Връзка с 8 години по-малък
Здравейте, ето една малко странна ситуация и имам нужда от помощ. Аз съм на 24 години той на 16. Харесвам го страшно много, дори започвам да изпитвам чувства към него. Знам, че не е редно, но не можем да кажем на сърцето си кой да избира. Преди време се случи нещо между нас(не правихме секс) и това беше най-хубавата ми вечер от много време насам. От тогава не мога да спра да мисля за него, но той ми каза че не може да има нищо между нас. След време обаче вечерта ни пак се повтори и той беше инициатора. После пак се отдръпна и оттогава всеки път като се видим е страшно неловко и за двама ни. Един приятел обаче ми каза че никоя кауза не е изгубена докато се бориш за нея. Какво да правя? Да се боря ли?

Коментари

2.   Аз съм реален случай. Когато бях на 16г. започнах връзка с 24 годишна пмъжена жена. Тя ме научи на много неща в секса. Всичко продължи до влизането ми в казармата. Останахме си добри приятели. Даже понякога правим секс. Аз съм вече на 45г. Та дерзай и не се отказвай. Той още е неорентиран а може да го е страх от секс с тебе, защото може да се притеснява да не се изложи))) Поеми инициативата. Успех!!!

4.   Защо да спираш :) Ако момчето е добро бори се и давай напред с него

5.   8 години не са толкова много ако той е ПОНЕ на 20, иначе сега си е живо хлапе, а ти си вече ЖЕНА, не момиченце...

7.   Да, разбира се! И аз съм в подобна ситуация. Само че, аз съм по малкия.
М. 23

8.   Мила няма смисъл да се бориш за човек, който не е сигурен в чувствата и намеренията си, проблема не са 8то години разлика, а че момчето още не е ориентирано съдейки по думите ти. А може би не се е наживял още и с него надали ще имаш сериозна връзка, по добре си намери момче на твоята възраст, което ще те желае истински и ще те оцени, а не някой хлапак, който ще се чуди дали да е с тебе или не и ще ти подава въженце и ще го пуска.

9.   А бе ти нормална ли си? аз съм на 17 и не харесвам момчета по малки дори и с една година от мен ти с цели 8 все едно сега да се хвана с на племенника ми някъкви негови съученици къде се буташ където не ти е мястото? Хвани си нормално момче по голямо от теб или на твоите години ама не се излагай

10.   Всичко хубаво, разликата ви не е толкова голяма, обаче той е малък. 16 годишен си и направо бебе. Поправете си малко секс и- всеки по пътя си.

11.   До номер 7
Би ли разказал, заинтригува ме. Тук пише предимно женската страна в такива връзки. Много искам да чуя едно мъжко мнение. Каква ви е разликата? Обичаш ли я?

12.   номер 9 изказването ти е много глупаво. Ти си на 17 ако си хванеш някой с 8 години по малък то в твоя случай си е чиста педофилия, но при нея не е така. Сигурен съм се си се захласвала по някой 25 годишен батко нали а даже съм сигурен че у други неща е имало с по големи батковци нали. Мисли малко преди да пишеш. Към авторката ако има възможност изживейте си карасивите мигове заедно пък после каквото стане. Сигурно е че няма да е той човекът с който ще зъздадеш семейство, защото е много малък пък и ти не си много голяма. Ще имате още много влюбвания и двамата, още много красиви нощи, но незабравяй спомените топлят но преди това трябва да ги създадеш.

13.   Ми какво да ти кажа. 1. Колеги сме, всеки ден сме заедно. 2. Очевидно е че и двамата много се харесваме. Празнувахме Великден заедно, прегръщахме се, имаше леки целувки, спахме заедно (само спахме), просто не исках да стане прибързано, предполагам че и тя. Но идва проблема, че тя се притеснява, че аз съм по малък. За мен разбира се това не е от значение. И като казвам проблем, нямам в предвид Секс, а разликата в годините.

14.   Авторката

До номер 7
Мен също ме заинтригува. Ще разкажеш ли малко повече да видим и мъжката страна?

До номер 9

Да, нормална съм. Може ли човек да заповяда на сърцето и чувствата си? Ние ли избираме кой да харесваме? И не мисля че сравнението което правиш има нещо общо със моята ситуация.

15.   Аз съм по-голяма от моя приятел с 2 години, но ние сме на 20 . Докато в твоя случай той си е още дете... може би тази разлика не би имала значение ако ти беше на 35, а той на 27, но сега... не знам какви очаквания може да имаш от 16 - годишно хлапе. Друг е въпросът ако искаш нещо неангажиращо.

16.   Както казаха по- горе - ако е само за секса и спорта - има смисъл, но ако търсиш сериозна връзка - не ми се вижда удачен този избор, колкото и да е зряло момчето за годините си ( а май по нищо не личи да е особено злял:). На 16 си е чиста проба хлапе.

17.   И за секса и спорта няма смисъл. Поне почакай да стане на 18, което пак не е гарант, че ще е много зрял по акъл, но поне ще е по морално. Човек на 16 години е много на вие с живота, а пък и светогледа му ще се променя още много пъти до 20-те му години, че и след това.. Едва ли си наясно, че си каката, която ще превръща ебливите му мечти в реалност, стига да се престраши да си легнете, а това няма да е далече? Защото е много вероятно да е така. Ще те зареже след няколко години, бъди сигурна. Казвам ти последното от мъжка гледна точка, защото е логично да те остави до 30 -те ти навършени години, и да си гледа мацките на по 20 и малко отгоре. Нищо против нямам срещу 30 годишните жени, дори ги намирам за по секси, ама ще си на доста навъртяни километри, ако чаткаш какво думам? Премисли нещата, макар и да знаеш по добре от всеки в какво положение си. Малкият от наивник ще вземе да те огорчи!

18.   До номер 2 - Научила те е тя.. чесала си е южната част. Късмет, че не ти е налетял съпруга й, щото не те виждам. Ама той и на шейсетка че те стресне!!!

19.   Решението си е напълно твое, но момчетата на тази вазраст не са много зрели. Всеки знае че това са си твоите чувства и нито аз нито някой от другите би трябвало да ти казва какво да правиш. Калзата не е загубена ако ти не решиш. Навсичкото отгоре е и малолетен което при вразка може да ти саздаде проблеми.

20.   За да се занимаваш с такъв, то най-вероятно си толкова хубава че нормално момче не би ти обърнало внимание :p

21.   до номер 20
какво трябва да означава това??? трябва да си грозен, че да харесаш някой по-малък от тебе ли???

23.   Момче на 16.

Обвързан съм с 30 годишна жена, не е само секс да ви кажа, има ме за много повече, както и аз нея, така че, не е невъзможно