С мисълта за него ставах, с мисълта за него лягах, влюбих се като глупачка и... той ме нарани ужасно
Здравейте, мили хора!
Пиша ви със сълзи на очи. Изгубих първата си голяма, истинска и неповторима любов! Изгубих човекът, който беше всичко за мен, буквално всичко - с мисълта за него ставах, с мисълта за него лягах. По цял ден мислех за него, нямах търпение да го видя, да го прегърна, да го целуна, да му се порадвам...

Наистина не си представях живота без него. Влюбих се като глупачка. Бях ужасно щастлива. Докато след известно време не осъзнах, че той вече не изпитва същите преливащи чувства, както преди. Не знам какво се беше случило, така и не разбрах, но с течение на времето той започна да се държи така, сякаш ме е приел за даденост. Все едно му беше дали ще съм с него или не. Не му пукаше за мен. А аз толкова много го обичах и все още го обичам.
Той ужасно много ме нарани. Изобщо не очаквах, че може да постъпи така!

Бяхме заедно почти година, а на раздяла ми каза в очите, че не му пукало за мен, че сме имали различни виждания за нещата и още цял куп глупости. Ужасно много ме нарани, разби сърцето ми на милиони парченца. Наговори ми ужасни неща, без да му мигне окото. Не можех да повярвам!

Не спирам да се чудя къде отиде момчето от преди, момчето, в което се влюбих така лудо, доброто, милото, влюбеното момче. Не мога да разбера какво толкова направих, че да заслужа тези думи и това отношение. Той беше целият ми живот! Никога не съм го наранявала така! Исках само да ме обича и да бъде щастлив... Толкова много ли исках?...

И така, сега съм сама, объркана, отчаяна.. и нямам и най-малка представа какво да правя! Безкрайно много ми липсва! Липсват ми прегръдките му, целувките му, думите му... не мога и не искам да живея без него! Всички ми казват, че времето лекува, че ще го забравя, но аз не мисля така! Не мога! Не искам да живея така! Готова съм да му простя всичко, само да съм отново с него, а знам, че не заслужава, защото ужасно много ме нарани.

Но, моля ви, кажете ми какво да правя, защото не издържам вече! Да го потърся ли? Да му кажа ли, че съжалявам и искам отново да сме заедно?

Опитах да продължа напред, опитах да го забравя, да го сменя с друг, какво ли не, но не и не! Нищо не става! Нищо не помага! Няма лек за болката ми. Единствено той може да ме излекува, а не знам дали изобщо ме обича още.
Аз си мисля, че ме обича, въпреки всичко, но не знам. Не знам как да разбера. Не мога да си обясня с нищо поведението му.

Моля ви, помогнете ми! Обръщам се и към момчетата и към момичетата. Ако ви се е случвало подобно нещо, много бих се радвала да споделите. Имам огромна нужда от подкрепа и разбиране. Какво да правя? Искам да си го върна обратно, но не знам как! Не знам дали изобщо и си заслужава, много съм объркана. Благодаря предварително за помощта ви :)

Коментари

51-71 от 71

52.   Здравейте! От толкова време не съм писала, че не знам дали някой все още следи темата. Номер 43 съм. Какво да кажа, нищо не върви, аз си заминавам след 7 дена, а на него хич и не му пука. Не се възползва да е с мен, прави копромиси да се види с приятели и бивши съученици, но не и с мен. Изобщо- старата песен на нов глас. Нова година реши да я кара с приятели( или трябва да каже приятелки?), а не с мен.

Аз бях в една от най- добрите ми приятелки, прекарах си хубаво, почувствах се добре сред хората, които наистина им пука за мен. Вчера за пореден път ми се подигра, по телефона ми каза "Ама ние заедно ли сме"? Аз толкова се ядосах, че се развиках и му казах " О, извинявам се, че явно пак не съм разбрала добре. Но спокойно- вече разбрах, че не сме заедно, лек ден ти желая". И затворих, наистина много се ядосах, този път реагирах изненадващо и за самата себе си.. Писна ми да ме унижава- единия ден ми казва, че иска да е с мен, че съм страхотен човек и не си представя да е с друг човек, но характера ми бил ужасен; на другия ден ми се държи иронично и на обикновен мой въпрос ми казва, че не искал да ми каже и нямало за какво да ми дава обяснения.... То е ясно- аз си заминавам, а човека му се живее, иска да си прави каквото си иска, и да си излиза с който си иска, провали ми празниците, като даже не се видяхме! 8 дни не бяхме се виждали, а града ни е малък, и подарък на беше ми подарил. После ми подари, щото му стана гузно, че аз му купих, и че не пожела да се видим на Коледа. Но после разбрах, че и на "най-добрата си приятелка" подарил почти същото нещо. Изводът- явно ме чувства и мен като приятелка, само дето прави секс с мен. Само не знам защо ме разиграва и защо ми даде надежди. Мразя го!

Ами с вас, милички, какво става?

53.   Остави го, мила, няма смисъл, радвам се, че най-накрая си го осъзнала. Сама виждаш, че той не е човекът, който е бил преди и онзи, в когото си се влюбила...
Има толкова много по-добри от него... само трябва да се огледаш :)

Аз срещнах едно момче, наистина много го харесвам, той мен също, но ме е страх, че отново ще ми разбият сърцето, защото попадам все на едни и същи... Не знам защо ме привличат все лошите момчета, все онези, които един ден със сигурност ще ме наранят, знам това и въпреки всичко продължавам! Залъгвам се, а не мога да спра. Хубаво ми е с него или само така си мисля, защото е забавен и мил с мен, гушка ме..., а аз толкова време страдах и толкова много се нуждаех от любов и ласки...

Честно казано, не знам какво да правя. От бившия ми няма и следа, а и не ми и трябва. Но се чувствам объркана отново :(

Е, това е от мен, ще се радвам да продължим "разговора" :)
От авторката.

54.   Здравей! Радвам се, че си намерила такова момче,но внимавай, мила, наистина! Ти си лабилна в момента, хващаш се за най-малкото, за някой, който ти предлага нежност. Все пак имай едно наум и бъди внимателна- може да те нарани, а и може и сама да е нараниш, като разбереш, че не го обичаш... или да нараниш него. Все пак... е добре, че си намираш с какво да се занимаваш. Колкото и зле да звучи, имаш нужда от внимание сега.

След като ти писах... разбрах много неща, които ме нараниха още повече. Разбрах, че има друго момиче, към което има чувства, което е по- лошото...защото не е просто някой курва за един ден. А аз го бях питала има ли чувства към нея.. той отричаше и ме лъжеше в очите. Даже наскоро беше казал, че иска да е с мен и не можел след толкова време да си се представи с друго момиче. Боже, защо му трябваше да ми говори такива неща, да ме залъгва, като знае, че го обичам и после ще ме боли? И какво, уж много му пукало, а след като ги видях двамата, той дори не ме поздрави, обърна си главата, сигурно за да не се почувства тя зле. Не ми е и звънял, поне да се опита да ми обясни, да се извини...и така 5 дена. Знае, че си заминавам след 3 дни... но не му пука. Знаеш ли колко ме боли, мила? Само една дума ми е достатъчна да си спомня хубавите времена, и колко се обичахме, как ми споделяше всичко и колко ни се радваха хората, казваха ни, че си личи колко сме влюбени.

Или когато някой спомене името му, всичко ми се свива. А сега е с друга, на нея ще се радва и нея ще обича. За нея ще си мисли и с нея ще си преви планове за бъдещето. А аз съм сама и го обичам.. как да спра тази болка? Разкъсва ме, с какво заслужих това? Плаче ми се, а не искам да плача. Знам, че не го заслужава. Лошото е, че не мога да си представя да правя дори секс с друг... аз съм си такава- за мен сексът и емоциите вървят ръка за ръка. А той още силно ме привлича... как мога да обичам такова чудовище?

55.   Милаа .. не се отчаивай .. ще гo забравиш и ще дойди време когато той ще страда за теб !!
Аз също съм то преживяла и знам какво и чувството .. не ми беше никак лесно да си лягам с мисалта ии салзите стичащи се по лицето ми .. но се преборих ! Просто не трябва да му показваш че те боли за него .. ще намелиш друг които ще те оцени и щи ти обича иститски :) .. Не му звани .. скрии всички неща които ти напомнят за него .. занимавай се с други неща .. разсеивай се излизаи с приятелки .. така няма да мислиш за него .. казвам го от личен опит .. защото съм преминала през това :) ..

Пожелавам ти успех !!!

56.   Момичета, здравейте и от мен(номер 45)Моного се зарадвах, че има отново коментари по темата, но много се натъжих , когато ги прочетох:(

За авторката:Много се радвам , че си намерила сили, макар и на сила в себе си да излизаш с друг.Аз още не мога. За мен мъжете продължават да са просто сенки, дори и уважение вече нямам към тях като към хора.Много е жалко това и ме е страх да не остана "увредена" за цял живот.

Към номер 54 - Господи, миличка, прегръщам те силно!Всичко това,което описваш точно същите мисли и чувства ме разкъсваха и мен,когато за първи път писах тук по тази тема.Много е гадно, че вече не ти си жената от неговото ежедневие.Това, че с нея ще се разхожда, до нея ще заспива, сърцето и мислите му ще са свъзани с нея.Просто тя ще е жената до него в компании, на празници... и т.н. Аз дори и вече след няколко месеца и смея да твърдя примирила се с това положение, отново се побърках,когато онзи ден разбрах, че са видяли моето до скоро любимо момче с другата да пазарува.
Точно затова и писах на авторката, че няма да и олекне , когато разбере, че той е с друга, когато тя твърдеше, че от това ще й стане по-леко, защото поне ще е наясно със ситуацията.

Мила, стискам ти палци и дано превъзмогнеш тази изгаряща отрова, която в момента те разкъсва.Не знам какъв съвет да ти дам въпреки, че го преживях същото, но май най-добре да послушаш клишетата. Клишетата,затова са клишета, защото са вярни- "Времето лекува" "Далеч от очите , далеч от сърцето!", "Клин клин избива" и т.н и т.н Изброявам ти ги тук малко грубо, но най-добре потърси по форумите истории , от които са извлечени тези поуки и ги прочети.

На мен, това че не съм единствена и че други момичета са оцелели от тази болка ми помогна много.Сега вече и аз съм пример, че се преживява това, че си заменена, но повярвай ми -ти никога вече няма да си същата. Тази болка много променя или ли поне мен ме промени.

Аз също още не съм спала с друг след него, защото и за мен сексът е и голяма емоция, а аз в момента още не мога да изпитвам вълнения и емоции.Направо имам чувството,ако искате ми се смейте, че сърцето ми го няма там , където трябва да бъде. Вече нищо преживяно-хубаво или лошо не ме докосва, а просто сякаш минава през мен. Но надявам се и това да мине!

Повярвай не те е заменил, защото тя епо-добра или му дава нещо повече от теб, защото при мъжете няма такава логика. Просто тя е новото нещо и както и децата и мъжете се радват повече на новата си играчка. Много се надява един ден ние момичета много да се смеем на всичко написано тук, а поводите за нашите излияния тук много да съжаляват, че са изпуснали свестни момичета като нас, защото и свестните момичета като нас вече са рядкост, повярвайте ми!Успех , момичета и много целувки!Дано в новата година ни очакват повече усмивки!

57.   Към номер 54: Напълно съм съгласна с теб, мила. Аз дори не съм влюбена в това момче. Просто ми харесва, харесва ми и да ме прегръща, но май до там свършва всичко. Стига той да поиска, мога да се влюбя в него, но явно отново попаднах на неподходящ и не знам какво да правя. Него също го е страх да си признае дали изпитва нещо към мен и какво е то, а мен мълчанието ме убива.

Но продължавам да се занимавам с него, въпреки че го виждам, че и той не е стока, защото (колкото и грубо да звучи) така не мисля за бившия и за болката, която преживях. Чувствам, че вече ми е все едно за него. Не ми пука дали съжалява или не, дали си има друга или не... вече не.

Но, признавам си, много ме е страх отново да не ме изиграят както първият път. Толкова много искам някой да ме обича и да ми отделя внимание, че нищо чудно пак да ми разбият сърцето...

Но въпреки всичко, не съм се отчаяла, даже напротив. Гледам колкото се може да се радвам на живота и това е. Сигурна съм, че съвсем скоро и при вас болката ще поутихне, мили момичета, и ще се почувствате по-добре. Рано или късно всички ще срещнем някой подходящ... само дано е по-скоро.

А колкото до всички онези, които ни нараниха... убедена съм, че един ден ще страдат и ще им се върне. И да добавя още едно клише - колкото по-късно, толкова по-мръсно ;)
Успех, момичета, не спирайте да споделяте :)
От авторката.

58.   Благодаря много за думите на авторката и на номер 56. Наистина се чувствам ужасно. Особено последните няколко дни не знам какво ми става- попаднала съм в някаква дупка, само за това мисля, и не мога да си представя, че това е края. Чухме се онзи ден и оттогава нещо ми стана.Той се обади, аз реших да вдигна... направих го на нищо по телефона, но какво от това, като той отново нищо не призна въпреки фактите, и не знам защо го прави... и като отново аз се почувствах зле след разговора.

Вчера ми се обади, за да се видим за последно преди да замина... аз не можех, защото имах проблеми. Днес аз трябва да му се обадя, но ме е страх. Страх ме е при мисълта, че ще го видя за последно, и искам да отлагам докрай. Страх ме е, че за последно ще ми отдели по-специално внимание и ще мога да го попитам за "нас".

Не знам как трябва да се държа и какво да му кажа, не знам как да съм силна и да не се разплача, не знам как да му кажа сбогом, защото за него аз вече няма да съм нищо значимо, дори да се сеща да ми пише от време на време. Страх ме е, че заминавам, и ще съм съвсем сама, страх ме е, че имам да правя проекти, а не знам как ще се справя за толкова кратко време и като само той ми е в главата. Не искам да страдам и да се затварям в себе си, но всичко ми напомня за него, дори като изляза, не се забавлявам...

Благодаря за подкрепата, много ми е необходима сега, защото имам чувството, че нищо няма смисъл и ще умра от болка!

59.   Миличка, знам отлично как се чувстваш, знам и че каквото и да ти кажа, ще ти звучи нереално и невъзможно, въпреки че и ти самата знаеш, че е така. Не може да не мислиш за него, знам, не може да го забравиш за 2 дни, но просто се опитвай да приемеш мисълта, че всичко е вече свършило. Аз се борех с тази мисъл 2 месеца, всяка сутрин, щом отворех очи и всяка вечер, преди да ги затворя. Нямаше за кого да мисля и мечтая, нямаше кой да ме радва... Молех се само по-скоро да го забравя, да не боли, да срещна друг...

И така и стана. Точно когато бях изгубила надежда и когато всичко около мен вече нямаше смисъл, когато се бях отказала от всичко и бях на ръба... се появи едно момче, което успя да ме развълнува без самата аз да разбера как и кога. Много други преди това ми предлагаха и ми казваха, че ме харесват, но това само още повече ме нараняваше и ме караше да страдам за бившия...

Сега си имам нов приятел, започнах нов живот... Не знам до къде ще стигна, не знам какво ме чака, но съм сигурна, че вече не ме боли и няма да допусна да ме наранят така отново...

Бъди силна, животът те подлага на изпитание, ако го издържиш, ще те възнагради и ще бъдеш щастлива отново. Вярвай ми, така е, дори да ти се вижда невъзможно. Не се предавай, бори се до последно. Плачи, когато ти се плаче, но не и пред него. Трудно е, но ще се справиш. И аз щях да заплача пред бившия, но се сдържах. Не знам как, но успях. Ще успееш и ти. Зарежи го като мръсно куче и не го мисли. Той не заслужава нито една твоя сълза, нито една!

След време сама ще си кажеш, че е така. Ще видиш, че не си е струвало.
Имай търпение само, нещата се оправят. Ще се справиш и с работата и с това, с всичко. Само не губи вяра.
Аз съм с теб, мила, пиши винаги, когато имаш нужда! Прегръщам те.
Авторката.

60.   Благодаря, в момента ми е толкова зле, че нищо не ми помага да си повдигна настроението. Само плача и не намирам смисъл в нищо. Заминавам и оставам самичка, няма кой да е до мен, а даже там няма шанс да срещна някой, който да ме зантригува...

Не трябваше да възлагам толкова на това събиране с него, но аз го наравих несъзнателно. Сега толкова ме боли. Още по- лошото е, че той продължава да ми мъти мозъка- имал чувства, обаче връзка от разстояние не е връзка, да не можел да ми се порадва, да се събуди до мен. Нямало смисъл, пътищата ни се разминавали и нямало какво да направим и 2мата.

А аз винаги съм мислела, че стига да има любов, всичко е възможно. На него обаче не му е достатъчно да ме вижда 1 на 2 месеца, макар да е за по 3 седмици! Страх ме е да не изпадна в депресия сега. Всички ми казват да гледам себе си и бъдещето си, че той не е важен и т.н., но как!? Знам, че са прави, но как да го направя? Обичам го. Не мога без него, а той казва, това беше края! Приеми, че било каквото било, сега да сме приятели, защото аз много те обичам и държа на теб...

И аз се изкушавам, защото сърцето ми не може да го пусне да си иде, но разумът ми кава, че така няма да го забравя. Но как да се лиша от него, докато съм самотна там? Съжалявам, много е сложно. Наистина благодаря много за коментарите. Иска ми се просто да съм щастлива. Искам да се събудя без буцата в стомаха си, да спя спокойно и да се радвам на живота. Как да го направя...

61.   Мила, трябва ти време. Знам колко глупаво звучи, изпитах го на свой гръб. Започни отначало, опитай да се забавляваш, дори насила. Търси нови приятели, нови запознанства... не се затваряй в себе си. Трудно е, но не е невъзможно, стига да искаш.
Остави го това момче да си говори каквото иска. На думи всички можем всичко, но на действия? Може да ти казва, че те обича, но не го показва! Заслужава ли си? Не, не си заслужава!
Не е единствен, не заслужава мъката ти, не заслужава любовта ти...
Спри да му прощаваш, спри да се надяваш, просто го остави да си отиде...
Не ти се вярва, но когато най-малко очакваш, ще срещнеш нова любов. Стига само да поискаш...
Животът до голяма степен е такъв, какъвто сами си го направим. Постарай се да си го направиш колкото се може по-добър, а пък каквото не зависи от теб - остави го просто да се случи и го приеми с усмивка.
Трудно е, знам, много е трудно, но не си сама! Има още толкова много нещастни души като теб! Аз още нося болката в себе си и се залъгвам, че всичко е забравено. Не, не е. Цял живот ще помня, но нека всичко да си остане само спомен.
Отдай се на работата си, на новите си приятели, на новата обстановка... потърси хубавите неща във всичко, което те заобикаля. Не си сама и няма невъзможни неща. ;) Аз съм с теб :*
Авторката.

62.   Да, всички ми казват, че е така. Опитвам се, наистина. Тези дни се мъча да не мисля за него. Страх ме е от едно- че се залъгвам. Че като не мисля за това вместо да помагам на себе си, просто отлагам болката.. че като се прибера и го видя и всичко ще е наново. Дали не трябва да мисля за това, за да не се окажа непотготвена после като един ден осъзная, че той НАИСТИНА няма да е никога повече мой... че не му пука наистина за мен вече, че пътищата ни вече никога няма да се пресекат, или ще се пресекат, но няма да вървят заедно? Не искам да се залъгвам като оставям мислите на заден план, за да не се окажа непотготвена за жестоката реалност. Благодаря, че не ме оставяш сама. Иска ми се да вярвам, че този човек след време няма да означава абсолютно нищо за мен, няма да ме е променил към по- лошо, защото не искам да стана недоверчива и неспособна на любов. Напротив- иска ми се да я дам на някой, който я заслужава, за да бъда щастлива, за да му покажа, че е сбъркал, и че не е единствен. Дори не искам да го мразя след време, искам да е едно НИЩО! Да не ми трепва като го видя, да ми е все тая... и да не помня! Целувки, надявам се да си щастлива. Кажи и ти как си?

63.   Еми няма смисъл да те лъжа - не съм добре. С онова момче, за което споменах по-горе нищо не стана. Не че и очаквах да се получи - личеше си, че е едно голямо нищо. Но след като и с него си казахме край, пак се сетих за бившия и ми стана много мъчно. Още ми липсва безкрайно много... още не мога да си отговоря защо стана така...

Не спирам да се залъгвам, че вече не ми пука за него, не спирам и да се залъгвам, че съм по-добре... Чувствам се ужасно отчаяна от всичко, все едно всички бягат от мен. Подлъгват ме, а после все едно нещо ги плаши, спира ги и ме оставят. Спрях да се надявам, че ще срещна свястно момче, което да обичам така, както ми се иска. Вече имам чувството и че нищо няма смисъл.

Толкова много имам да уча, а не виждам смисъла. Не знам за какво ми е. Нямам стимул, нямам подкрепа, нямам някой, който да ме радва... Или ще съм ужасно сама, или ще съм с някой, който само ме лъже и използва... чудя се кое е по-лошото.
Съжалявам, че звуча толкова песимистично, но наистина вече се чувствам страшно обезнадеждена. Все едно вече нищо хубаво няма да се случва... Знам, че не е така, но в какво да вярвам?

Любов няма... отиде си. Трябва да намеря сили от някъде, а не знам от къде. Имам си 2 приятелки, които ми помагат, но много други ме оставиха сама. И трябва някакси да изплувам на повърхността, а се чувствам заклещена на дъното. Уморих се да се лъжа, уморих се и да страдам.

Надявам се поне ти, мила, да се почувстваш по-добре в скоро време и да не загубиш вяра като мен. Успех и пиши винаги, когато можеш. :) Прегръщам те.
Авторката.

64.   Здравей! Вече три години бях -май повече мислено,отколкото реално- с един човек, когото обикнах много. Обещавахме си с него в началото ВЕЧНАТА ЛЮБОВ, като деца се заклехме да сме заедно до КРАЯ! Постепенно при него нещата започнаха да отзвучават. Спряха е-мейлите с милите думи, че не може без мен, спряха смс-ите които иначе бяха през 5 минути -в продължение на една година. Постепенно намаляха и телефонните му обаждания, а се увеличиха упреците и дори заплахите му към мен. Спря да споделя с мен.А през всичкото това време моите чувства никога не се промениха-останаха такива към него, както в първият ден когато се срещнахме.сърцето ми се гърчеше от мъка три години. Докато този мъж, който се кълнеше да е с мен до края на живота ми,не ми сподели,че по интернет се запознал с друга ,започнаха смешните му лъжи и увъртания. Постепенно започнах да осъзнавам ,че съвсем не съм за него тази жена,която той обича. Просто бях неговата сигурност. Чашата преля и вече ми е безразличен.Знам каква съм,знам,че когато искам един човек,аз го искам до края на живота си-и ми беше трудно да повярвам,че и този мъж постъпи по този начин. Но- приех да повярвам в истината, колкото и горчива да е тя, отколкото той да продължава с лъжите си.

Повярвай- в себе си, в чувствата си,не ги прахосвай заради някогашните спомени! И аз бях като теб.Трудно ще повярвам в обичта и истинските човешки чувства. Но по-добре така!С теб съм!

65.   Всеки е изпитал нещо подобно. Много боли!

70.   Разкажи всичко подробно. Знаеш ли колко е лесно да ти дадът отговор хората, когато се запознаят със ситуацията, когато я видят през очите ти? Добре е, когато търсиш отговор да кажеш на какво, а не само да разкажеш за крайния продукт - раздялата! Какво се случи точно, но бъди искрена, никой не иска да е виновен, но хората грешим и е човешко.

72.   Ако си абсолютно сигурна че той е всичко за теб и не можеш да го забравиш тогава говори с него и сподели чувствата си разкажи му всичко и ако не споделяте едно и също както преди трябва да се откажеш и да ти дадеш време

73.   Аз също се чувствам така.
Момчето което харесвам вече не ме харесва.
Какво да правя.
Той вече харесва моя приятелка.

74.   Аз лично мисля, че ако желаеш да си го върнеш трябва да сложиш нови "карти" на масата, да се държиш малко на недостъпна, да не му се отдаваш на 10000% процента, защото ти не си слагала нови "карти" на масата и си му омръзнала за това сте се разделили. Например нова поза в секса, разходки в парка, ходене на кино, пътуване на някъде, да разбере някоя твоя тайна, да покажеш първоначално че не си го чакала ( харесах си едно момче ама ми беше скучен), но за да го кажеш това в скобите трябва да имате малко време връзка примерно 2 седмици и можеш да го кажеш, защото ще реагира неприятно към теб ако го кажеш по рано. И най-важното късмет и всичко ще е наред. Чувствата ти са истински чисти но трябва малко да ги прикриеш за да се прояви интерес от негова страна че не си всичко към него и всичко ще е наред. ;) ;) ;)

75.   Единствената и универсална истина е, че счупеното само се лепи. Боли ужасно, знам го, много тук са го изпитвали, липсата е унищожителна, изгаряща, не можеш да си намериш място, полудяваш, не можеш да си обясниш как така обичта може да изчезне изведнъж а при теб да все още тъй силна. Когато нещо такова се случи, най-доброто е да намерите сили и просто да продължите, поплачете си и се закълнете пред себе си, че това ще са последните сълзи за този човек... защото той просто не ви заслужава. Във всяка връзка в която има изгаряща любов има и изгаряща болка, но не се заричайте да не обичате пак, а напротив обичайте, но следващия път помислете дали това е правилния човек. И в много от случаите тези които са разбили сърцата ни след време проумяват какво са направили и идват да се извиняват - не се предавайте отново на чувствата си колкото и да ви е трудно, ще бъдете предадени отново, просто има хора които още не са готови да обичат а има и такива които просто не могат, въпреки че си мислят че не е така. Със сигурност не карайте следващия човек в живота ви да страда заради грешките на предходния - това е още по-тъпо.

77.   остави го не си заслужава

78.   Здравей мило момиче всеки от нас най вече жените са изпитвали тази болка. Аз също съм я изпитвала, мога да ти кажа аз какво направих Когато на мен ми се случи започнах да връщам лентата назад и в един момент спрях да виня себе си и обърнах негативизма си към него. Опитай се да си припомниш какво е направил той за теб седни сама и на един лист си напиши минусите и плюсовете. Помисли си добре, но не му се кланяй. Имам чувството, че мъжете обичат да им се молим. Не го прави повярвай ми Патила съм си :)Успех ти желая

51-71 от 71