Сънувам бившия си
От 2 години и половина имам нов приятел, от 3 съм разделена с бившия си и го сънувам поне веднъж седмично и това ме тормози натъжава ме, кара ме да си мисля за него и се обърквам... не знам какво да правя и кой да говоря, защото това не е от вчера се си мисля че ще мине време и ще спра но не спирам дори и след 3 години!!! чак не мога да повярвам когато го пиша :( кажете нещо, случвало ли ви се е на вас, нищо не намирам в интернет, поне не след толкова време и то постоянно.. Първо сънувах че се опитвам да се докосна до него, но не става, а сега санувам обещания че има още малко време и ще бъдем заедно ей такива неща и много реални сънища сънувам и ще полудея вече... сигурна съм че това не е нормално :((((

Коментари

1.   Ти все още го обичаш!!!

2.   Ами не, не си единствената която сънува бившия си... И аз имам нов приятел от 1година и 4месеца а със другото момче не ходя близо 2 години.... И го сънувам... Наистина адски реални неща.... Мислех, че само на мен се случва, но лошото е че не сънувам само един бивш, ами няколко...
Знам какво е чувството съчуствам ти! :(

3.   Не мога да проумея как може да се сънува човек, който не си виждала 3 години. Вероятно емоциите си казват своето и за това го сънуваш, иначе не бих си го обяснил.
Нямам идея какъв съвет би трябвало да се даде в такава ситуация, дано всичко се оправи.

5.   Предполагам, че имате нещо неизяснено и това подсъзнателно те мъчи.
Най-добрият начин ще е по някакъв начин да му кажеш каквото не си успяла преди и да се отървеш от това бреме.

7.   И на мен ми се е случвало, но с тази разлика, че не виждам нищо обезпокоително. Със сегашният ми приятел сме вече над година, но мисля на няколко пъти съм сънувала бившия. Но съм убедена в чувствата си към сегашния и някакъв сън няма да ми обърква живота.
А защо съм го сънувала? Мисля, че знам защо. Защото съм забелязала, поне при мен, аз винаги сънувам неща, за които не мисля през деня т. е. неща, които не анализирам докато съм будна. Също така, ако раздялата ви е била неясна, без да сте си поговорили добре (както е в моя слуай), това също би провокирало сън. Подсъзнанието е нещо много сложно. И все пак, този човек някога е бил част от живота ти, нима си мислиш, че щом не сте заедно, значи той вече не съществува? Просто остави нещата така както са, без да го мислиш толкова и се радвай на сегашните си отношения с новия приятел.

8.   Аз също имам приятел от 2 години и половина и от една седмица сънувам бившия си приятел, но с него не съм имала кой знае какви отношения, а и беше тоооолкова отдавна. Не знам, защо не мога да си го обесня, турмозя се заради тези сънища и мисли, чувствам се кофти....

9.   Сънищата ще спрат, едва когато изясните това, което не сте успели на яве!

10.   Мда познато чувство,и аз на няколко пъти сънувах бившата и си спомнях всичко, но..това е живота, не можеш да го промениш.