Колко дълго трае мъжкото отчаяние?
Срещнах невероятен мъж-адски добър, мил и честен. За съжаление разбрах, че е бил наранен от бившата си приятелка, която го е зарязала по особено жесток начин и след това е продължила да го обижда.

Непрекъснато чувах, колко по-красива, добра и мила съм от нея, до момента, в който не сподели, че все още не може да я забрави. Каза че все още му е рано за нова връзка, не знае дали може да ми даде онова, което аз бих му дала и за да не ме нарани, е по-добре да се разделим, но може би някога пак ще се видим. Въпросът ми е-колко дълго може да трае мъжкото отчаяние и има ли смисъл да се надявам на нещо?
Благодаря предварително!

Коментари

1.   Ами мила,при всеки мъж е различно,но това не ти пречи да са бориш за този човек,при всеки е така,когато е наранен,после гледа да са пази,данеби отново да го наранят,но ако му покажеш колко държиш на него,сигурна съм че ще те заобича и ще бъдете много щастливи,не се предавай,успех!!!!

2.   Мразя да говоря за лични неща, но да кажем само, че знавам как се чувства мъжът, за когото говориш.... Прото бъди до него ако имаш търпение. Бъди ми приятел и не прищпорвай нещата по никакъв начин. Има два вариянта, или ще се влюби в теб или ще се върне при нея ако много я обича. Не приемай думите му за чиста монета, че си много повече....може да е наистина така а може и да го казва, за да убеди себе си. Но все пак ако наистина искаш да се занимаваш с такъв сложен мъж....опитай. Почти убеден съм, че всичко ще се получи и с времето ще я забрави. Това, че толкова го е наранила не означава че още не я обича...човек към когото нямаш чувства не може да те нарани жестоко.
Ралф

3.   Имам същия случай...при мен нещата се развиха така че се борих за него дълго време-накрая ми заяви че още обичал въпросната жена-въпреки че никога нямало да я потърси/тъй като в този случай тя е женена/,,,не знам дали съм права-но ИКСАМ ДА ПОПИТАМ НЕЩО-ПРЕДПОЛАГАМ ЧЕ И АВТОРКАТА Я ВЪЛНУВА-ТЪЙ КАТО ПОЛОЖЕНИЕТО Е СХОДНО- ЩОМ ДАДЕН ЧОВЕК НЕ ТЕ Е ЗАОБИЧАЛ 1 ГОДИНА-ВЪЗМОЖНО ЛИ Е ДА ХЛЪТНЕ СЛЕД ТОВА..? ОЩЕ НЕ МОГА ДА ЗАБРАВЯ ТОВА МОМЧЕ И ЗНАМ АВТОРКАТА КАК СЕ ЧУВСТВА,,,

ДО НОМЕР 1-ТОВА ЧЕ ПОКАЖЕ6 НА НЯКОГО КОЛКО МНОГО ДЪРЖИШ НА НЕГО-НЕ ОЗНАЧАВА 4Е ЩЕ ТЕ ЗАОБИЧА...

4.   Според мене, момичета, се борите за изгубена кауза .... Да, този човек някой ден ще обикне друга жена, ще забрави за тази, която го е наранила по особено груб начин, но тази- втората, която ще обикне няма да се появи сега, в този момент .... твърде рано му е за сериозни връзки .. Приемете, че не сте се появили в точния момент, и след време дори имената ви няма да помнят .. именно защото сте били в нечия чужда сянка. Извинявам се, ако съм обидила някой... лично мнение, или по-скоро опит :)

Успех и на двете ви :)

Петя

5.   От авторката:
Не съм се обидила, знам че сега няма смисъл да се боря, затова го оставих да си тръгне. Не сме били толкова време заедно и знам, че не би се върнал при нея, (видях я случайно-не е нищо особено). Просто искам да чуя друго мнение, защото той наистина е човек, който си струва.

Благодаря още веднъж.

7.   Миличка, ето какво стана с мен. Не можеше да я забрави и ми го каза, заболя ме много, че се опитвах толкова време да го спечеля, а той просто избиваше комплекси с мен. Но знаеш ли кое ме заболя повече, че когато се разделихме, не след дълго той си намери друга. И я заобича, така години наред заедно, дори научих че скоро ще се женят. От цялата работа. Общо взето, той страда за една, втора го отешава и се опитва да спечели сърцето му, а в един неочакван момент се появява трета, в която се влюбва.. Но правилно са казали "Двама се карат, третия печели!" Дано в твоя случай да не е така и да имаш повече късмет, но един съвет: в никакв случай не го притискай :))))