Стара любов
Здравейте, надявам се да получа от някой ценен съвет. Момче на 20 години съм, преди около 2 години срещнах момиче което познавах от известно време по - голяма със 2 години. Работата беше много сложна в началото туко що я беше оставил бившия и чувствата и не бяха отминали към него правих какво ли не, какво ли не угодих всичко възможно и ето мина се месец нещата взеха да се нареждат колко ли я убеждавах не знам ето че стигнах до момент в който я попитах за последно Искаш ли да сме заедно или НЕ!!! Тя отговори еми ще ходим до тук добре минаха се ден два, но не не ми харесваше държеше се отчуждена избягваше ме ходихме месец и точно когато направихме един месец тя ми се обади и поиска да се видим отидох на срещата и каза, че така неможе нямала чувства и ще трябва да приключим. Аз отанах потресен и ужасно наранен. Казах добре, но да знаеш, че когато ме потърсиш винаги ще съм до теб!!! Сбогувахме се прегърнах я за последно и с мъка и тъга на очите си отидох. Минаха се 2-3 дни и нейната приятелка ми каза, че щяла да ссе върне при мен, че разбрала какво иска и какво е изпуснала!!! През тези 2 години които изминаха от както всичко приключи срещнах друго момиче веднага след нея но тя не можа да ме накара да забравя онова момиче. Много често се засичаме из града поздравяваме се, както я видя и полудявам сърцето ми се пръска!!! Искам да ви попитам ще има ли някакъв шанс с нея, мисля да я потърся отново и да видим какво ще стане!!! МОЛЯ ПИШЕТЕ УЖАСНО СЪМ ОБЪРКАН!!!

Коментари

1.   "Казах добре, но да знаеш, че когато ме потърсиш винаги ще съм до теб!!! "
Много голяма тактическа грешка. Как въобще можеш да се примиряваш тази да се отнася с теб като резерва? Трябвало е или да ти даде шанс, или всеки да си търси щастието с някой друг, иначе какво се получава - ще си на повикване, когато тя остане на сухо и ще обърква твоят личен живот? С половинчати мерки лично щастие не се гради.

2.   Едва ли има някакъв шанс, младеж... Няма ли химия, привличане от самото начало - нещата не стават с клизма. Тя няма никакво привличане към теб, и дори да си мисли, че си супер-подходящ за нея и че с тебе я чакат само облаги, това няма никакво значение, понеже любовта минава през сърцето, а не през разума...
И не слушай "приятелки"... - те може и да са много добронамерени, но всяка такава пречупва нещата през собствената си призма - не през призмата на твоята избраница.

3.   Потърси я!!!

4.   Момичето е тръгнало с теб защото едва ли не си я накарал на сила. Какво е това "ще ходим ли или НЕ", я си върви на майната... тя си решава. Еми казала ти е да, не щото те харесва, а просто ей така за да има кой да дразни.

5.   Благодаря ви за съвета ще видим какво ще става!!!

7.   Според мен трябва да я потърсиш защото ако не го направиш няма да знаеш дали имаш шанс или не. Може би и тя има чувства но след като вече знае, че си имаш приятелка си мисли, че си загубил интерес към нея. Потърси я все пак надеждата умира последна!!!!

8.   На мен не ми се струва добра идеята, но незнам. Това не е нещо което може да зависи само от теб или само от нея, трябва и двамата да го искате, а в случая незнам как ще стане. Рискуваш да се нараниш, но ти желая успех.

9.   Благодаря, не спирайте да пишете!

10.   Не я изпускай, потърси я, тя е твоето момиче.