Защо винаги става така?
Здравейте. На 21 съм и все не ми се получава с мъжете-в началото си мислех, че съм грозна, после, че не ходя достатъчно разголена, накрая просто реших да си седна кротко и да наблюдавам другите-след като вече се бях изморила да гледам себе си, и какво установих-не е проблемът в това-има къде по-грозни жени с хубави мъже-ама направо да се разплаче човек като ги види-не казвам, че съм красавица (все пак ако бях, нямаше да се жалвам тук :P)

Имам една позната психоложка и говорих с нея, защото усещането, че никой не се интересува от тен, много ме тормози. Тя ми каза, че това са глупости-повярвайте дори грозни мъже не ми обръщат внимание, а няма реална причина за това-слабичка съм, хубава съм, не съм затворен човек и не се държа пренебрежително към хората, интелигентна съм, но...резултатът е налице.

Писна ми вече-някои си мислят, че мъжете бягат от мен, защото не си лягам с тях-да само че има един малък проблем- кой е дошъл да си поиска, че да откажа! Вярно е, че понякога се налага жената да поеме инициативата, но при мен и това не дава резултат.

Не си мислете, че живея в някое село-напротив точно обратното. Но няма да го напиша, че още по-зле ми става-кошмар!

Като ги гледам всички колко са доволни и щастливи ми става мъчно. По едно време бях спряла да излизам от къщи дори само и само да не им гледам усмихнатите физиономии. Знам, че всеки има право на щастие, и на всички пожелавам само хубави неща. Една приятелка ми каза: "Спокойно, за всеки влак си има пътници..." да ама някои са фул, а на други рядко някой се качва, да не говорим, че има и едни, които дори седлаки нямат ;-)
Пожелайте ми късмет и стискайте палци, че накрая ще остана стара мома...

Коментари

1.   Скъпа я се стегни. Всичко ще се нареди, просто не му е дошло времето. Когато търсиш и се надяваш на нещо, то не идва, ще ти се случи точно когато най-малко го очакваш.Не насилвай късмета си. Не се хващай като удавник за сламка с първия срещнат, избирай сега ти е времето.Не си престаряла, живота е пред теб та ти си още на 21г.Аз съм на 37г. и ако знаеш сега какви възможности имам но вече е късно.Така че бързай мила, истинската любов идва късно.Почакай.

2.   Мила не се отчаивай ! Аз бях в същото положение ( направо се бях отказала от живота) и аз като теб търсих любовта но тя все неидваше, накрая се отказах и най неочаквано се появи сегашния ми приятел с които съм вече 4 месеца. Такаче номер 1 е напълно прав когато търсиш нещо то не идва живеи си живота забавляваи се с приятели и ще видиш как неусетно любовта ще доиде при теб :P

3.   Да за някой само товарния влак минава....

4.   Е психоложката ко ти каза баси...???!!!

5.   Каза, че си въобразявам- мъжете ме били харесвали, но аз не съм била забелязвала...с една дума-проблемът бил в главата ми. Номер 3-за жалост да, и такъв влак има и минава...доста често при това...