Започнах постоянно да оглеждам другите момичета и да се мисля за нещо по-малко от тях
Винаги успявах да се оценя и да ходя с вдигната глава, въпреки хората които са ме мачкали... Но изведнъж започнах да се мразя... Искаше ми се да си сменя тялото и лицето... Докато ни разбрах от къде идва проблема... Приятеля ми. Никога не ми прави комплименти като на една истинска жена. Постоянно ме обгръща с внимание и много ме обича, но ми прави други комплименти... Казва, че съм сладка миличка , но никога, че тялото му го възбужда, или че имам красиво тяло, или нещо по така...

Оттам след месеци самочувствието ми се срути, защото не виждам да отразява красотата ми, която отразяват всички други, но те не ме интересуват, само той....

След много пъти, в които ме виждаше тъжна и плачеща започна да разпитва какво ми е.. след това ми направи комплимент обратен на моето изказване срещу мен... и казах ме досга не го е правил... той каза, че не е така.. но е така....

Като го чух, нещо толкова мило, което винаги съм искала да отрази, а не е и се разплаках... Знаете, че всяка жена иска да е забелязана като жена.... Мъчно ми е . Започнах постоянно да оглеждам другите момичета и да се вмисля за по малко от тях...

Коментари

1.   Мила, моля те, не се излагай! Това са глупости-щом спи с теб, значи харесва тялото ти-това, че не ти го казва, не означава, че не го мисли. Винаги ще има и по-секси жени, така че не се сравнявай с всяка-опитът показва, че винаги ще се сравниш с такива,които носят нещо коренно различно от теб, и ти ще оставаш разочарована от себе си. Бъди по-потайна и по-загадъчна; без да очаква, покажи и другата си страна-която всяка жена носи в себе си-сексапил и женственост. Не го тормози с тези неща, защото ще му писне; ти не си грозна, нито си лишена от сексапил просто не си разкрила тази част от себе си все още. Успех :-)
ХХ

2.   ....Огледалце огледалце от стената - коя е най-красива на земята? Само ти царице моя..........
абе дечко, това да не ти е приказката за снежанка и седемте джуджета, а твоето момче да е огледалцето.
В живота е по-важно да си здрав, жизнен, способен, работлив, умен и общителен.

3.   Човек ... сушай какво аз също не съм цвете за миисане .. не съм касива . имам и аз гадже той ми казва че ме обича и т.н.
Всеки има своя собствена красота и не мисля че трябва да се вслушваш в хорското мнение .. приятеят ти може да не го е казвал но т къде знаеш че не го мисли .. Няма смисъл да си сасипваш живота заради някакви комплекси който дори не са и верни ...
Продължавай напред и не мисли за другите а за себе си .. Съвета ми е да не ти пука от нищо ; ) А ако мислиш че гаджето ти не те дооценява просто помисли дали те обича достатъчно .. ; )