Не искам да ставам причина за раздялата им, въпреки че започнах да се влюбвам в това момче...
Просто искам да помоля за съвет или мнение без да ме упрекват моралистите, моля...

Аз съм момиче на 18 години и преди време се срещнах с едно момче ,което обаче има приятелка, а той не и обръща никакво внимание ... Преди около седмица излязохме за първи път само двамата, да се видим и да си поговорим - момчето се държа много мило с мене не намекна за секс (катко правят повечето) говорихме си за най- различни неща без всякакви притеснения ...самото ме държание ме впечтли много не се прави на велик, не се хвали с бройките си , но аз не съм сигурна какво ще излезе накрая ...

Не съм от светите деви , но не ми се иска и да свиря втората цигулка ...когато сме заедно и двамата забравяме за всичко- работа , познати и така нататък сякаш времето лети неусетно ...и двамата сме щастливи заедно в очите му личи , че му е хубаво с мене , но прителката ме притеснява (от познати знам, че те са заедно 2 месеца и никак не се разбират ), а не ми се иска да съм причина за раздялата им , въпреки че започнах да се влюбвам в това момче.
Моля ви дайте приятелски съвет ако някой е бил в същото положение ще съм му благодарна ако пише

Коментари

1.   Да, аз бях в такова положение. Но нощо не направих, а имах възможност и сега съжалявам. Ще ти дам един съвт, щом той те харесва и ти него, щом не обръща никакво внимание на приятелката си, какво изобщо се чудиш?! Заедно са от 2 месеца и виждаш накъде вървят нещата. Да, кофти за нея, ако има някакви чувста, но по-добре така, отколкото да се заблуждава. В любовта няма правила! Разделяй и владей! Успех, миличка.

2.   Да, и аз бях в това положение... само че имаше няколко съществени разлики-ние бяхме/и все още сме/от различни градове, той беше с приятелката си от година и няколко месеца... Не направих нищо,докато знаех,че са заедно. Не исках да съм причината за тяхната раздяла. Но се случи така,че той разбра за чувствата ми към него и те се разделиха...вече сме заедно почти 2 години... Ако имаш силни чувства към него - действай,но те предупреждавам, че от това ще има последствия...за това си помисли много добре преди това дали си готова да направиш всичко за това момче... :) пожелавам ти успех и дано всичко да е благополучно :)