Без любов
Здравейте! Моята история започна преди повече от година.Брат ми ме запозна с негов колега.В началото не подаржахме никакви контакти.Но след известно време започнахме да общуваме по скайпа.Разменихме си телефоните.Званеше ми. базикахме се и постоменно усещах как ставаме близки.Той мИ бЕше казал че има приятелка от 2 години, но аз това го знаех.Постоянно казваше,че иска да се видиме,да се поопознаехме,намирахме общи работи помежду си и така нещтатa започнаха да се задълбочават и се появи трапка между нас! Постоянно ми звъни, имаме прекрасни и емоционални моменти заедно моменти заедно!

Забравих да отбележа че сме от различни градове- делят ни 20 км :).. Аз съм студентка в град...Беше идвал при мен..имали сме мн стрстни мигове. Приятелката му не знае за мен. но а знам за нея.Сега тя си е ж неговия град и почти не се виждаме, не се чуваме , а мен това много ме измъчва.Много самотна се чувствам без него.Знам че нещата не трябваше да стигат до тук.Тои знае че имам чувства към него. А и той има някакви симпатии към мен.В същото време тои си прави планове кога да се видим, но на мен много ми липсва :(ужасно много. Искам да говоря с него, но той отбягва темата ли ,просто нз.Разиграва ли ме, не мога да го разбера.Моля ви посъветваите ме!

Коментари

1.   Извинявай че ще ти го кажа, но ти си една голяма к*рва.Я се постави на мястото на момичето, да обичаш някой и една такава като теб да се овърта.Ок момчето и той е к*рвар, но поне ти не се замесвай.Дано ако(ще) тръгнете да почне и на теб да ти изневерява с една такава КАТО ТЕБ!

2.   Използва те.

3.   Както съм казвала не веднъж, но пак ще се повторя: Щом него не го е** за приятелката му, защо подяволите авторката да я е**, той трябва да се съобразява с гаджето си, не авторката.

4.   №1 е много задръстен/а/, в кой век живее не зная че разсъждава по този начин.По-добре си замълчи да не ти се смее аудиторията.

5.   Защо повечето жени са курви и развалят връзки без да го мислят? разбира се че те използва

6.   Ако искаш да седнеш на стол и там вече са седнали още няколко души, нямали да ти убива на дупето и да те ръбе, що не си избереш празно столче и да си седнеш удобно в него.

7.   Към 5-не жените са виновни,не те развалят връзките.Да не би те да ходят едновременно с две или три.Щом мъжът няма позиция и така му е удобно да е с две, не другата жена е виновна ,а единствено и само той,че го позволява.Естествено,че има и к....,но ключът е в мъжа.

Към авторката: не се занимавай с този човек,той те използва за секс или не е наясно със себе си,което е много лошо.И изобщо не се замесвай с обвързани мъже,защото накрая ще си наранена и нищо хубаво няма да се получи.

8.   Искам само да те попитам ти на колко години си и той на колко е.

9.   Kъм номер 4
ами аз съм номер 1, на 19 год съм, и не смятам че съм задръстена.Или ако разбереш, че някоя такава като нея се върти около приятеля/ката тине вярвам да си кажеш:"ЯЯЯ какви модерни и НЕзадръстени хора, правят ме на глупак/чка".Имайте малко достойнство....

10.   Не си ли чувала някога, че хората имат понякога нужда и от развлечения, затова търсят моментно някой друг- за да разберат, че след това обичат своите половинки; ти как щеше да се чвстваш, ако постоянно имаш контакт с един и същи човек, било то по скайп

11.   АКО НЕ ИСКАШ ДА СИ С ДАДЕН ЧОВЕК СЕ РАЗДЕЛЯТЕ!Защо по дяволите трябва да се изневерява за да вкараш тръпката?!Ако тръпката е няма, и с изневяра, и без изневяра ПАК СЪЩОТО тази връзка е обречена.Хич не ми ги говорете че е нормално, да лъжиш и правиш човека до себе си на глупак, това е липса на уважение...
А номер 10 понякога ТИ се замисли ако на теб ти го направят така ли ще мислиш?

12.   По-далече от обвързани мъже. Той като не я обича вече, защо не се раздели с нея и тогава да търси друга. Или така е по-забавно. Ами то може да има и трета в друг град. Така, както е тръгнало....и това се случва.
Мъжете обичат да се забавляват по този начин. Затова - по-далече. Едната ще е с разбито сърце. И какво...ще се молиш това да не си ти ли?