасти, но побърза да ме отхвърли.

Благодарение на моята изобретателност успях да се сближа с него и сега сме нещо като приятели. Нещо като приятели, защото нито той, нито аз ще започнем да споделяме твърде лични неща един с друг. Доста хора, които знаят за моите симпатии, започнаха да го "агитират" за мен, а той им отговаря, че не съм негов тип, че ме възприема като сестра. И въпреки всичко, обаче, преспа с мен (това се случи скоро). И повтори, потрети. Значи,все пак човек може да чука "сестра си". Казал на обща позната, че сексът с мен е 10 от 10, но не съм му на сърце и толкова. Харесва ме на външен вид, смята ме за много интелигентна, разбираме се, какво повече търси той, не проумявам. Не предявява никакви претенции по отношение на мен, но имам чувството, че ме ревнува от собствения си брат, който все ми отправя намеци за секс.

Кофти ми е, защото с риск да прозвучи нескромно, никога досега не се е случвало момчето, с което съм интимна да не се влюби в мен. Мислех, че ще успея да го омагьосам, но уви...явно до този момент не съм успяла. Той бяга от всякакъв вид чувства и обвързване. И за единия секс трудно се нави.
Но аз не се отказвам. Може и това мое желание да се е превърнало в идея фикс.

Споделете хора, ако сте попадали в подобна ситуация, как са се развили нещата при вас. А може и да притежавам козове, но да не знам как да ги използвам. Благодаря ви, че прочетохте моята история!

Коментари

1.   Положението е много лошо значи?

2.   Мило момиче ще ти дам един съвет от мой опит. Просто не показвай чак толкова силно чувствата си, дори да са наистина толкова силни, не го демонстрирай, защото той така те има за сигурна. Бъди малко по-резервирана, правете си страхотния секс и после все едно нищо -било е само секс и това е. Т.е не му показвай колко го искаш, обичаш, колко си наранима. Като ти се отдръпнеш ще видиш неговата реакция. Защото в много от случаите мъжете ни имат за даденост и сигурност, нека се потруди да те заслужи, да бъде той мъжа, кавалера, и т.н. Незнам как да ти го обясня с подробности дано ме разбереш.

3.   Благодаря ти за съвета N 2. Истината е, че всички около мен ме съветват същото, явно това е правилния подход. Трудно е обаче в такава ситуация да се отдръпнеш, след като знаеш, че човекът срещу теб пасува. Затова все аз поемам инициатива за секс и т.н. Е, наистина гледам да не се натрапвам и прочие, но не знам какво се върти в неговата главица. Как да го накарам да усети, че почвата под краката му се клати? Във всеки случай, не искам да прибягвам до брат му - долно е, а и ще ми затвори всички врати оттук нататък! И така...

Е, ти навярно ще заключиш, че в такъв случай няма смисъл да се занимавам повече, но аз едва ли ще се отдръпна напълно. Такава съм си - при мен надеждата умира много, много накрая.

4.   Към N 1: Положението не е розово наистина, но е било и по-зле.

5.   Остави човека на мира, егати! Не значи не! Пфууууу...

6.   Не съм съгласна с №5 ..
щом говори така за теб значи найстина иманещо повече от приятество .. пък и ако те ревнува от брат си ..

№2 е много права защото мъжет започват да ти обръщат по-голямо внимане ако ти се държиш хладно и непокизно скъм тях ! Пък и са казали секса до едно време .. ако нямап какви и 2 думи да си кажеш с определения човек ..

Според мен не трябва нито да се предаваш,нито да предприемаш някакви действия спрямо брат му ...
Опитай се да бъдеш хладна и пълна непокистка срещу него .. ;)