Много съм разочарована...
ПРИВЕТ! С МОЯ ПРИЯТЕЛ КАТО ЦЯЛО СМЕ ОТ ДОСТА ГОДИНИ ЗАЕДНО /АКО ТРЯБВА ДА БЪДА ТОЧНА ОТ 7 /.СЕГА СЪМ НА 23-В НАЧАЛОТО НА ВРЪЗКАТА МНОГО МЕ БИЕШЕ-НЕ СЕ ОПРАВДАВАМ , НО , СЪМ БИЛА ЕДВА НА 16 ГОДИНИ.НИКОГА НЕ СЪМ МУ ИЗНЕВЕРЯВАЛА-ДОКРАЙ СЪМ БИЛА ЛОЯЛНА КЪМ НЕГО И СЕМЕЙСТВОТО МУ.

НЯКОЛКО ПЪТИ КЪСАХМЕ-ПОСЛЕДНИЯТ ПЪТ СКЪСАХМЕ ЗА НЯКОЛКО МЕСЕЦА-ЗАЕДНО СМЕ ОТНОВО ОТ МЕСЕЦ МАРТ /А СЕГА СМЕ ОКТОМВРИ/-8 МЕСЕЦА НЕ МИ ПОСЕГНА НИТО ВЕДНЪЖ И У МЕН ВЪЗНИКНАХА НОВИ НАДЕЖДИ -ЧЕ СЕ Е ПРОМЕНИЛ-ВСЕ ПАК В МИНАЛОТО МИ Е ПОСЯГАЛ ПОЧТИ ВСЕКИ МЕСЕЦ-А СЕГА 8 МЕСЕЦА СИ ПОМИСЛИХ, ЧЕ СА МНОГО ВРЕМЕ И ЧЕ ТОВА НИКОГА НЯМА ДА СЕ ПОВТОРИ. ПОМИСЛИХ, ЧЕ МЕ ОБИЧА...

МНОГО ОБЩИ НЕЩА ИМАМЕ КАТО ВЪЗГЛЕДИ-НАЧИН НА ЖИВОТ И ПР.../НО ТОВА Е ОТДЕЛНА ТЕМА/ НО..ПРИКАЗКАТА СВЪРШИ ДНЕС -БЯХМЕ В 1 НЕГОВ ПРИЯТЕЛ-И УЖ ВСИЧКО ВЪРВЕШЕ ДОБРЕ-ИЗВЕДНЪЖ БЕЗ АБСОЛЮТНО НИЩО ДА СЪМ НАПРАВИЛА ИЛИ КАЗАЛА ЗАПОЧНА ДА СЕ ЗАЯЖДА С МЕН..ДА МИ КРЕЩИ И ДА ПРОЯВЯВА АГРЕСИВНОСТ-КАЗА МИ ДА СЪМ СЕ ПОГЛЕДНЕЛА НА КАКВО ПРИЛИЧАМ И МЕ ХВАНА ЗА ГЛАВАТА-УДАРИ МИ 2 ШАМАРА-БЕШЕ ПИЙНАЛ-НО СЪВСЕМ ЛЕКО...ТОВА НЕ ГО ОПРАВДАВА-ЕДВАМ СЕ ИЗМЪКНАХ И СИ ИЗВИКАХ 1 ТАКСИ-ЦЯЛАТА ТРЕПЕРЯ ОЩЕ-А ОТКАКТО СЕ СЪБРАХМЕ-НЕ СЪМ СПРЯЛА ДА МУ ПОМАГАМ С КАКВОТО МОГА-ТЪЙ КАТО СЕ НАМИРА В ТРУДЕН МОМЕНТ ОТ ЖИВОТА СИ-И ДОРИ И МАЙКА МУ НЕ МИСЛИ ЗА НЕГО../ВСИЧКО ПРАВЯ ЗА НЕГО-НЕ ЧЕ СЪМ ПРЕКАЛЕНО ИЗНЕНАДАНА ОТ СЛУЧВАЩОТО СЕ..ПРОСТО РАЗБЕРЕТЕ МЕ-ПОВЯРВАХ МУ, ЧЕ ТОЗИ ПЪТ СЕ Е ПРОМЕНИЛ ТЪЙ КАТО 8 МЕСЕЦА ТОЙ НЕ МИ ПОСЕГНА НИТО ВЕДНЪЖ..../А ПРЕДИ НЕ Е ИМАЛО НИКОГА ТАКИВА ,,ПАУЗИ''/,

ОГОРЧЕНА СЪМ И СЪМ МНОГО ОБИДЕНА.СЕМЕЙСТВОТО МИ НИКОГА НЕ Е ХАРЕСВАЛО ТОЗИ ЧОВЕК, А АЗ ДАВАМ ВСИЧКО ЗА НЕГО-НЕ СЪМ ЛУДО ВЛЮБЕНА, НО СЪМ ОТГОВОРЕН ЧОВЕК И РЕША ЛИ, ЧЕ НЯКОЙ МИ Е БЛИЗЪК И ПРИЯТЕЛ ГО ПОДКРЕПЯН ВИНАГИ.ИСТИНАТА Е, ЧЕ ТОЙ ЖИВЕЕ МНОГО БЕДНО И МАЛКО ГО СЪЖАЛЯВАМ, ЗАЩОТО НИКОЙ НЕ ГО ПОГЛЕЖДА...НО СЛЕД ДНЕСКАШНАТА СЛУЧКА ПРОСТО НЕ ЗНАМ КАК ДА ПОСТЪПЯ...ЗАТОВА ПИША...ТОЗИ ЧОВЕК МАЙ НЕ МЕ ОБИЧА , НАЛИ???

Коментари

1.   Ти любовта с боя ли я свързваш? Човек когато обича се стреми да носи хубави неща, не шамари! Семейството ти е напълно право, че не го харесва! Ако си моя дъщеря никога не бих простила, че някой те е ударил! А щом един път те е ударил, никога няма да спре,интервалите ще са различни, но той ще продължи да те удря. Откъсни се от този човек докато е време, защото иначе ще си останеш с надеждите за един спокоен живот, а ще бъдеш вечно бита.Как позволяваш да коментира на какво приличаш, след като не те харесва защо е с теб? Да си намери нещо по негов вкус, но предполагам, че друга няма да прави компромиси. Раздели се завинаги с този човек, той действително не те обича.

2.   Ами и да те обича според мен нямаш бъдеще с него. Достатъчно време си загубила, той няма да се промени. Физическият тормоз не е нещо, което можеш да отминеш току така. Бягай от него и не се поддавай на извиненията и сълзите ТОЙ НЯМА ДА СЕ ПРОМЕНИ !!! Ако направиш (според мен) грешката да останеш с него това те очаква и в бъдеще, така че спаси се възможно най-скоро и ще видиш как някой ден сама на себе си ще се чудиш как си могла да загубиш толкова време !! Бягай от него, не е само той на света !! Това е моят съвет, решението си е твое и ти пожелавам успех :) М23

3.   Естествено, че не те обича....

4.   Мила , зарежи го тоя боклук ! Естествено че не те обича , още си млада имаш време - бягай надалеч от такива , казвам ти го от опит .

Ж 34

5.   Вие сте тъпи мазохистки, щом търпите С ГОДИНИ такива неща... Какъв съвет очакваш да ти дадат тука? Да останеш с тоя изрод??!!!! Сигурна съм на 100 процента, че никой няма това да те посъветва...Ти изобщо, имаш ли поне една капчица достойнство като човек??!!!

6.   За какво ти е това тъпо пичлеме? Беден побойник, който е явно задръстен от комплекси...и за какво ти е да те обича точно такъв? Не можеш ли да си намериш друг, че го търпиш тоя?

7.   Проблема е в теб. Щом търпиш, значи смята че всичко му е позволено. Родителите ти с право не го харесват. Не са отгледали дете, за да го ползва някой идиот за тупалка. Така че, ако искаш скапан живот, остани при него. На такъв втори шанс - никога, ако ще да се влачи по корем и да ти сваля звезди.

8.   Ей това не мога да разбера, когато мъжа пребива една жена и се държи с нея като с боклук, вие му висите на врата и обеснявате колко много го обичате и как той ще се промени и голям праз, че ви побийвал, какво са малко синини в крайна сметка в името на любовта. А когато ви уважава, държи се любезно, и ви боготвори, то той е скапаняк, мухльо и лигльо... Ако може някой, да ми обясни...

9.   Седем години връзка с такъв кавал и сега ни питаш дали те обичал??? Нищо няма да кажа, просто прочети какво ти е написал/а номер 8. И другите такива твои "посестрими", нека и те да прочетет. И хубаво се замислете над казаното. Ама хубавичко!

10.   Бягай далече и повече не прави глупостта да се връщаш...освен ако не искаш да те бият

11.   Побойниа сие побойник той никога няма дасе оправи.за съм женена с 2 деца мъжа ни не мие посягал до сега ако го направи няма да му простя никога макарче имам деца това и той го знае,още от начало както го свикнеш така си отива.ще се държиш силна и власна с мъжете никога няма да им казваш че неможеш без тях и никога няма да си показваш всичките чуства даже и да умреш от луобов.

12.   Мила моя за да ти посене значи си го заслужила по някакъв начин а колкото до номер 8 бих казал че въпросът е много интересен когато ви уважават бягате а когато ви бият стоите и искате още бой ами а кажете ми как да не ви бием ?
обличате се и се държите като долни курвенца правим ви забелешка еднпът втори път трети път и на четвъртия път много ясно че ще е шамар естествено има и исключения но много рядко се срещат такива жени 90% отмладите жени си просят боя сами

13.   Оставяй го и не го търси повече ако искаш да не се превърнеш в поредната жертва на домашно насилие.И когато ти ревнат и децата до теб тогава въобще няма да ти е лесно да го зарежеш.За това, скъпа отърви се от него докато ти е време.Намери си някой който ще те уважава и зачита като човек, който просто да те обича.Успех.

14.   13, тя отдавна се е превърнала в жертва, няма тепърва да се превръща...от 7 години живее с насилник... ти как мислиш, нормално ли е това? А кой е тоя дето ще я уважава, след като тя сама себе си не уважава?

15.   Момиче, бягай! Още имаш време да се измъкнеш. Хората не се променят, не очаквай невъзможни неща.Достатъчно време си изгубила с една отрепка.

16.   Я го зарязвай тоя неудачник.След някоя и друга година ще те съсипе нацяло.....Нооо ти си избираш живота

18.   ОТ АВТОРКАТА: БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ЗА КОМЕНТАРИТЕ-БИХ ИСКАЛА САМО ДА СПОДЕЛЯ НА НОМЕР 12 ЧЕ НИКОГА НЕ СЪМ МУ ИЗНЕВЕРЯВАЛА /ЗА РАЗЛИКА ОТ НЕГО/ , НЕ СЕ ОБЛИЧАМ КАТО КУРВЕ/ ОБЛИЧАМ СЕ СПОРТНО-НЕ СИ ПОКАЗВАМ ЧАСТИТЕ/, СЪГЛАСНА СЪМ С ТЕБ ЧЕ ОГРОМНАТА ЧАСТ ОТ ЖЕНИТЕ СА ТАКИВА..НО ТОВА СИ Е 1 ВИД ИЗБИВАНЕ НА КОМПЛЕКСИ-НЯКОЙ ОТ СЕМЕЙСТВОТО ТИ КАТО ТЕ ИЗНЕРВИ ПРЕБИВАШ ЛИ ГО?? НАЛИ МЕ РАЗБРА? ИНАЧЕ ОТ ЧАСТИ СЪМ СЪГЛАСНА С ТЕБ.ПОЗДРАВИ

19.   Авторке, питаш се дали те обича... Може би. Това че те бие не е знак, че не те обича. Но е знак, че този човек е психически неуравновесен комплексар и никога не можеш да си сигурна кога ще те смели от бой за пореден път. И ако до този момент се отърваваш само с някоя и друга синина, по-нататък не се знае. И още по-лошия вариант: имате деца, и за разнообразие ви редува в боя. Много весела картинка... Затова, не задавай разни глупави въпроси, ами се спасявай докато е време.

20.   Може един ден да те осакати или убие

21.   Много е прав 19. Този мъж е комплексар с психически проблеми и няма да спре НИКОГА! Бягай момиче и внимавай занапред. Един мъж удари ли те веднъж, ще те бие цял живот. И не смей да обвиняваш себе си. Проблемите не са в жертвата, а в насилника. Запомни го и се научи да се цениш и уважаваш. Не допускай да бъдеш зависима от него! Кураж.