Краят на една илюзия...
Мъж на 27 съм. Винаги съм знаел, че има разлика между любов страст и влюбване, но когато човек е влюбен просто не разсъждава трезво. И така моята история е следната преди 7 месеца се случи най прекрасното нещо в животът ми. Бях на море в чужбина с приятели, в компанията имаше едно прекрасно момиче, познавах я бегло знаех, че е по малка на 22 и, че е девствена. Поживял съм си доста и вече ми е писнало от курви, самият аз вече съм уморен да гоня фусти като невиждал. Исках сериозна връзка и сякаш съдбата ми прати това момиче.

Забивка на плажа разходки под звездите на морския бряг и красиви гледки това е Италия за мен, самият рай. Когато се върнахме връзката продължи.

Излизахме разхождахме се напред назад, прекарвахме редовно поцял ден заедно без на никой от нас да му омръзне, изобщо бях максимално щаслив. Сексът дори не ми липсваше, а когато се появи и той в края на втория месец сякаш бях достигнал върха на щастието. мислех си, че след някоя и друга годинка ще се оженим и всичко ще бъде наред но уви...

Приятелите ми ме бяха предупредили, че прекарваме прекалено много време заедно и бързо ще си омръзнем, но сексът беше страхотен след първите десетина пъти тя се поукопити и сама го искаше още и още, все пак накрая така и стана постепенно започнахме да се караме. безоблачната в началото връзка започна да се превръща в безконечни скандали.
Аз винаги отстъпвах, от опит знам колко трудно е да се намери свясно момиче в днешно време. мислех че си заслужава защото изобщо не се съмнявах, че може да ми изневери. Сега като се замисля съм голям глупак самият аз когато изгубих девствеността си на 17 знаех, че това е начало, а не край на връзките ми с отсрешния пол.
Но тъй като тя беше чакала толкова дълго, а предложения изобщо не са и липсвали реших, че с нея и мен може да се получи нещо по специално.

Преди два дни разбрах, че ми е изневерила. Все още не съм и казал, че знам казах и че съм болен и от тогава не съм изтрезнявал. Няма как да и простя! Имаме самолетни билети за екскурзия в чужбина, но по скоро ще пукна отколкото да отида с нея някаде. Самият аз съм и бил напълно верен мислех, че тя го заслужава. Какъв глупак съм бил просто не мога да повярвам. Сега всичко ми изглежда черно. Направо съм сасипан. Нямам нужда от съвети, не можете да ми помогнете, просто споделям.

Коментари

1.   Здравей! Предполагам как се чувстваш,много е тежко със сигурност. Но замислял ли си се дали ти самия не си я подтикнал към изневерява.Помисли дали не си се държал лошо с нея,дали по някакъв начин не си я лишил от твоето внимание,от твоята любов..Защото знаеш ние жените изневеряваме,когато ни липсва нещо,по-точно внимание,нежност и т.н.Ние искаме постоянно да усещаме любовта на мъжа,да се чувстваме желани и когато това не се случва,то се усеща,ние страдаме,но това мъжете не го разбирате.Не искам да оправдавам твоята приятелка,даже обратното-аз не съм привърженичка на изневярата,просто помисли дали ти самия не си предизвикал тази изневяра и не се отчавай! Успех :)

2.   Не се обвинявай. Ти не си виновен за нищо. Тя е тази, която не те е оценила подобаващо. Не е знаела какво има. Може и да съжалява, но... късно.

Разбирам те - чувстваш се предаден, унижен, смазан... нормално е. Отдай се на болката, за да ти олекне. Но не си мисли, че с алкохола ще си помогнеш. Ефектът е само няколко часа. Казвам ти го от опит, но ти може би вече знаеш.
Не губи вяра, просто това не е било момичето за теб. Знам колко много ти се е искало да бъде, вярвал си й, обичал си я, но тя... не те заслужава. Сигурна съм, че е за добро. По-добре, че е станало сега, докато още не сте женени.

Такава рана много боли, но се лекува. Само не губи вяра. Убедена съм, че един ден ще срещнеш правилното момиче, защото си добър и всеотдаен, обичаш от сърце, и докато имаш тези качества, няма как да останеш сам и недооценен. Всичко е за добро, дори сега да не ти изглежда така.
Не се озлобявай и не търси вина в себе си. Станалото, станало. Животът продължава. Изживей го максимално ;)
Успех! :)

3.   Хубаво е да се довериш.. а и е нямало как да знаеш, че не трябва. Не се чувствай зле- ти си и дал всичко,тя не го е оценила. Жалко, че това момиче не е разбрало, че си заслужава да е с теб, а е тръгнала да се е*е наляво и надясно.. Извинявай, просто се дразня. Хубаво, и аз съм на 20 и съм имала само 1 сексуален партньор, ама не съм като отвързана сега, когато вече го няма...пф, аман от курви. Пак се извинявам :) Хайде, късмет, намери някоя, която те обича наистина

4.   Всички щастливи семейства си приличат, всяко нещастно семейство е нещастно по своему, преди 150 години Толстой го е казал както трябва. Ами кофти ситуация, приятелю, нещо много набързо се е оперило девойчето и си и омръзнал. Но пък тя тръгва натам, където ти вече си бил. Досега е била задръстена, сега си е въобразила, че светът се върти около нея. Явно няма да я бъде, нека да я поочука животът, а ти преглътни и си намери друга, ама гледай да е с опит.

5.   Виж, отпиши я тая, но трябва да знаеш, че една дама... започва да расте след като прави секс... Сега ще има да израства... Трябва да види света поне с още 1 - 2 - ма да си легне, така се получава, и с мъжете може би е така.. Просто не я взимай с теб или може би като и писне да те потърси не го приемай лично, ама е странно на 22 е и не осъзнава ка кще те нарани, аз см на 20 вече съм имала 2-3 връзки преди това и знам сега много си ценя човека до мен, но ако бях девствена и сега сам с него нз така ли щеше да се получи успех!

6.   Помисли и от хубавата страна на нещата. Все пак си спал с девственица. Колко мъже могат да се похвалят с такова нещо, а? :)

7.   Когато един мъж е обичал една жена, той е готов да стори всичко за нея. Освен да я обикне отново.

8.   Ти сигурен ли си, че ти е изневерявала или си чул отнякъде?

9.   И аз като тебе мислех да се хвана със сериозна жена ама след 2-3 опита се отказах ще ти мине няма страшно

10.   Здравей, аз искам да те видя! Обадими се

11.   10. Здравей, аз искам да те видя! Обадими се

:D

12.   Искам да ви видя всички, айде една оргийка! обадете ми се :D