Обичам го, но той е с друга, въпреки че се кълне във вярност емоционално.
Ок, ще започна с това, че съм влюбена до полуда в мъжът ми. Обичам го и съм му вярна. Отдадох се прекалено много на него до моментът, в който изгубих представа за собствения си живот.

Всичко се вътеше около неговите успехи. Аз съм крайна, в чувствата си, когато обичам някой се отдавам прекалено много. Боли, защото знам. че отстрани изглежда потресаващо. Никой не е перфектен, всеки има някои индивидуални черти в себе си, които изглеждат безумни на другите. Аз съм компулсивна, вманиячавам се лесно в някой или нещо, което да, леко е тип задушаващо за ответната страна хахаа! Хич не е забавно човек да е в моето положение психически!

Както и да е, той се влюбва лесно в други хора! Жената, в която е влюбен сега не е нещо особено в сравнение с мен, умствено, физически, емоционално, интелектуално. Нне мога да разбера какво му харесва в нея! Имам чувството, че ще полудея. Както и де е, претръпнах вече! Не знам дали го обичам или не. Чъвствам се объркана, не чувствам същото към него, но просто искам да знам, че няма да ме изостави. Или да е с друга!

Сега той е психотерапевт и консултира едно момиче от Колумбия. Както и да е, ревнувам. Не ми харесва, че тя му пише смс-и постоянно! Но знам, че в същото време не изпитвам същата любов като преди (представете си колко зле съм била преди хаххаа) Но ревността е в наличие! Дали ми има нещо психически и как да се справя? Той също е голям манипулатор, професионално изкривяване!

Хм не знам! Взимам силни антидепресанти понякога!

Страх ме е да не се пристрастя към тези на наркотична основа! Спрях ги, защото се страхувам, но без тях не е същото!

Коментари

1.   Господи, миличка... какво правиш със себе си, за бога!

Твоето не е любов.. не, определено не е любов. Имам чувството, че си изпаднала в толкова голяма заблуда и същевременно в паника. Промяната или самотата, от които толкова много се страхуваш, са те привързали към един човек, който явно е женкар. То това си е за него - ок, но ТИ, какво правиш Ти? Измъчваш се, ревнуваш, търсиш смс-и, живееш с жените в живота му.

Не, това е любов. Правилно си го определила - мания и страх е.

Животът си е твой и няма сега някаква непозната тук да те учи как да го живееш, но моля те - опомни се малко. Седни някъде сама със себе си и до болка откровено си кажи истините, които сега не искаш да изречеш.

Дали ще промениш мъжа ти и т. н. - това не се знае. Но ако не успокоиш тази своя мания, ще се разболееш.

Не знам! Поговори си честно със себе си.

Успех и прегръдки

2.   Ама и вие сте една двойка... Лекувайте се бе, хора:) Ама не толкова с лекарства, а с разум. При положение, че осъзнавате проблемите си, действайте, какво чакате? !
A новата му мацка може да не те превъзхожда в нищо, ама е нова и не го е обременила още, това й е предимството.
_Az_