Подозренията ми се оправдаха...
Имах подозрения,че съпругът ми поддържа виртуални връзки и те се потвърдиха. Направих си втори скайп с друго име ,сложих снимка на една готина руса мацка и той ми отговори. естествено не знае,че съм. Посъветвайте ме какво да правя оттук нататък.

Коментари

1.   По добре не влизай повече в този скайп щото ще оплескаш нещата. Не тествай мъжа си така. Ако му нямаш доверие по добре по някакъв начин му покажи или говори с него, но така няма да направиш нищо конструктивно.

Успех!

2.   Преживях същото нещо като теб тази зима. Излишно е да ти описвам как се чувствах предполагам знаеш. Не продължавай контакта с фалшивия профил, недей! Нищо няма да постигнеш освен скандал и унижение. Това е пълна загуба на нерви. Ако пък не можеш да търпиш и искаш да знаеш как ще се развият събитията поне бъди подготвена емоционално и психически. Когато един мъж иска да изневери, никой не може да го спре.

3.   Хм, ако съдя по характера ти, спрямо това което си направила - нищо чудно че си търси друга :)

4.   Ами поговорете, не се издавай, жена си - можеш да намериш начин да разбереш какво му липсва или е в тези мрежи само за забавление .

5.   Oт авторката: направих го-писахме си. и се почувствах ужасно зле,но не защото ми е писал кой знае какво, а защото имах чувството , че изнасилвам и ме изнасилват. благодаря ви за съветите , ще се възползвам от тях- приключвам с тази глупост. прави сте ,че съм отвратителна, а и не искам на мен да ми правят подобен номер , следователно не трябва да го правя , нали л приятен ден на всички!

6.   Има една поговорка " По-добре да не се дебнем , защото ще се хванем" Така ще оплескаш нещата.Поведението му във виртоалното пространство не означава , че в действителност е склонен към такива заигравки.

7.   АМИ КАКВОТО ПОВИКАЛО...ТАКОВА СЕ ОБАДИЛО!

8.   Да бе, щом е там, ще ти изневери, рано или късно, и не ти си отвратителната. Друг е въпроса какви са отношенията между вас.

9.   Сьщото положение е при мен не вярвах но се убедих какви ги вьрши ; Скьпият; , вече 1година му нямам доверие .Заради него и аз имам регистрация в подобни сайтове ...... уж било скайп за вьзрастни, да, да.

10.   Единственото, което си постигнала, е да загубиш доверието си в него. Много жалко, защото вече трудно ще се убедиш, че ти е верен и винаги когато е пред компютъра ще си мислиш, че си търси бройка в скайпа, а ти няма да си намираш място от ревност и терзания. Защото, ако някой мъж ми каже, че има скайп и го ползва за разговори с приятели или колеги, няма как да повярвам. Не е трябвало изобщо да го правиш, но явно всички сме допускали такава грешка. Имаше някаква статистика за процента изневеряващи мъже и жени. Ами, ако мъжете, седящи пред скайпа и разните сайтове за запознанста се замислят малко, ще се усетят, че в процента на изневеряващите жени са се включили и техните собствени, след като са разбрали за подвизите на половинките си. Клин клин избива!
№3, какъв според теб е характера на жената? Тя го обича, тормози се от факта, че той търси други...И според теб, поради тази причина си го заслужава ли? Ами да оставим мъжете тогава да си развяват байряка наляво и надясно, че да не ги предизвикваме...

11.   Направи нещо ново интересно което не е правено много от отдавна. Щом търси значи нещо му липсва намери какво е и го изпълни и всичко ще е наред ;) ;) ;) и не се занимавай с този скайп сама ще се прецакаш ацки много. В смисъл може ако разбере никога повече да не те погледне или нещо по леко, но достатъчно болезнено. Просто сложи нови карти на масата и всичко ще е наред

12.   Да, вероятно нещо му липсва. Обикновено на мъжете все чуждо им липсва, дори когато отношенията ви са перфектни.
Не те съдя за скайпа, аз по-далеч бих стигнала, докато се убедя. А щом се убедя, ще погреба любовта си към този човек. Дори поради някакви семейни причини да остана с него ще си гледам само моя кеф. А ако е за чуждо - една жена винаги ще си намери повече от един мъж.

13.   Аналогичен случай :)
Мои познати, семейство...
Запознаха се виртуално, без да знаят кой кой е.
Минаха в скайп, писаха си 2-3 месеца, без снимки и камерки.
Накрая си направиха среща, на живо :)
Бях на срещата, отидох да гледам сеир, по покана на една от страните.
Беше наистина красиво, едва ги разтървах :)

Y D