Живота е отвратителен, но на човек трябва да му бъде гадно
Имам приятел, по точно любовник, тъй като и двамата сме семейни. Приятелят на моя любовник много ме харесва ,но аз не го искам. Един ден моят човек намира рус косъм, тъй като съм руса, на дрехата на този, който ме харесва и между нас приключва всичко.

Кажете ми това на какво прилича за какъв човек става на въпрос. Много ми тежи, че ме оставя заради един косъм, повече от една година сме заедно, много си допаднахме, но може би щом е способен да ме остави заради един косъм, който не е мой, той може би никога не е държал на мен. Живота е отвратителен, но на човек трябва да му бъде гадно.

Коментари

1.   Живота е гаден да ама кой го прави гаден хората,а ти това си заслужаваш да ти е гадно.

2.   Къдрав ли бе косъма :) Това са глупости което пишеш и не си заслужава отговор.

3.   А може би просто си е търсил повод да се отърве от теб.

4.   Глупости, човекът просто си е търсил повод да те остави.

5.   Това е повода , не е ясна причината

6.   Сигурно и на половинките ви им е гадно,но на кой ли му пука!

7.   Aми обезкосмявай се по-редовно :D:D

8.   Да, най - вероятно изобщо не държи на вас и това е бил само повод, за да се отърве...гадно, но може би това е истината.Но пък на вас ви остава да започнете да се занимавате с приятеля на любовника си или и той вече загуби интерес?

9.   Ха-ха. Много си забавна. Може пък да е решил, че е време вече да те пусне на приятеля си.
Моят съвет е да си по дискретна в извънбрачните връзки, защото като знаят други мъже могат и да те изнудват да спиш с тях. Внимавай с тези неща.
Ти да не си очаквала да се разведе заради тебе? Ха-ха-ха!!!

10.   Ха-ха-ха! Тази историика си е направо за раздел "Хумор, сатира и забава". Да ти кажа честно, много съжалявам, че любовникът ти те е зарязал. Дано приятелят му да ти пусне...

И мисля, че съпругът ти ще те разбере най-добре, поискай съвет от него (а може и от съпругата на любовника), че тука в общи линии сме си непознати и можем да те подведем.