Влюбен в проститутка
Здравейте! Историята ми не е много дълга и всъщност изобщо не знам защо я споделям в анонимен сайт, просто съвсем случайно попаднах тук... както и да е.
Мъж съм, на 42 год, имам един развод зад гърба си и едно прекрасно дете от този брак. В момента нямам сериозна връзка, но често разнообразявам с платени момичета. Случи се така, че преди 2 месеца се запознах с едно момиче, което доста ме впечатли, не само на външен вид, но и вътрешно някакси ме грабна. Още след първата ни секс среща си бяхме разменили телефоните. Потърсих я няколко пъти след това уж само за услуги, но истината е, че това момиче сякаш ми липсваше. Тааа опитах се да се сближа с нея повече, но не успях напълно, за нея май съм просто един клиент. На кажете ми какво да правя, наистина съм объркан, има ли смисъл да я търся, не само за секс, но и за нещо повече????

Коментари

1.   Щом ти допада и ТИ я харесваш, говори с нея, кажи й какво чувстваш! Може би, и ти й дападаш! Няма как да разбереш дали, ще се получи ако не опиташ.

EЛ.

2.   Има, защо да няма? Действай смело, няма да загубиш нищо, ако предприемеш нещо. :)

3.   Представи си само колко и какви хора е оправила и ще се откажеш от нея.

4.   Зарежи тая работа! Всичките имат сводници, а те са на щат при мафията. Ще си създадеш излишни главоболия.

5.   Случайно да не си от, София? Не знам защо, но до сега не знаех, че и в България има проститутки.

6.   Ще успееш ли да я приемеш такава, или само си въобразяваш? !

8.   Вярно е туй, има голяма вероятност да се набуташ между шамарите. Не че не е възможна любов между клиент и проститутка, но преди да предприемеш нещо, много добре си отговори ще можеш ли никога, ама наистина никога да не напомняш, да не споменаваш миналото и? Иначе не е честно, не е по мъжки. Ще можеш ли да живееш всеки ден с нея, да създаваш и възпитаваш деца, да я обичаш и да не мислиш за това? И само, ако на всички въпроси отговаряш с да, тогава действай. Но ако ще и тровиш живота с ревност, следене, намеци, натяквания, уж неволни подмятания, по-добре остави момичето на мира.

10.   Дай време на времето. ;) Ако наистина ти харесва виждай се по- често с нея. Покрай т. нар. услуги можеш да й станеш приятел, а от там да разбереш какво е нейното отношение към теб. Избий си от главата мнения като на номер 3 и действай според сърцето си. Ако има сводник, с времето ще разбереш. Ако няма, също ще разбереш дали и тя те харесва или си само един клиент за нея. Много зависи от отношението ти. Накарай я да забрави, че е на работа когато е с теб, нека се чувства специална. И в никакъв случай не бъди скръндзав- на пари, внимание, нежности. Успех!

11.   Може ли на 42, да не си наясно със себе си ми кажи?
Била много хубава външно и вътрешно %#?
Какво по дяволите значи това?
То вярно че сега ни учат, че обществото трябва да е широко скроено, да не мъмри по педалите, да не се възмущава че този или онази милионер е краднал на времето, ама чак толкова не знам.
Много е богата вътрешно, за това е проститутка, гаранция.
Просто разбери, че такива не са богати вътрешно, а просто са "общували толкова много" с различни мъже, че могат да манипулират перфектно. Дали ще е проститутка или фригидна жена, все тая, то това си е по рождение, или първи 7 години.
А ти не си влюбен, просто отчаяно искаш внимание от някоя, това е.

13.   Да не стане нещо като от филма "Хубава жена". Естествено, ако е като в случая с Джулия Робъртс-действай:))) Но май тези неща стават само по филмите. Вероятно се чувстваш самотен на тази възраст без жена до себе си и може бързо да отмине тази тръпка.