Секса не върви...
Заедно сме от 8 месеца и половина. В началото всичко беше прекрасно, не че сега не е, но... преди го правихме по 3 пъти на вечер, усещах по - голямо желание в него, а сега го правим едва един път на вечер. Не го бяхме правили седмица и нещо не помня колко и се случи да си останем само двамата. Започнах да се заигравам с него, иг много го впечатли, но след малко изведнъж му спадна, каза, че е защото някакъв звук го разсеял, свърши за няколко вкарвания и каза, че е защото много съм си играла с уста и ръка преди това. После исках много, защото дефакто аз не бях правила секс и ми се искаше... Но не можеще да го вдигне.
Постоянно казва, че му трябва време и че няма мъж, който може от единия път да превключи веднага на втория, но---

Започна да ме пипа с ръка, защото си поисках. Аз започнах да пипам него и взе, че малко стана, но като тръгна да го вкарва спадна отново, а и не знам защо, но ми се струва, че вече не му харесвам, не го възбуждам ли незнам, преди го правеше по 3 пъти и казваше, че иска още, сега казва, че иска, но не му ставаб колкото и силно да га желае, после запучна да умува и каза, че не знаел да не би да не му става заради мястото, на което го правим винаги в този негов приятел, когато оставаме за вечерта и винаги на онова легло--- и тогава ви стана ясно, просто започнах да се обличам и не чух нито една дума коато каза той.... стана ми ужяасно, защото сиж някой ден като си живеем заедно няма да му става изобщо... и все пак тогава ще го правим само на спалнята ни... нали казва, че е от мястото..

Става ми гадно, ако щете вярвайте хора... имах най невероятната връзка в целия свят , а сега... ? Аз имам нужда да правя любов, но не се чувствач желана, не чувствам да го възбужда тялото ми или ... а сега си спомних и един път, кагота го правихме вечерта веднъж и на сутринта го милвах и си исках и той каза, че не му се правело бил протъркан искал, но не било хубаво да се прекалява..., а сега и това.. не знам какво да си мисля , но определено не се чувствмам желана... свършва за 10 мин и това е... не искам да си лягям с друг както би направила всяка друга.. остава ми вариянта с ръката по 3 пъти на ден....

Коментари

1.   Оф,това е много серизен проблем,мила,не знам точно какво да те посъветвам.Аз бях в същата ситуация с бившия ми приятел-просто спря да ме желае.Не прави комплименти,не забелязва,ако съм се издокарала,или забелязва,но не му пука.При него беше заради работата,която го беше погълнала изцяло и не виждаше,че не върви.На твоя не знам какво ще да му е оправданието...

2.   Господи колко мъка има на тоя свят....

3.   Еми виж сега, щом е казал че е протъркан това е доста неприятно. Може да е заради това или просто има някакъв проблем. Може да се дължи на стрес, някъкви проблеми. Притеснява се за нещо и други препоръчвам ти да се опиташ да седнеш и да поговорите малко, питай го дали има някъкъв проблем, и защо се държи така.
Е успех !

4.   Еми просто е изгубил интерес към теб. Такива сме мъжете и колкото по - рано го разбереш толкова по добре. Опитай се да му разнообразиш ако не стане е ясна работата защото преди всичко сте интимни в отношенията си а ако това не върви оставате само приятели Успех
М 26

5.   Пази си връзката момиче това са моментни неща ако си решила да си с този човек завинаги това ще ти е най-малкият проблем какво ще има още да изживеете сигурно сте още младички така щом тия неща ви притесняват. На всеки се случва да не може да го вдигне след като сварши но като мине малко време пак успява трябва да си тарпелива просто тва е моя савет и успех :) М 31

6.   Cъгласна съм, че сексът е много важен за една връзка. Сближава, издава желание, заздравява отношенията, прави ви по-близки .. обаче, ако сивлюбена ще е глупаво просто да си кажеш "ясна е работата" и да се разделите.
Ако пък опитите за разнообразяване станат прекалено много и си настъпателна, може да има обратен ефект - да го притесниш още повече и съвсем да не се получат нещата.

Изпадала съм в подобна ситуация и проблема се реши след грандиозен скандал.Имаше неизяснени неща и след многото каране последваха и много интимни моменти.Не знам какъв е проблемът при вас, изглежда и ти не знаеш. На твое място, просто бих била нежна, винаги и по много.. с времето трябва да даде някакъв резултат. Или да се отдръпне съвсем и да ти каже какво точно го притеснява или да се стопят ледовете..
Желая ти успех!

7.   Е,М26, не бъди толкова категоричен. Може просто връзката да е във временна криза. Мило момиче, остави го известно време на спокойствие, а и ти се успокой. Не зацикляйте и двамата.Като жена ти казвам, такива неща се случват на мъжете.

8.   Eми като си дебела и грозна кво искаш?

9.   дО Номер 5 - Ники не беше нужно да пишеш от името но друг мъж....
Както и да е....
Когато му кажа за това, че не ме иска отговаря с един изпълнен с угризение глас " пухчее, не говори така ". На мен ми е пределно ясно, че ако ме искаше щеше да каже Оле ти в ред ли си виж ква си яка, искам те как да не те искам... Но за мое най - голямо съжаление не става... Просто реших да остана само приятелка с него или поне да не си лягам с него, и аз вече нямам желание... не смятам да се давам напразно.. Постоянно ми казва, че само секса ми е в главата.. Но аз като правя секс целта ми не е като еговата да свърша, а далеч по различна свързана с нещата между нас.... Щом вече е така се отказвам.. Явно лябовта доста смърди отсякъде и е дошло време да го разбера....

10.   Повече разнообразие - камшици шибалки вериги и белезници
Това е лечението

11.   Ти май си нимфоманка-3 пъти на ден,от много секс си пропуснала уроците по правопис.
До себе си имаш човек,а не машина,която като и натиснеш копчето ще изпълни всички твои желания,включително и думите които очакваш да чуеш!

12.   Номер 11, еми съжалявам много, но правописа пък ми е перфектен. Ти ако ни си учкал/а си е твой проблем. А до номер 8 - ако си мъж - едва ли си лягал с някоя с по приятно тяло от мен, а ако си жена идва ли имаш по - приятно от моето... Стига с тази злоба... Какво става с всички ви...

13.   ПравописЪТ, а не провописА. Перфектно, нали?

14.   Всичко се оправи... пак съм се притеснявала за глупости.... хихихих а вие по малсо злобаа еъъъ

15.   Чао к**ви!

16.   Мисля, че си има друга и затова не иска да правите секс. А вие стига сте завиждали, че мацката е хубава-ако ще името да не може да си напише правилно, секс ще има-тревожете се за себе си...
ХХ

17.   Няма друга--- и никога няма да има...

19.   До 12:
еми мъж съм (nomer 8), ами дай да те видя и ще ти кажа в теб ли е проблема или в него :D

20.   19, ако ще даваш оценка, може ли първо ние да видим съдията ;) Дано да ни хареса, за да има и втори тур :p
XX

21.   На колко години сте ? Като студенти го правехме по 5-6 пъти на вечер, то нямаше спане, нямаше почивка, а и нямахме възможност да подбираме мястото. После нещата поулегнаха, но пак 2-3 пъти един след друг си беше добре. Иначе след 40 по един път вечер и сутрин. Абе до човека е. Доколкото разбирам си опитна и желаеш силно сексуална близост, а и знаеш как да я постигнеш. Има някакъв проблем и той не е в теб. Явно твоят човек е преуморен или ако е малък си мисли, че чуждото е по-хубаво. Знам ли, не ми се вижда беизходна ситуацията, пробвайте, пък ако не става се разделете - ако не си отговаряте на изискванията ще започнат изневери и скандали и дотам. Успех !

22.   Не знам що за проблем е това , но на мен не би ми било приятно, една жена да бъде с мен само заради секса! Ако ти е верен и те обича не виждам какъв е проблама. Всичко друго е лакомия от твоя страна ,това не е любов, а просто чукане ! Вярно ,че секса е израз на чувствата между двама влюбени ,но това не значи да го правите като зайците ,всичко си има граници. Хората сме много по-сложни същества дори и в сексуално отнишение ,точно това ни отличава от животните. Ние сме създадени да водим активни социални отношения с половинките си, а не да се съвкупляваме денонощно!!! Това че не си задоволена сексуално, няма нищо общо с любовта между двама души . Ти заради секса ли ли го обичаш , или заради самия него (вътрешните му качества) ? Няма да ти пожелавам успех ,защото не го засужаваш!

23.   Точно така №22
напълно те подкрепям
ЖЕНА НА 49 Г. С ОПИТ