Лъжата ми излезе наяве и сега ми се връща ...
Липсва ми онзи мъж, който беше грижовен и внимателен, с който се смеехме на всевъзможни щуротии и вършехме детинщини, като например да играем на Супер Марио и да се смеем на снимки ( нищо, че аз съм на 21, а той - на 25 ).

Имам чувството, че този мъж се изгуби някъде и на негово място се появи един нов човек, който непрекъснато добавя нови и нови жени в интернет, занася се с негови колежки. Беше ходил на екскурзия с една от тях, а вчера вече флитуваше с друга.

Това се случи, след като разбра, за авантюрата ми с друг в началото на връзката ни. Това приключи отдавна, но той помисли, че през цялото време съм му изневерявала и че и в този момент имам връзка с другия. Започна да демонстрира колко е щастлив и доволен от живота си.

Питам се дали наистина му е толкова добре без мен и дали има смисъл да му обясня всичко.
Моля модераторите да публикуват историята ми и ще съм благодарна, ако дадете своите мнения и съвети.

Коментари

1.   Това са неща, които винаги е искал да прави, но не ги е правил, защото си е мислел, че не си струват, че ще му струват прескъпо, т. е. ще се загуби доверието между вас. Сега обаче цената е предплатена, без той да го е искал. И щом така или иначе е платена, нека се възползва от стоката с пълни шепи. Не мисля, че е истински щастлив така, но е по-щастлив, отколкото да му изневеряваш само ти. Разбира се, щеше да е истински щастлив, ако имаше доверие между вас, но при положение, че вече няма да го има... обясних ти.

2.   Сама си си виновна, по-добре всеки по пътя си...

3.   Ами, нормално е да ти кажа. Когато излъжеш човек и му пречупиш ентусиазмът още в началото, всичко рухва. Чудя се само защо е още с теб. Той явно не те обича вече. Вероятно търси все още идеалната и ти си просто между другото. Наскоро имах същото преживяване. Обичах я, но още от самото начало тя се занимаваше с други мъже. Постоянно се криеше, постоянно я търсеха и т. н. Търпях няколко месеца и накрая вдигнах ръце от нея. Нищо не й казах, просто тя вече не ме интересуваше. Знаех, че скоро щеше да замине да работи в друг град и това и чаках. Ако не бе заминаването обаче, щях да я оставя на секундата.

4.   Има ли смисъл? Обясни му, поне ще си пробвала. А и той какво да си мисли, като си седиш и пасуваш - че не ти пука...

5.   На него му дреме за теб. Затова се опитва да те накаже. Аз бих му обяснила ситуацията като добавя малко сълзи, за да се разчувста и прости. Ако не стане просто му кажи, че си искаш стария приятел обратно... че ти липсват забавните дни заедно и че сега нямаш нещо общо с тази история за разлика от него който на-демонстративно се опитва да ти натрие носа. Кажи му, че това не е човека, в който си се влюбила и след това ще бъде перфектият момент да го попиташ все още ли иска да сте заедно или връзката ви се е изчирпала.

6.   Абсолютно заслужавам да плащаш скъпо и цял живот за това, и той абсолютно е прав да се държи така! Изневярата е най- долното и гнусно нещо, което някой може да причини на друг!