Поредна изневяра
Ужасно трудно ми е да говоря за това, но днес ще се побъркам просто. Бях се зарекла просто, че няма да изневеря, а днес го направих с мъжа на най - добрата ми приятелка. И кофтито е, че не ми е съвестно, а се притеснявам, беше ми споделила за гинекологичен проблем.бяло течение или нещо си, което ме притеснява. ТОЙ ме преследваше около 2 седмици, незнам какво иска и какво цели, но това е - аз съм една долна тъпа...... А той не спира да звъни. Не е любов, просто желание. А кой ти мисли за болести, преносими по полов път. И как да бъда отново със съпруга си? Ако можех да върна времето с няколко часа, с удоволствие ще го направя, но знам, това ще се повтори. А аз като една разгонена...... не мога да се спра. Мразя се!

Коментари

2.   Знаеш ли, и аз изнерявам, но не защото мъжете искат да ме изчукат, а защото аз го искам. А при теб е обратното. Не прави секс, ако не го искаш, сякаш ти немиожеш да откажеш на мъжа научи се да го правиш. Понеже и аз често изневерявам не мога да те упреквам, но ако и ти като мен не получаваш истински секс от полвинката си не се притеснявай, че му слагаш рога - той си го е заслужил сам.

По въпроса за болестите иди на лекар сега да видиш в какво състояние си и използвай прдпазни мерки или го прави само с един постоянен любовник, което, разбира се, не те предпазва особенно.

3.   Благодаря ти, адски права си......това е, немога да откажа. На 26г. съм, изневерявала само веднъж, сега с този човек поддържаме връзка и на няколко месеца се виждаме. Но да го направиш с мъжа на най- добрата си приятелка е, най- малкото тъпо. И, когато написах историята бях ужасно объркана, исках да кажа много, с две думи. Секса вкъщи си го получавам, не е това. Тръпката, да се прибереш от работа зареден с енергия, не да мрънкаш на детето за пореднята беля. Непрекъснато ми се обажда, сега проста ще го разкарам, или, ще се науча да отказвам.

4.   Знаеш ли? 2 е много, ама много права! Бъди умна жена, достаяй си удоволствие, а не робувайна глупави принципи! Всеки има някаква причина да изневери! Има една такава приказка:
Никой мъж или жена не е умрял само с един партньор
Важното е другият да не разбере, защото боли и без болести в семейството!
А що се отнася до болестите.... доктора му е майката и то бързо!

7.   Боже той сам си бил виновен, че какво е виновен човека, че свършва бързо или не не му се отдава занаята. Много ми е гадно, но напоследък прекалено много започнах да се обеждавам, че всички жени сте ..... . Колкото и да обичате някой винаги го изигравате и имате нахалството да кажете на това любов ???!!?!?!

8.   Тук става весело... №7 се стъписа нещо, че и жените можем да сме гадни а? От вас мъже прихванахме. И аз бях от кротките уж, но уви и не съжалявам. Тръпката от забраненото си струва, когато в семейството куца, но както казват по нагоре умната с предпазни средства...макар, че и аз не съм много последователна в това. Сега и аз ще имам тема за размисъл и колебания....

9.   Аз пък имам страхотен, невероятен секс в къщи, обаче каквото кажа-лошо, каквото направя-лошо, ако нещо направя-защо съм го направила, ако не го направя-защо не съм го направила. Какво да ви кажа, намерих човек, който ми казва: Миличка, никога няма да те нагрубя и обидя. Как можех да му откажа, а? Да не говорим за невероятната нежност и любов. Колкото до секса-ще го науча на някой номера. Но не признавам чукане с който ти падне заради самото чукане, да не говорим, че срещу болестите няма сто процента гаранция.