Наивността е смъртоносна...
Наивноста е смъртоносна, сърцето е в повечето случаи враг на самите нас... По някога ни прави по-силни или просто ни завлича към черната страна на живота. Или дори понякога ни тласка към саморазрушение.

Сега стоя отново сама, по-красива и по-празна от всякога, от всички и от всичко и знам, че се заклевам отново както преди, че това няма да се повтори и поредния боклук ще е последния.......

Питам се защо обичам отново, нали не беше останал живот в това проклето сърце. Искам да крещя или по-добре да го убия, но и това няма да помогне. БОЛКАТА Е ТОЛКОВА СИЛНА, ЧЕ МЕ ЗАДУШАВА.........................................

Може би трябва да взема това проклето решение и да се преварна в това, което винаги съм отричала-безкруполна живееща от разбитите мъжки сърца материална и най-долна нощна красавица..
БОЛКАТА МЕ УБИ ПО-БАВНО ПРЕЗ ГОДИНИТЕ НО ТАКА СИГУРНО, ЧЕ ВЕЧЕ НИЩО НЕ ИСКАМ ДА ВДЪХВА ЖИВОТ НА УМОРЕНАТА МИ ДУША...........И НЕКА НЯКОЙ КАТО ТЕБ МОЯ ЛЮБОВ ПРОЧЕТЕ ТОВА...........Проклинам всеки сантиметър от твоята кожа, всяка напразно отправена дума към теб и се моля в живота ти моя мечта да настане най-тъмния мрак....СБОГОМ

Коментари

1.   Тегли му една и продължавай напред. Човек си взима поука от грешките, ако не си вземе повтаря същата грешка. Много много не вярвай на мъжете.

2.   Знаеш ли, аз съм в този ад вече 6 месеца.И аз си задавам същите въпроси на ,които отговор няма.Проклинам го всеки ден,но по леко не ми става.Не мога да го превъзмогна.а това ,което ме убива най много е че на него изобщо не му пука за мен...Боже искам да умра..

3.   Жените винаги приемат по-тежко раздялата,защото влагат много чувство в това,самосъжаляват се и не могат да го преодолеят много жреме, докато при мъжете нещата стоят по-различно- те забраят жена с друга жена. Не му мислят много много, просто идва следващата,за да забравят предишната след това идва нова наред и така до края...

4.   Сякаш аз съм го писала....Всеки път се кълна, че повече няма да се влюбвам и скоро след това пак съм с разбито сърце. Но все пак силно вярвам, че ще дойде ден, в който и аз ще съм щастлива...

5.   Може ли толкова мелодраматично? Приемаш нещата такива, каквито са, и се стремиш да извлечеш най-доброто от тях. Няма нужда да ставаш безскрупулна и бездуховна курветина, както пишеш, за да живееш добре. Просто опитът ти досега би трябвало да ти е дал малко по-добра способност за преценка на това кой мъж наистина си струва и кой - не.

Пишеш, че си красива, приемам го на доверие. Терзанията ти показват, че сигурно не си лоша и като човек. Така че, със сигурност има мъже, които биха дали много, за да имат шанса да те направят щастлива. С някои от тях вероятно вече се и познаваш. Огледай се малко и ще ги видиш. И им дай шанс.

6.   МИТИО: Жените не трябва да използвате думата празнота защотот поражда много други въпроси и предложения! (ШЕГА и съвет)

7.   Винаги съм вярвала, че ни причиняват това, което НИЕ позволяваме да не бъде причинено!! Ще ни боли толкова, колкото позволим/издържим. "Защо?" едното, "защо?" другото - ами, защото ТИ си позволила. Всички грешат, но малко се учат от грешките си и не ги повтарят.

Мегън