Тръгнах си, за да разбера, че го обичам
Привет. Историята ми е по-скоро, за да споделя опита си, а не толкова за съвет. С приятеля ми сме заедно от 5 г., връзката ни започна като бях ученичка. Сега вече съм завършила университет. Променяхме се много през това време, аз съм търсила забавления навън, кариера, одобрение и все неща, които всеки търси като излезе от училище и започне работа. Занимавала съм се и с момчета. Приятеля ми изтърпя всичките ми желания за самодоказване. Когато обаче направих достатъчно неща за себе си, реших, че искам да имам хубава връзка с него. Но той беше свикнал "да не го отразявам" по пътя към себе си и нямаше как да знае, че вече го искам различен. Почувствах празнина и си тръгнах. Издържах месец, в който му причиних много страдание. Той си ме искаше обратно. Върнах се, решена да му се изплатя за всичко, което съм му причинила и да му покажа, че го уважавам, защото го заслужава.
Това е. Ако искате, можете да ми кажете нещо по темата

Коментари

1.   Ми хубаво, радваме се за вас.

2.   Тези достатъчни неща за себеси май са само грешки които си ги правела,по не аз така разбрах.с тази съвест какво хубаво би му дала на този човек много мие интересно....аз мисля че нищо хубаво.да желаеш някой е съвсем различно,да обичаш е още по друго,а да съжеляваш,е съвсем дръго.при тебе май го има последното..

3.   Само да не кажеш утре "Ами изневерих на приятеля си, защото не го обичах достатъчно, а чуствах по-скоро уважение(съжаление), макар, че той е прекрасен човек......"
Другия до теб търси любов и ако ти не можеш да му я да деш сигурно има някой, който може. Той няма вина за това, че ти не си наясно с чуствата си .
Искам да кажа, че ме смущава изречението ти:
"Върнах се, решена да му се изплатя за всичко, което съм му причинила и да му покажа, че го УВАЖАВАМ, защото го заслужава."

4.   Авторката:
Явно не съм разбрана правилно, но мислех, че четете и заглавията на тия постове: "Тръгнах си, за да разбера, че го ОБИЧАМ". Разбрах какво означава той за мен, откакто си тръгнах. А това с уважението го казвам, защото преди не съм знаела какво е уважение към човека до теб, а съм гледала само собствените си настроения и желания. Сега, знаейки, че го обичам, искам да му покажа, че го И уважавам.

5.   Ами хубаво скъпа, нахойкала си се и сега ти се иска да си седнеш на дупето. Блазе ви на такива дето ви търпят и толерират и пак ви приемат. сори, ама не ме кефите тази смяна! Що не го оставиш момчето та да се осъзнае, а?

повярвай ми истината боли

6.   Моята история е дълга. Аз си имах приятел ходим от три години, но една вечер той скъса с мен тогава сърцето ми беше разбито спомних си всички хубави и незабравими моменти от моя живо. Все още го обичам но се чудя как да му го докажа, той се държи надмено но ако знае колко много го обичам, но за жалост това няма как да стане. ;( (u)

7.   Обичам го не мога без него от един месец сме разделени и това ме обива напълно ((u))