Не е лесно да си жив!
От около една година обичам една жена. Работим заедно и я виждам често. С всеки изминал ден я харесвам все повече и повече. Невероятна е. Изглежда удиивително добре макар, че не е първа младост. Толкова е жизнена, забавна, чаровна..... просто нямам думи. На всичкото отгоре е много нахакана мадама и с това още повече ме привлича. Целият ми ден преминава в опити да съм близо до нея. Не е обвързана, разведена е от доста време и живее сама. Успях да се сприятеля някак си с нея и дори ме е канила у тях на гости с преспиване.

И сега да ви кажа къде ми е проблема : Ако пренебрегна факта, че имаме повече от 20 години разлика по между си и децата й са по-големи от мен, то няма как да скрия това, че аз съм....момиче :)

Дааааа луда работа, но толкова много я искам или поне така си мисля. Никога не съм била с жена, макар че съм имала предложения не съм се изкушавала, а сега?! Толкова ми се иска да й кажа, че когато ме погледне светът сякаш спира да се върти, дъхът ми спира, ръцете ми треперят и няма нищо по-важно от този миг.
Неприятно ми е да си го призная, но така не съм обичала никой мъж, а мъжете ме привличат- поне сексуално. Объркана съм. Ще ми се поне да я целуна, за да разбера дали ще ми хареса така, както когато го правя на сън, само дето никога не бих направила първата крачка :)

В общи линии е това, което ме мъчи и в същото време това, което ме кара сутрин да отида с желание на работа :):):) Не е лесно да си жив!

Коментари

1.   Hенормална работа

2.   A-а-а-а-а-а просто нјамам думи абе момиче ти имаш ли акъл бре...

3.   Защо не се опиташ да и кажеш за чуствата си...

4.   Защото ме е страх. Знам,че няма да сподели с никой и всичко ще си остане между нас,но се страхувам да не ме погледне със съжаление.Може да започне да ме отбягва за да си я избия от главата и това трудно ще го понеса.Ние сме в доста добри отношения,помагаме си взаимно за всичко. Ако нещо ми се случи най-напред на нея казвам,тя също споделя с мен.Казва ми,че ме обича като дъщеря,как да и сервирам подобно нещо.От друга страна ме е прегръщала и целувала така,както не целува децата си.Предполагам,че каквото и да изпитва към мен ще ме отхвърли "за мое добро" . Все ми казва,че трябва да си намеря мъж,който да ме обича...опитах и останах разочарована. Да поясня,че по принцип харесвам мъже и съм била само с мъж.Сексът между жени не ме впечатлява.Сама немога да се разбера.Платонична любов ли е това,просто възхищение ли е какво е?