ЖИВЕЯ В АГОНИЯ
СЪПРУГА МИ Е АРАБИН. ЗАПОЭНАХМЕ СЕ В ГЪРЦИЯ И ИМАМЕ ДЕТЕ. ЗА ПРЪВ ПЪТ МИ ИЗНЕВЕРИ ТАМ. ПОСЛЕ СИ ДОЙДОХ В БЪЛГАРИЯ, А ТОЙ ОСТАНА. ПРОСТИХ МУ И ВСИЧКО Е ПО СТАРО МУ. ОТ 8 МЕСЕЦА ЖИВЕЕ С ПОЛЯКИНЯ - ИСКА И ДВЕТЕ НИ. НЕЗНАМ КАКВО ДА ПРАВЯ. ДАЛИ ЩЕ ОТМИНЕ, ДАЛИ ЩЕ СЕ ОСЪЗНАЕ.

Коментари

1.   Ще иска да си направи харем, това е.Да не си се женила за арабин, като им знаеш нравите.

2.   Знам колко ти се иска да се осъзнае, но според мен това няма да стане. По-добре ти се осъзнай и не бъди повече с него. Гледай си живота, ще срещнеш някой друг, който ще те заслужава и 100% ще те уважава повече. Имай достойнство! Не искаш да станеш част от някакъв харем, нали? А той кка ли ще реагира, ако и ти си и с още някой? Едва ли ще е съгласен... Напоследък само се отвращавам от това докъде може да стигне наглостта на мъжете.
Знам колко ти се иска да вярваш, че нещата ще се оправят, но това едва ли ще стане... Продължавай напред! Успех!

3.   Здравей!

Аз също съм ходила с мароканиц. Бях в Холандия, а те са един дрол дренки и энам какво ти е. Той беше собственик на голям супермаркет и аэ постоянно бя там при него помагах му с документите и....той също ми иэневеряваше,но след като раэбрах энаеш ли какво направих....эапочнах да се виждам с едно момче от нашите и нарочно ходих с него в магаэина эа да го драэня и вечер като се видехме ставаше луд скандал.и му каэах така докато не спре с иэневерите няма и аэ да престана.а той ми каэа че не може с една това им било в кръвта на тях.просто така са свикнали.и аэ му каэах еми тогава не само ти не можеш с една аэ също и така го эаряэах.омъжих се эа това момче и днес даже имаме и дете.ще ти кажа само да го эарежиш детето го вэимаш с теб и си стой в българия хем така ще свикнеш беэ него.а тук в бг толкова раэведени мъже има,вдовци и ергени все ще се намери някой спокойно каквокато имиш дете това не пречи да си хванеш друг.те энаеш ли какво си мислят че на тях им е поэволено да га правят а на нас не,ама не са поэнали.нали така.

4.   Нямаш много голям избор миличка-дори и да го зарежеш доколкото знам за арабите при кой ще остане детето решава фамилията!Ако го напуснеш можеш да загубиш детето си ако останеш с него трябва да се примириш с това което е решил все пак имат право на 4 жени нали?След като вече си му съпруга ти си се съгласила с всичко свързано с него с живота му с навиците му с принципите с вярата!Примири се!

5.   Да не си се женила за арабин! Толкова ли се свършиха мъжете в България? Или българките сте толкова глупави и алчни, че ония щом ви кажат: "Колко пари има баща му, как като се оженят майка му дава между 2 и 5 килограма златни накити на булката" и вие веднага се хващате?
Така един дрипльо, гол на шушулка от Ирак излъга моята алчна братовчедка. Сега и е направил едно дете, чака да вземе български паспорт и ще и каже, чаооо!
Той е голям "богаташ" в Ирак. Ти да си не мислиш, че е прошляк??? Ооооо!
Само дето аз съм военен и съм бил 3 пъти на мисия в Ирак!
В оня див свят, момичетата са стока за продан! Ако имаш дъщеря хубаво, но имаш ли син.....или имаш пари, да му купиш булка или....стой не женен! Е, има и трети варянт. Да дойдат по нашия свят в Европа и да разправят небивалици на такива като теб, защото лъжите им винаги хващат декиш!
Когато бях в Ирак отидох Багдат да видя дома "палат" на моя иракски "роднина"! Бедняшки квартал, изцяло от съборетини!
Преводача ни пита познават ли го на неговата улица. Естествено, че знаеха кой е, и как добре се е подредил в България, как се е оженил за заможна българка!!! И че тя ще ореди да идат всички в Европа.
Снимах цялата му "въшкава" рода "богаташи" и съм дадал снимките на милата ми, алчна братовчедка да види "замъка" и "богатсвото" което я чака!
Гони го няма какво да се оплакваш и да чакаш!

6.   СЪГЛАСНА СЪМ С НОМЕР 5 НО КОГАТО СЕ ОМЪЖИХ ЗА НЕГО НЕ МИ БЕ ОБЕЩАВАНО НИЩО БЕШЕ ЛЮБОВ. ИМАХМЕ ПРЕКРАСЕН БРАК. И СЕГА НЕ МИ ЛИПСВА НИЩО ТОЙ СЕ ГРИЖИ ЗА НАС НО НЕ ПО СЪЩИЯ НАЧИН. СЕГА НАИСТИНА ИСКА САМО ГРАЖДАНСТВО И СИ ГЛЕДА ДРУГАТА ЖЕНА А НА СИНА МИ МУ ЛИПСВА ОБИЧА БАЩА СИ.

7.   Зарежи го, но се пази да не ти отмъкне детето, че при тях децата остават при бащите си и няма връщане наззад.
Доколкото знам, ако си тук с детето и се разведеш съдът го дава на майката и имаш закрилата на държавата. Но ако той го отвлече-не знам, имаше такъв случай преди време, май майката не можа да си го върне.