Малките не ми допадат !
Здравейте, имам един може да се нарече малък проблем. От известно време не ми харесват момичетата под 20-25г. Просто се чувствам дискомфортно и не-приятно в компанията на по-малка. Надути са, разлигавени, не знаят какво искат и т. н. На 17г. съм, с много приятели на моята възраст, но се чувствам далече по-приятно и отпуснато ако излизам с по-голяма. Кажете това проблем ли е за тях (момичетата), ако излизат с по-малък и много ли ще е по-трудно да си намирам толкова големи..? Общителен съм, нямам финансови проблеми, лоши навици... не съм грозен, напротив! Като цяло момичета имат ли си поставени техни възрастови ограничения за момчетата с които искат да са и възможно ли е да се влюбят в човек с толкова години разлика (4-5-8). Дали е срамно за тях спрямо техните приятелки, приятели, компания и т. н? Знам, че жените над 25г. вече гледат за отговорен човек с който да създадат семейство, но от гледната точка на развлечението и любовта, проблем ли е това?
Благодаря за всеки отзовал се и написал отговор!

Коментари

1.   Зависи от човека, за някои хора(както те сами се изразяват) за любовта няма граници. Аз лично не харесвам по-малки момчета от мен.

2.   Не всички момичета под 20 са разлигавени...

3.   Както ти възприемаш наборките, така и жените възприемат теб. Никоя няма да те вземе насериозно.

4.   Аз едно ще ти кажа, прави това, което ти харесва, радвай се на младият си независим живот, не задълбавай в мисли за бъдещето, да, то е важно, но в друг аспект. Любовта на твоите години е за емоция, за трупане на опит, за кеф да го наречем, така че, ако харесваш по големи-бъди с по големи. Каквото ти харесва това прави, стига да е разрешено от закона и да няма наранени и обидени хора. Забавлявай се от все сърце и душа, ех да бях и аз на 17.. :)))Само внимавай, защото момичетата до към 25-6 харесват по големи мъже, а младите момчета като теб обикновено са харесвани от жени над 30те. Да не станеш жертва на някоя пума:)

5.   Малко вероятно е някоя по-голяма с 4 години да те вземе на сериозно.

6.   По-добре се ориентирай към твоя връстничка, но някоя по-зряла, не всички са лигли

7.   На 24 съм и трудно се навивам за момче на моята възраст, какво ли остава за по-малък. Чувствам се по-добре с човек, който е поне с 2-3 години по-голям от мен, разбирам те. Не познавам жена, която да си пада по толкова млади момчета, въпреки че има големи сладури. :)
Ако си търсиш мацка само за развлечение - може би, но дали ще се приеме за "нормално" сред връстниците й - не мога да гарантирам.

8.   Аз съм на 15 и мога да ти кажа, че въобще не съм лигава, ако да речем съм в компания, която ме предразполага може да си се смее цял ден, но ако трябва да съм сериозна, съм си. Явно само едно две момичета са ти оставили гадно впечатление и сега ти слагаш всичко под общ знаменател.

9.   Не мога да ти дам съвет, но се чувствам леко обидена от отношението ти към връстниците. Аз познавам момичета точно на твоята възраст, които много добре знаят какво искат в любовта, държат се като истински дами, не са ни най-малко лигави и са като цяло зрели и пълноценни хора...

10.   Честно, да ти кажа( аз гоня вече 30, жена съм) Винаги, когато някой покрай мен, без значение мъж, или жена излиза с някой прекалено " малък" Просто, се чудя направо за какво си говорят? За домашните ли?

11.   Като цяло, жените към 25 години харесват по-възрастни от тях, т. е. могат да си харесат и татенце :Д
, но когато започват да стават по-зрели бариерите им падат и си фантазират за млади любовници така да се каже!

12.   Знаеш ли, авторе, струва ми се, че девойките, които са ти давали съвети тук, са по-скоро засегнати от това, че не искаш връзка с връстничка. Вярно е, че не всички са лигли, но щом ти го усещаш така, няма никакъв проблем, стига да намериш по-голямо момиче, което да е готово на такава връзка. Напротив, има доста момичета, за които е даже комплимент да си имат по-млад, така да кажем, приятел. За всичко си има хора. Ти нали няма да насилваш никого, просто потърси, опитай, ситуацията ще ти подскаже.

13.   аз съм на 26 години и си търся партньори в спектъра 30 . Не казвам, че няма да си говоря с някое 17 годишно лапе, но за мен това ще си е просто лапе и толкова. Даже физиономията им е детска - не се обиждай!

Толкова мога да ти помогна аз

14.   Ти просто си по-напред с разсъжденията си. Мислиш като по-голям от връстничките си. Затова е така. Има една картинка, коята 8а съжаление не мога да приложа:
Момичетата на 14 преди 40 години и момичетата на 14 сега.
Разбирам те защо харесваш по-големи, защото са сериозни и разсъждават като такива.
Но едно е да си на 17 и да търсиш половинка на 25, съвсем друго е Ти да си на 25 и да има имаш момиче на 33. Тогава и ти си голям и не личи толкова разликата, та дори и в мисленето.
Най-добрия ми приятел заживя с жена 9 години по-голяма и се разбират. Той беше на 27, тя на 36 и си паснаха много.
Той също винаги е харесвал по-големи.
Но искам да ти обясня, че като си поне на 20 не личи толкова, дори никак.
Моите приятели много си подхождат, дори тя изглежда по-млада. ч, но това е на ред в годините.

15.   Най-важното е двамата да са истински влюбени, но и след брака, да са заедно до края на живота си и да се обичат. В днешно време любовта е рядко срещано чувство. Младите под 30 г. не могат да обичат истински.

16.   Благодаря искрено на всички! С една дума повечето са на мнение, че трябва да стана на поне 20, за да се заглеждам по по-голяма и за сега да излизам с връстнички.. Като цяло за сега ще си заигравам с по-големите, при която стане - стане, ако не ще продължавам и ако срещна точното момиче на моите години - добре дошло. Понеже някои момичета на моята възраст май се обиждат от това, не всички ги тълкувам под общ знаменател, разбира се, че има и по отговорни момичета, не се засягайте, всяка си е коренно различна и си има уникален характер. Спорен мен момичетата на 20-25-30 се заглеждат по "татенца" най-вече заради парите, респекта, сигурността и отговорността. За мен парите не са и най-малък проблем и едно момиче може да се чувства съвсем спокойно с мен! Както казаха повечето, всичко опира до това да има любов, привличане и разбирателство помежду двамата партньори!

17.   Ще се радвам, ако още някой/някоя на 20-30г. изрази мнение!

18.   Нa 23 съм и могa дa ви кaжa, че някой момчетa могaт дa ви спрaт дъхa и никогa нямa дa кaжa че сa нa 18 примерно. имaм сериознa връзкa с мъж нa 29, просто мъжете се рaзвивaт мaлко по-бaвно....

19.   На 37 съм и харесвам доста по-млади мъже, такива като автора най-вече... И такива ми връзват, защото изглеждам добре и доста по-млада от годините си. Авторе, жалко, че няма как да се запознаем... Иначе е нормално да те привличат по-зрели жени, защото те наистина са зрели, знаят какво искат и са сериозни, не се лигавят, нямат претенции и не търсят материални облаги, тях ги интересува само чистата любов и удоволствие. Гледат мъжа да им хареса като мъж, а не гледат какво има, какво притежава, защото те вече са си уредили живота и не си търсят тепърва някаква сигурност. Няма какво да си кривим душата, младите мъже са далеч по-красиви и външно от по-старите... Така че не правиш нищо странно и нередно, друг е въпросът, че поради различни причини, хората не възприемат такъв тип връзки... Успех! :)

20.   Уау, да си на 37 г. и да харесваш "мъже" на 17? ! На мен ми мяза на чиста педофилия, съжалявам! Колкото и добре да изглежда една жена на толкова, каква комуникация може да има с такова момче, освен ако не става дума само за сексуална връзка. И преди номер 19 да ме нападне със самочувствието на много младолика, ще подчертая, че говоря от собствен опит. Постоянно си мислят, че се майтапя за годините си и ме свалят мъже 'само' с по 4-5-6 г. по-малки от мен. Дадох 1-2 шанса, но в крайна сметка се оказва, че дори жаргона им не разбирам :D Да, сигурно има изключения и зрели мъже на по 26-7г., но масово са все още леко инфантилни в емоционално отношение и се сърдят като малки деца за глупости :)
Така че аз имам обратното на автора оплакване :D
Жена на 32 г.

21.   Номер 20, първо се осведоми какво точно е понятието педофилия, защото едно момче на 18 вече е пълнолетно, да не говорим, че още след 16 да е, няма как да бъдеш обвинен в педофилия...
Колкото до теб, няма да те нападам, всеки си има мнение и вкус, ти харесваш едно, аз друго... 4-5-6 години не са нищо мен, ако питаш като разлика. :) Колкото до жаргона, е хайде сега... все пак не си толкова стара и не говорим на различни езици... ;)

22.   От номер 20 - хич не ме вълнува точнaта законова дефиниция за педофилия, виж ти явно си се информирала за това и има защо. А 20 г. разлика с момче на 17 г. (за което става дума тук) защото това наистина е все още момче, а не мъж, си е разлика между млад родител и дете. Но си права, всеки може сам да реши дали да е родител на собствените си деца или на човека до себе си :D