Дайте идеи?! Какво да излъжем, за да сме с любовницата?!
Мъже, кажете какви лъжи използвате, когато искате да сте с любовницата или да прекарате една нощ с нея. Лъжи, на които и вие самите да повярвате и които да не са толкова плитки.

Коментари

1.   Струва ми се, че някой търси поредната провокация тук.

2.   Освободи жена си от присъствието си бе, сопол!

3.   И аз мисля като теб номер1, но да видим.
сега ще излязат жените и ще има "Любовници срещу съпруги" епизод 3241 от сагата ;)

Иначе, ако има някой, който му стиска да каже как лъже жена си, ама аз досега такива мъже в сайта не съм срещала или не са си казвали или ги няма ;)

4.   Много простотия е видял тоя сайт, ама тая изби рибата.

6.   Ще излизаме с момчетата по мъжки -:))))

7.   Ох невероятна сага, невероятен проблем. Ми огледай се и разбири че лъжеш само себе си!

8.   За наистина качествена лъжа, обърни се към любовницата си - тя ще знае по-добре как. Нали са жени и двете.

Няколко идеи:
- Обаждаш се и казваш, че имаш проблем с колата и ще се позабавиш малко. Казваш примерно - ще се прибера към 19:00 и после се прибираш в 18:45 и казваш, че си свършил по-рано. Започваш да разказваш какво е на колата - тя няма да те слуша и ще е спокойна

- Обаждаш се на майка ти и казваш, че ще излъжеш жена си, че си при нея, защото искаш да й купиш нещо, да я изненадаш. Така майка ти ще те покрие без даже да знае. После казваш на жена си, че ще ходиш при майка ти, имала нещо работа, не си разбрал точно. Май мивката е запушена. На връщане вземи подарък на жена си и кажи, че си я излъгал, че не си бил при майка ти, а "Ето, мило, обикалях, исках да те зарадвам, от много време нищо не съм ти подарявал, но исках да е изненада"

Ако искаш да измъкнеш цяла нощ:

- Измисли си хоби. Примерно риболов. След месец, в който й обясняваш за такъмите си и къде кълве, тя няма да има нищо против да те пусне на нощна с дружинката.

Най-доброто решение е да имаш съучастници, но е рисковано, защото а се скарахте, а ти се подпали главата от страх, че ще й изпеят всичко.

Знам за един апартамент, нает от 5 приятеля. Делят си наема и там си водят любовниците. Казват, че е на бабата на единия от тях и се събирали били да пийнат по мъжки. Особено е вървежно покрай разни футбилни първенства.

Успех!

9.   Не търся провокация, нито пък екшън - любоници - съпруги, но съм сигурна,че всичко написано би помогнало на много хора. Браво №8. Най-сериозно си подходил към темата. Аз съм любовница, но тъй като въпросния човек не е бил в подобни връзки, а само леки забежки, то се налага нещо да кажем на жена му - нали. Аз не съм разведена, а сме разделени. Лъгала съм навремото съпруга си и относно женските лъжи се справях "добре". Аз съм на 42, любовникът на 44, ако това е от значение за темата, още повече, че сме на разстояние 100 км и е още по-трудно. А това дали аз съм била лъгана като съпруга - сигурно, но аз никога не съм спирала мъжа си от мъжки сбирки, барове и т.н., дали от това, че не съм ревнива, дали съм му имала доверие, дали от това да трупам точки за себе си - не знам,но така беше. Зная,че доста съпруги ще ме упрекнат, но мили дами това е животът - светът е голям и изкушения дебнат от всякъде, но всичко трява да е с мярка, любов и акъл.

10.   Ох, Номер 9, заради такива като тебе, страдат стойностните жени. Както е казала Ванга-не търсете възмездие, всичко се връща
Подла мръсница, съдбата така ще ти го върне, че ще съжаляваш цял живот.
Вие и прелюбодееца сте долни страхливци!! Съжалявам ви -живота ви е една ГОЛЯМА ЛЪЖА!!!!

Жена на 23-омъжена

11.   № 10, като станат 23 години брачен живот, тогава миличка искрено се надявам да си спомниш за това, което си написала сега. Успех, ще се радвам да има изключения :)

12.   от номер 8

Знаех си, че мъж няма да седне да разпитва по форумите. Те всичко им е ясно и са най-печените лъжци. И накрая все ги хващат затова, ама айде ;)

100км, а? Пфу! Трудничко, но пък не невъзможно. Ведъж пътуваш ти, после той. Кажи му да й каже, че разбрал от някъде си, че има имот в мястото, където ти живееш. Някакъв втори братовчед на майка му, та на негов син - дъщеря му се обадила на майката на негова втора братовчедка и му казала за тези земи и понеже сега искат да ги продават, им трябва подпис, скици от кадастъра и т. н. Поне няколко пъти си е подплатил идването. После да обясни вкъщи, че нищо няма да стане, тази негова роднина се оказала някаква шматка, сега пъкл нямало да продава и т. н.

Лошото е, че мъжете не са такива актьори - всичко им се изписва на муцунката.

Имаше един лаф: Не е вярно, че мъжете изневеряват повече, просто тях повече ги хващат ;)))

13.   От номер 10
Защо просто не бъдете заедно, не осъждам любовта, но такива долни лъжи....
Дано и на дъщеря ти не и се случи, мъжа й да пита из форумите как да я излъже, за да чука друга.
Не забравяйте, че за всички има начин, избор, изход.
Но е по-лесно така, нали? !

14.   На мен пък ми е интересно какво ще стане като мъжа ти разбере, на 40 години да го направиш за смях... Дали ще те изхвърли? А любовника ти дали ще те прибере, едва ли.... че къде ще те сложи, до жена си ли? Това някаква криза на средната възраст ли е?
Много сме ми интересни с тънките си сметки....

15.   Само хора без работа, могат да седят цял ден и да се чудят каква лъжа да пробутат...
И после `що имало убийства....

17.   Дявол да те вземе! Аз съм момиче и ако бях на мястото на жена ти щях да те изритам от вкъщи чак до Австралия. Какво да не мислиш, че ще ти кажем лъжа!? Всички биха те осъдили. Това е пълно нахалство!

Е, айде колкото и да те осъждам ти никога не би зарязал любовницата си или жена си. Затова нека да кажа съвет, защото съм добра в лъжите.

Кажи това на жена си:

"-Скъпа, аз трябва да излизам с един приятел. Обещах му и ако сега не отида сигурно ще ми се разсърди. Извинявай, но ще трябва да тръгвам. Може да закаснея, не ме чакай. "

И все пак не одобрявам това, което правиш. Отвращаваш всички тук...

Violet

18.   До номер 18!!!

Явно изобщо не си добра в лъжите щом даваш такъв елементарен пример в последните ти редове.... набутай се ти с него!

19.   Ех аз съм лесен откакто имам GSM съм винаги където трябва. Имаме вила, каня жената да копае, плеви градинката, да измете площадката... басейна.. На третия път и писва и като и кажа отивам на вилата ще взема и кучето, винаги е заета в къщи. Аз хващам един комшия да свърши работата, и след 2 дни отивам да му платя. През това време съм с любовницата. Но и се обаждам на жената да и напомня че си жертвам почивката само заради нея и толкова неща правя за нея. По трудно е моята да се освободи, че мъжът и е ревнивец... Какво ли не сме измисляли. То помага на приятелка, в командировка, на банкет, свободно място за уикенд в Спа център, защото колежката и се е разболяла и ще изгори ваучера, даже мъжът и отиде да я прибере беше доста убедително

20.   Темата ми е смешна. Като не се разбира човек с човека, се разделят, а не да се крият по ъглите... лъжи, глупости, , измислици, поне на мен са ми гадни..
А, номер 8, к'во правим, като жената също се интересува от коли и футбол, а пък не е и глупава? ! Май това дето си предложила, е за 90 процента глупави патици, с извинение. А като има и 5-10 процента умни жени, които не можеш да баламосаш с евтини приказки и комплименти? Има и интелигентни жени, които определено могат да подходят психологически и да усетят измама и лъжа, може и да са малко, ама ако попаднеш на такава, ко праим? ! :)

22.   Олееее. Какви ги дробя аз само. Ама то само с лъжи не става. Трябва и да ги подплатиш с действия. Но за уроци по качествено лъжене на жена пари взимам. :) От доста време съм женен. На моята съм й кръшкал сигурно десетки пъти, но НИТО един път не ме е хващала. В най-лошия случай оправданието е - ами.... така стана, напихме се и това е. Но това минава само един път годишно. За останалите трябва финес... :)

23.   от 21 още малко: А и друго. Командировки, разбира се. Ако работата ти го позволява, естествено. Аз лично си имам едно празно, подпечатано, сканирано и когато ми се наложи - бам цветен печат, попълвам го, показвам го на жената и може и 3 дни да ме няма :)

25.   Хахаха. Много яка тема, но човек трябва да има фантазия за тия неща и да лъже според ситуацията. Щото един ако може да каже че е в командировка, друг не знае що е то командировка.
Та който иска такива съвети от по- опитни лъжци :) трябва да опише с какво се занимава, какво работи, какви са навиците у дома.
Абе я се напрегайте да мислите и бъдете креативни :)

26.   Номер 17 те да не са деца в 2 клас "ако не отида ще ми се разсърди хахахаха"

27.   Каквато и лъжа да измислиш, ако систематично прекарваш нощта другаде рано или късно ще стане съмнително, особено ако преди не е било така. Жената няма как да не се досети, друг въпрос е дали ще го покаже и дали това изобщо ще я интересува.

28.   Ние с моя как лъжем.. даже и живеем заедно вече почти година и никой не ни е хванал - ни жена, ни мои любовници. (Е, той не знае за тях, за това предполагам, че аз повече умея да лъжа)
За да излъжеж някой бил той мъж или жена са важни две неща:
-или да ти има доверие
-или да не й/му пука за теб!
Ако имаш едно от двете усолвия, то каквото и да кажеш все ще мине. Ако ли не - няма лъжа, която да опаковаш удачно, освен разбира се да я опаковаш с човек, от който "лъха" честност.
Та ако жената не е свикнала мъжа да го няма - трудна работа. Мирише на развод.