Плаши ме
Здравейте,
Пиша тук, защото съм отчаяна. Със съпругът ми сме заедно от 10 години и имаме прекрасно дете. След като родих по медицински причини напълнях доста. Поради това той прави секс с мен само ако е пийнал. Тази вечер след доста бири ми сподели, че е ползвал услугите на проститутка. Каза ми и да си събирам багажа и да се махам. Изрече и други обиди. Това не е за първи път, но ме уплаши прекалената му агресивност. Направо не знам какво да правя.

Коментари

1.   Какво можеш да направиш? Говори по темата, когато е трезвен... макар че на твое място не бих дори говорила с него, а бих си тръгнала категорично. Ето аз как виждам нещата - тъпака ти е направил дете, вече е спокоен, че е излъгал една дама и има дете от нея... кажи-речи, вече е сред семейните мъже, които се женят само за да задоволят капризите на техните майки и бащи - да имат внуче и хората няма да го одумват че е "стар ерген"... та... вече е минал този етап, така че вече спокойно може да се наслаждава на живота като се отдаде на плътски удоволствия с всяка, която му харесва, а ти си жената вкъщи, която е длъжна да се грижи за детето и цялото семейство, а не тази с която той смята да си задоволява первезните фантазии.

2.   Е кво да правиш, хващаш си багажа и се спасяваш. егати странния въпрос.
Обаче не разбирам друго, как до сега не си видяла тези негови черти, това е мазохизъм, ебаси тръпките си създавате, просто нямам думи.
Истината е че щом седиш и търпиш, значи и ти си толкова виновна, колкото него.

3.   Добре, че е алкохолът, за да си кажат хората какво наистина мислят и чувстват. След като ти е казал да се махаш, значи не иска да е с теб. Дори и да останеш мисля, че всеки ден ще превърташ станалото през ума си и ще се измъчваш, а не си заслужава. Все пак решението е твое. Успех

4.   Човека иска да се отдаде на разврат, както повечето мъже в днешно време. Стига им да си намерят някоя, която да им роди дете, и пак продължават да си хойкат.

5.   1. Махни се от него.
2. Стегни се и влез във форма - трудно е, но не е невъзможно, а точка 3 ще е мотивът ти.
3. Представи си физиономията му, когато те види с нова фигура, по-красива, отколкото когато си била с него, а защо не и с нов обожател.

6.   Незнам, ти трябва да решиш, как и какво да правиш, но преди всичко мисли за детето, за психиката и ценностната му система, след време!

7.   След като едно напълняване му пречи да те обича, значи той никога не е държал истински на теб. Истинската любов не се влияе от външността. Какво бих направила аз в този случай
1. Ще направя всичко възможно да възстановя теглото си
2. Ще се постарая външният ми вид да е идеален/прическа, маникюр, грим/
3. Ще си купя красиви и секси дрехи
4. След като се уверя колко добре изглеждам ще си взема детето и ще го напусна, защото той не заслужава красива жена като мен

8.   Абе вие чувате ли се, как ще го напуска? Знаете ли дали доходите.на жената са добри,има ли къде да отиде,кой да й помага за детето?Към авторката:къщата ви/апартаментът, кога е купен/a ,преди или след брака?Ако е след брака и двамата имате равен дял,независимо кой е плащал.Освен това,при евентуална раздяла детето ще остане при теб.Така че някой път като си му много ядосана го изхвърли тоя мъж( дори да е само за ден - два) просто, за да го стреснеш.

9.   Е, как какво - взимай си детето и бягай от този тип