Какво се случи? Защо тя изчезна така след срещата ни?
Здравейте,
До преди 3 седмици излизах със едно момиче, бяхме се запознали към края на учебната година (и двамата сме на 17). Излизахме всеки ден по 4-5 часа навън, че и повече заедно, разбирахме се перфектно на мен ми беше супер приятно да бъда със нея и виждах че и на нея и е много приятно със мен. Така 2 седмици почти всеки ден заедно, имаше един ден във който не и се излизаше и ме покани у тях. Прекарахме почти целия ден заедно у тях всичко супер се получи (сещате се... ).

Вечерта като се прибрах си писахме по скайп и ми разправяше разни неща които иска да прави със мен (как неможела да чака и направо на улицата щяла да почне следващия път като ме види) и така цяла вечер си писахме. Разбрахме се на следващия ден да се чуем и да се разберем какво ще правим, но така и на следващия ден не ми се обади. Не дигаше телефон, не отговаряше на смсите които и пращах.

Реших че е заета и изчаках, не исках да я тормозя, така след 2 дни (ни вест ни кост) и звъннах да я питам все пак какво се случва, и тя ми каза че била много заета и искала утре да се видим. Дойде утрешния ден и пак същото... пак не дига телефон, не отговаря на смси не влиза във скайп. На мен ми стана много кофти но вече след 2 седмици никакъв контакт със нея си казах, какво пък толкова трябва да продължа напред. Но от вътре не спира да ме глозга въпросът - Защо? !?

Аз ли съм виновен по някакъв начин?
Как е възможно след като всичко беше едва ли не перфектно да се развият нещата така?

Искам да ви попитам дали сте изпадали във такива ситуации и какво мислите по въпроса?

Знам че повечето ще ми кажат да я забравя и да продължа. Опитвам се но тази мисъл не ми дава мира просто се чудя защо се развиха така нещата?

Мерси предварително.

Коментари

1.   Уау, странна ситуация... Сигурен ли си, че тя вече си няма приятел? Може да е била с теб, само за кеф или нещо такова. Апък другия вариант е да се срамува от думите си.
Не съм изпадала в такава ситуация, но се опитвам да мисля от твоята гледна точка.
Просто някой ден отиди до дома ? и ? кажи, че няма да я оставиш на мира, докато не ти каже, защо се крие. Кажи ?, че не може постоянно да е заета. Ако те харесва поне малко време ще намира за теб. Просто бъди настоятелен по всеки възможен начин.
Това е от мен! Дано да съм помогнала! :)

2.   Намерила си е друг, остави я, не ти трябва такава, заслужаваш по-добра, свястно момче си

3.   Не е толкова рядко срещана ситуация тази, правят го не само момичета и момчета постъпват така. Това е по причина, която ти не можеш да знаеш, със сигурност има такава, но тя не е важна в случая. Просто има хора, които не искат да се обясняват, не умеят и предпочитат този начин- на увъртане и отлагане. Естествено е сега ти да си мислиш един милион неща дори да се комплексираш, че нещо в теб има което я е отблъснало. Бъди сигурен че причината не е в теб, а в неини си лични неща. Именно за това по горе казах, че причината не е важна, не можеш да гадаеш, не можеш да познаеш, нейна си причина е, кой знае какво й е щукнало на ума, както каза един от коментиращите по горе може и гадже да си има и да са били временно разделени и той да се е завърнал и тя да бърза да те разкара, абе какво да гадаем, всичко може да е. живей спокойно и забрави.

4.   Номер 1 (жена) не дава добър съвет. Вие жените искате мъжете да бъдат настоятелни, а вие да избирате с кого. Момче, остави я тази! Дори след време да се раздели с новия си и пак да дойде при теб - разкарай я! Иначе пак рискуваш. А ако си на 17 - потърси някоя кака на 30 да те отрака малко - успех!

5.   Това, че от твоя гледна точка всичко е било наред не означава, че и за нея е било така. Сигурен ли си, че е била с теб, защото те харесва или за да ПРОВЕРИ дали те харесва (случва се момичетата да излизат с някой без да са си изяснили отношението към него, така да се каже просто да пробват дали ще го харесат). Може би е срещнала друг, а може би просто е видяла нещо, което не и харесва. Явно не смее да ти каже направо, че иска да прекрати връзката и вместо това избира мълчаливия отказ. Не я търси повече, само ще си изгубиш времето, продължавай нататък.

6.   Няма отговор, момче. Просто момичетата правят понякога така. Обикновено си има някаква причина, но... Свиквай с женските характери. Някои наистина са нетърпими. Нищо не си виновен, не се обвинявай. Попаднал си на еднодневка. Има ги такива - направят си удоволствие и бягат. Намери сериозно момиче!

7.   Сори братле, но според мен мацката не желае да се срещате. Тъпо е, като някой не желае да вижда другиго да не му го каже в прав текст, а да преустанови комуникацията.