Най-накрая открих истинската любов
Моята история няма да е тъжна и няма да искам съвет за решаването на някакъв особен проблем. Просто искам да си излея душата и да споделя, че открих момчето на живота си. Така го чувствам. От доста време сме заедно. Но, когато всичко ти е перфектно започваш да мислиш и за лошото, страх те е да не го загубиш - нормално е.

Започнах да мисля как някой ден все ще остареем и ще умрем и започнах да плача, защото не искам никога да не свършва времето ни заедно на тази земя. Не ми се иска да му омръзвам, макар че ако е истинско това няма да стане - за себе си съм сигурна колко много го искам. Той също го показва. Според вас какво се случва с такива връзки, макар че всяка е толкова индивидуална... Дали се запазва обичта, любовта... Милото държание, прегръдките... Щастието?
Какво мислите вие...

Коментари

1.   От колко време сте заедно че реши, че това е момчето на живота ти? Дано е така, но има влюбване, сексуално привличане и...любов! Не знам в коя фаза си, а и ти не можеш да кажеш-трябва време и изпитания,т.е. проверка, а не фантазии!

2.   Някога един човек, по повод моята връзка, ми беше казал:"Всяко начало е много бляскаво"
Като цяло , темата "любов", винаги е предизвиквала много противоположни мнения.
Но аз винаги говоря от опит. С моя приятел бяхме заедно година и половина. И аз като теб в началото се чувствах така, мислех, че ще е вечно и не само ,че мислех, но го и исках. Разбирахме се прекрасно.
Отначало си сляп за недостатъците, но после се чудиш как не си ги забелязал до сега, след като те направо ще ти извадят очите.

Та исках да кажа, че според мен любовта не е вечна.Просто в един определен момент става навик. Много хора живеят по навик, не по любов.
Разбира се, има и такива, чиято любов не стихва.От сърце ти желая, вашата двойка да е именно такава!

3.   Здравей!Според мен след години може и малко да си омръзнете. Аз също в момента изживявам една такава голяма любов.С моя приятел сме заедно от 5 години,но все едно сме от 5 дни:) Всички приятели ни се радват и се чудят как така сме от толкова много време заедно,а пък сме толкова влюбени и толкова много ни личи.Иска ми се да не си омръзваме никога,но сигурно и това ще стане след 10-20 години :))

Аз също като теб съм си мислила за тези неща и ми е ставало много гадно,но бих те посъветвала сега да се радваш на любовта на твоето момче и да не мислиш за такива работи.Също така за да ви е по-интересно всеки път,когато сте заедно,може да си спретвате малки изненади.Дори и в леглото :)

Аз например някой път просто съм в настроение,иска ми се да го зарадвам и решавам,че ще си сложа нещо по-секси в леглото,нещо с което да съм по-различна...Просто измислям разни неща,с които да го впечатля.

Наскоро му купих торта във формата на сърце,отгоре роза и пише "Обичам те".Друго какво...ами сещам се един път докъто стояхме у нас и стана време той да си тръгва,аз му взех телефона без той да разбере и за бързо написах в календара(алармата) "Обичам те много,съкровище" и съответно часа,в който да му звънне алармата.Той беше много приятно изненадан и ми се обади и ми каза, че много ме обича.

На годичнината един от подаръците,които му подарих беше една кутия, на която пишеше "101 причини да те обичам".Разбира се вътре в нея имаше 101 причини да го обичам :) Беше невероятно,той много се развълнува,каза, че съм много изобретателна,че много го изненадвам и т.н.

Накратко казано самите ние трябва да поддържаме огъня във връзката си,да не я превръщаме в навик,ежедневие.Тогава тръпката ще се задържи много по-дълго:) Успех!!!

4.   Не искам да те разочаровам, защото в момента си на върха на щастието, но "всичко тече - всичко се променя". Изживей си хубавата връзка. Дано при теб всичко е на хубаво.

5.   Всяко начало има край .Любовта трае най много 5 години.После нищо не остава

6.   Вие много знаете бе лишпери, само обърквате милото момиче... Давате си мненията за нещо строго индивидуално... Ми тя си знае колко ще и продължи ако е точна и нейния също няма да свърши и ако си го пазят и наъстина се обичат и не се залъгват като вас... Няма такова нещо на тази земя което може да се определи колко трае.. При едни е цул живот при други 3 месеца.. стига авиждайте!
Стефи 40г.

7.   Любовта изисква ежедневни грижи, това е :)

8.   "БРАВО НА № 5 "
МНОГО ЗНАЕШ,МНОГО РАЗБИРАШ ОТ ЛЮБОВ !!!
АЗ съм от 20 г. с мъжа си и тя любовта не увяхва ,даже се засилва ???
Не можем един без друг !!!
Съгласна съм с №3,за изненадите,но това при нас е взаимно ,и може би ,затова сме толкова щастливи ,вече 20 г.
Мъжа ми не вярваше преди да се срещнем,че няма да му омръзна .
Сега е на върха ,ДОБРЕ, ЧЕ, ТЕ ИМА ЗА ДА ПОВЯРВАМ В ТОВА !!!