Любов, от която боли...
Здравейте. Отдавна чета историите в този сайт и накрая реших да споделя и своята. Тя не е по-различна от много други, просто искам да разкажа на някого, да чуя вашите мнение.

Омъжена съм с едно детенце. Отношенията със съпруга ми много се промениха след неговото раждане. Настъпи отчуждение между нас, секс-1 път месечно, евентуално. Започна постоянно да ме критикува, всяка моя постъпка все не е правилна и т.н.

Чувствах се много подтисната от дълго време, изпадах в депресии постоянно, липсваше ми нормален контакт и разбиране. И ето, че в този миг стана това ,което смятах, че на мен не може да се случи и че никога няма да направя.

Не съм го търсела в никакъв случай.
Мой приятел, когото познавам от години ми призна чувствата си. Отначало бях много изненадана-познаваме се отдавна, не го очаквах. Започнахме да си говориме почти всеки ден и така постепенно отношенията ни прераснаха във връзка от няколко месеца.

Опитвах се в началото да спра, знаех че е грешно, че сигурно ще страдам, но имах нужда от вниманието и добрината на този мъж. Допаднахме си много. Мисля, че неусетно се влюбих в него, той също казва, че ме обича.

Забравих да кажа, че той също е семеен. Виждаме се един път месечно ако можем, иначе се чуваме всеки ден по няколко пъти. Искам го ,нуждая се от него, но ситуацията адски ме измъчва. Ревнуваме се взаимно, обичаме се, но знаем, че повече от това не можем да имаме.

Възможно ли е тази любов да продължава?! Имаме ли право на нея.... И ето ме сега ви пиша, знаейки че много ще ме упрекнат. Но моля тези, които са били в моята ситуация за съвети и мнения.

Коментари

1.   Имаш право на тази любов. Защото всеки в този живот има право на любов, на онази любов която го прави щастлив. И щом тази любов те прави такава, тогава не се упреквай или спирай а я изживей. Успех!!!!

2.   Момиче на 18 съм,но според мен трябва да помислите и за семействата си и децата си преди да направите крачка и дали ако предприемете нещо няма да страдат???Изборът си е ваш в крайна сметка

3.   Mного рядко се срещате , това те измъчва сигурно.запомни едно-няма невъзможни неща!

4.   Щом не наранявате другите никой не може да ви опрекне. Моето мнение е, че не трябва да се примиряваш и търпиш.

5.   НАРАНЯВАШ СЪПРУГАТА МУ И ТО МНОГО А АКО СИ ТИ НА НЕЙНО МЯСТО???????

6.   Ще продължи докато искате и двамата. При мен продължава няколко години вече и щом не пречи на семействата ни, значи и двамата се чувстваме добре докато сме заедно. Не ги слушай тия злобните дето те упрекват, изживей си любовта и не се обвинявай. И помни, че всичко което ни се случва е трябвало да ни се случи.

7.   От авторката:Благодаря на №1 и №6 за разбирането. Наистина при мен нещата станаха изведнъж и в момент, в който смятах че на никого не съм нужна и не се интересува от мен.Почти като гръм от ясно небе.И може би заради годините (все пак съм над 30) чувствата са доста по-различни и силни от досега изпитваните,може би осъзнати по някакъв начин.

8.   Аз също съм на 30,аз също имам малко дете.И моите взаимоотношения със бащата на детето се промениха,и ние много рядко правим секс.Постоянно недоволен,постоянно уморен и т.н.
Това да не е масово явление?!

И аз бих постъпила като теб-това е напълно нормално според мен.В крайна сметка човек е създаден да обича и да бъде обичан.Ако я няма тази обич,ако не ти позволяват да обичаш... се губи смисъла на съвместния живот. Аз водя голяма битка за съживяването на чувствата между нас,но изглежда нещата се необратими.
И в никакъв случай,не мисли че ти имаш вина за поведението на съпруга ти.

9.   Oт номер 6 до авторката:
Скъпа, аз бях почти на 30 когато го срещнах и точно това е възрастта на жената в която се чувства най- пълноценна. Именно заради това, защото е осъзнато, ние подсъзнателно търсим , това което ни е нужно. Приеми го като милувка от съдбата, че ти е предоставила възможността да изпитваш истинска любов. Научи се да живееш така, съветвам те да не си задаваш въпроси и да не се обвиняваш за нищо. Само помисли, ако това не ти се беше случило, ако не беше срещнала този човек, ако не беше изпитвала тези емоции... Да, щеше да ти е много по лесно, но си заслужава, нали :)

10.   Щом те прави щастлива изживей я. Всеки човек има право на щастие.

11.   Радвай се ,че си срещнала такъв мъж,който да те направи обичана и желана! Това е най-важното.Нищо останало няма смисъл.Дарете си повече време и запазете огъня между вас!

12.   От авторката:Много благодаря на всички за мненията. Честно казано очаквах много критики,но виждам че повечето от вас ме разбират.

И №6 -да права си щеше да ми е по-лесно ако не беше ми се случило това,но като си помисля само този мъж да не е с мен и се чудя как бих живяла.Дава ми сили да се справя с всичко.Просто само като знам че го има и ме обича.

№8-мислех че може да се живее и така,но сега разбирам че съм лъгала себе си.Дано успееш да съживиш чувствата у вас,щом се опитваш.Значи имаш надежда.Аз опитвах дълго ,но вече не съм сигурна че го искам.Успех!

13.   Защо не опитате да бъдете заедно? Такава изпепеляваща любов не трябва да умира. Така брачните ви партньори ще имат шанса да срещнат евентуално любовта. Не бъдете егоисти.......Аз живея с партньор имаш връзка с добра стара приятелка с която се зарежда емоционално...и вече секса не съществувал между тях....а от тел. му разпечатки се оакзва, че се чуват ежечасно. Дали си лягат вече не ме интересува, но би било чесно...ако някой те зарежда емоционално и те обича да бъдеш с него. И третата страна ще има възможноста да срешне обичта, а не да преглъща трохички....защото така е редно или заради децата...Моля Ви не бъдете егоисти....оставете неодходящите половинки, ще пострадат...и кой знае може да им направите услуга.

14.   Права си №13,но за момента нито един от двама ни не мисли да оставя семейството си.Нещата са много сложни, връзката ни е от няколко месеца и е рано за такива сериозни решения. Повече ще са нещастните според мен от едно такова наше решение. Аз мисля че времето ще покаже какво да направиме в бъдеще. Благодаря ти за мнението.
Авторката.

15.   Kато заживеш с него всичко се променя,отначало всичко е хубато и със съпруга ти е било така сега се виждате от време на време
на колко години си

16.   Това, че имаш детенце и все още живееш с баща му не означава, че трябва да забравиш себе си и това, че отново можеш и заслужаваш да си щастлива, живееш един живот и си в пълното си право да търсиш щастието си, разбирасе не за сметка на това на детето ти, неговото щастие зависи от начина, по който му се поднесе бъдещето му, а това зависи и от двамата родители, то може да е също мнонго щастливо и не е задължително двамата родители да живеят в един дом, важно е и двамата да направите така, че никога да не му липсвате, мисля, че това е възможно и примерите за това не са малко. Моят съвет е мисли за щастието на детето си, но не забравяй, че и ти имаш свое, което трябва да намериш, ако не е това до теб...

17.   Извинявай за въпроса ???
Как така изведнъж след раждането на вашето дете ???
Всичко се е променило ???
Според мен вашето не е било любов ???
А и аз не знам как да го определя ???
Правите деца ???? и после нямало любов ???
А преди детето как беше ???

18.   Извинявай 17, но ти явно не си много наясно с нещата, при много семейства се случва това дори и да има любов. Аз се омъжих 2005 и родих момиченце, преди да родя с мъжа ми всичко си беше ОК. Имам много наблюдения на жени, които са родили вагинално и имат проблеми със секса и с мъжете си след това, затова родих секцио. Всичко мина добре, но когато се прибрах в къщи започна кошмара. Бебето ми плачеше от колики, зъби и т. н мъжа ми се отдели в друга стая, защото не можеше да спи, а трябваше да спи, защото ходи на работа. Така аз бях обсебена от детето и се отдалечихме с него, той ми сподели, че е започнал да маструбира всяка сутрин и когато през деня се случеше така, че бебето да заспи за малко аз бягах при него да правим любов, но той вече си беше получил сутрешната доза и нямаше нужда. Както и да е това дете до 7 години продължава да спи при мен, ние се разведохме, сега имам бебе на 4 месеца от мъж , когото много обичам и ще се старая да не допускам същата грешка, че е много страшно.