Аман от нахалници, че не се и усещат...
Здравейте. Наскоро ми се случи нещо и искам да го споделя с вас. Запознах се с него съвсем случайно и още тогава нещо ми трепна, но имах вече връзка и реших да останем само приятели. Един ден така се слчуи, че ми се счупи компютъра и го поканих вкъщи да го погледне-бяхме с майка ми и той си го знаеше.

Дойде и започна да си говори с нея-тя е доста подозрителен човек и не допуска лесно хората до себе си, но той й влезе под кожата и в един момент аз осъзнах, че той ми се обяснява в любов пред нея и й обяснява колко съм специална и как за първи път бил сращал такава като мен.

След няколко дни го повтори и пред цялото ми семейство и семейството на най-добрия ми приятел, с което си правехме домашно събиране. И така нещата постепенно отидоха буквално "на кино". Връзката ми се провали и останахме с него. В един прекрасен момент обаче той м исе обади и ми каза, че иска да се видим понеже искал да ми каже нещо важно.

И какво се оказа-човекът не учел в бг ( това го знаех) и сега си заминавал ( и това го знаех, но понеже съм свикнала на връзки от разстояние, не ми направи впечатление и даже му бях подготвила изненада).

Но...тук идва Ключът-бившата му приятелка ( с която са заедно 3 години и тогава се бяха разделили от 3 месеца) също заминавала и о случайност! в съседния на негвия град...Това като го чух и не знам какво ми стана, но стиснах зъби и с най-чаровната усмивка казах : "Добре, аз какво да направя?" И той ми съобщо, че понеже бил мъж той трябвало да прави секс и понеже тя била наблизо и освен това се познавали и не била болна от някакви венерически заболявания, щял да го прави с нея. Не можел да ме лъже и решил да ми го каже да не ми е гадно като го разбера от друго място. Аз оценявам това. Съгласих се и се разделихме.

Замина и започна да ме тормози по скайп колко бил щастлив с нея, как правели секс, колко го била обичала(обича го тя, колкото го обичаше докато той беше там ,а тя в бг-още на 2-я ден с различен и даже ги водеше на приятелите му и те знаеха всичко и му казваха) и най-тъпото от всичко беше, че понеже ми беше гадно, нищо не казвах, не я плюех, както правеха всички останали, и накрая той ми благодари, че съм единственият човек, който вярва в бъдещето на връзката им-както неговите родители(които в последствие разбрах, че са изиграли доста съществена роля в сценария)

Стана ми гадно и започнах да се чудя аз ли нещо не съм наред!? Казах му за връзката, която провалих заради него и той ми направи сцена на ревност! С какво право!? Излезе, че аз съм виновната! Да бе! Точно така...Мина известно време, започна пак да ме търси и да ми сваля звезди( явно приятелаката му пак си развява байрака); правел си бил планове как сме щели да правим...снежен човек зимата като се върне... Ще го направя аз снежния човек ми се струва, ама няма да е от сняг... ;-)

Коментари

1.   Боже скъпа, защо продължаваш да си говориш изобщо с този човек??? Я го блокирай. Защо му позволяваш да те унижава по този начин, ти нямаш ли гордост? Кажи му че си се върнала при бившия си приятел от който той те раздели и го блокирай, остави го да си скуби косите, не му отговаряй повече, не му вдигай телефона.ЗАРЕЖИ ГООО.

2.   А бе я му тегли една майна на тоя нагал плазмодий.Ти луда ли си да му траеш гнусотиите.Защо го търпиш?Той се подиграва с теб!

3.   Знам, но нали уж приятели...дрън-дрън...не искам да се разправям с него, а той ме търси за да ми реве на рамото! Благодаря за подкрепата прави сте и мисля да прекратя това, номер 2 браво за плазмодия :-) смях се 10 минути :))))