Какво иска майка му от мен?
Здравейте! Аз съм момиче на 23 г. Това лято завърших висшето си образование с отличие. Винаги съм била порядъчна. Не съм светица, но не съм и някоя разглезена лигла, която я вълнуват само забавления, а сериозните неща оставя някъде назад. Преди 8 месеца се запознах с едно момче, което още тогава ми се стори, че е по-малък от мен, но предположих, че е или 1-ви или 2-ри курс. В крайна сметка се оказа, че е на 16 г. Още със запознаването ни потръгна на шеги. В продължение на месец и нещо се виждахме на кино, на по сладолед, на пица, на излет и не спирахме да се смеем. Постоянно ме разсмиваше, постоянно си измисляхме някакви комични ситуации и им се смеехме. От доста време не се бях заливала от смях ей така на някакви глупости.

И така от лафче на лафче, от излизане на излизане, една вечер той ме целуна. Започнахме да се виждаме по-често и доскорошното ни приятелство прерастна в любовна връзка. Той си е от града, в който учех и беше неизбежно да не се запозная с родителите му. Стана случайно - в един магазин. Ние се бяхме хванали за ръка и изведнъж някакви хора се заговориха с него. Аз го пуснах и се поотдалечих малко, когато той ме повика, за да се запознаем.

Оказа се, че това са майка му и баща му.

Същия ден по-късно аз се прибрах до квартирата, а той си отиде у тях. Вечерта се видяхме и аз ей така на шега попитах дали техните са казали нещо за мен. Той смени настроението си и след малко изплю камъчето. Майка му му казала: "Браво на теб, много симпатично момиче, от кой клас е?" И той като й казал, че съм последна година студентка тя направила гримаса на недоволство.

И така от ден на ден започнаха проблемите за това, че разликата ни е 7 години. Веденъж дори майка му ме спря на улицата и ми каза да си потърся момче като за мен, защото синъти й е още дете и определено не съм за него. Стана ми обидно. Нито съм някоя к**ва, нито някоя тъпачка, нито интересчийка. Но не и не! Тая жена се е заинатила, че не съм за сина й и толкова.

Аз самата не гледам на врзката ни като проект за вечност. Просто се радвам на момента и това е. Малко връзки продължават до края на живота, та така се е захванала тя да ни разделя. Той ми сподели, че редовно му вдига скандали за мен и като тръгнел да излиза питала дали пак ще се вижда с Онази.

Преди няколко дни се разминах с нея на улицата и най-любезно я поздравих и попитах къде отива, а тя каза, че не е моя работа ме подмина. Много се ядосах. Синът й се опитва да гвори с нея и да й обясни, че няма от какво да се притеснява, но тя не отстъпва. А на мен ми е добре с него. кара ме да се чувствам желана и оценена. Аз също държа на него. И двамата сме някакви лудетини и се забавляваме дори гледайки една бяла стена. Но както казах, не гледам в далечното бъдеще на тази връзка. Криво ми е единствено за това, че майка му се държи така с мен, а и с него.

Аз сега си намерих някаква временна работа, докато си взема дипломата. В неговия град съм и сме си заедно всеки път, когато имаме време. Но незнам какво да правя с тая жена. Тя нека си е против, но защо трябва постоянно да му го натяква, а и да се отнася така с мен. По-ли щеше да е склонна да приеме някаква разхайтена глупачка, която да се мъкне само по чалготеките и мисли само и единствено какви дрешки да си облече за довечера. Благодаря, че прочетохте историята ми. Ще се радвам да прочета вашите мнения и коментари!

Коментари

1.   Ти или не си на 23,или не си в ред. Че т'ва момче може би чете комикси още,тя тръгнала да търси сериозните неща в живота.Ха! :)

3.   Интересна история. Може би майката се притеснява за сина си, защото проблема не е толкова разликата колкото това, че той е тийнеджър, а ти в улегнала възраст. Ако той беше на 20 , а ти на 27 щеше да беше друго. В това, което казваш ми хареса най много това, че се радваш за момента и другото времето ще го покаже. А това, че се чувствате добре в момента също е важно и гледайте да ви е добре. Много родители си намирят повод, да не харесват връзката на децата си. Просто не обръщайте внимание в момента на това. И дори да има негативни коментари тук също не обръщайте внимание. Аз съм момче на 19 и никога няма да позволя майка ми да ми казва, коя е за мен и коя не . За сега бъдете това, което сте , а времето ще даде отговор на много неща.

Между другото в кой град учиш, защото и аз съм студент в БЛГ ?

4.   Извинявай, но,твърде нагло ми звучиш, изглежда хептен си превъртяла. Та той е малолетен и родителите му с право може да пуснат жалба срещу теб, за съвкупяване с малолетни.
Не вини майка му, тя е права. Намери си мъж, а не се натискай с тийнеджър, та то се учи момчето. Вероятно, като е видяло, че си по-голяма от него и е разбрало колко ти е акъла и иска да го научиш на някой неща в секса.
Та те така почват, учат се от какички. Търсят "изходени"
като теб.
Не се прави на ку*ва, ако в действителност не си такава.

5.   Той не е малолетен, а е непълнолетен в което има разлика!

6.   Според мен не сте прави да нападате така момичето! Все пак тя не е тръгнала да се жени за това момче!
Майка му е права да се притеснява, но не и да се отнася толкова грубо. За мен това си е висша форма на простотия - да подминеш някого така грубо на улицата. Разбирам, че жената си има нейните тревоги и различни разбирания от тези на сина й, но не е права да се отнася така с момичето.

Към авторката: Мила, не се предавай. Не се оставяй така глупаво да ти вгорчават живота. Радвай се на момчето, докато можеш и докато то самото не е започнало да се вслушва в упреците на майка си.
Сама казва, че знаеш, че тази връзка е временна. Изживей я пълноценно, забавлявай се максимално и гледай колкото можеш да не се ядосваш.
Това е от мен.
Успех!

7.   16 годишен лешпер,хаха.Много луд народ има,ей!

8.   Един родител винаги може да измисли нещо, за да разделят децата си с някого. Било то години, финансово състояние или предразсъдък. За това не и обръщайте внимание.

9.   От авторката: Благодаря на всички за коментарите! Това, че някои ме критикувате и нападате не ме притеснява. През различните очи нешата изглеждат различно. Само искам да кажа, че това, че Той е на 16 не означава, че непременно се държи като някой хлапак и не може да се разчита на него. Някои хора не порастват дори на 30 или 40. Не говоря да запазиш детето в себе си, а да си останеш вечен тийнейджър. Имам такива познати и това момче в някои отношения е много повече мъж дори от мъже на зряла възраст. Веднага се хващате за секса. Да, нормално е да е неопитен, сега да са учи и т.н. Но тази връзка не се основава на секс и само на секс. Той ме накара да се чувствам желана и касива. Прави ми малки подаръчета, винаги забелязва промените във външния ми вид, старае се да се чувствам добре в кожата си. И противно на всички митове за това, че тийнейджърите мислят само за секс - е, той доказа, че някои не са такива. Прекарваме си вечерите разходки, кино или филм вкъщи на компютъра - прегърнати и усмихнати. Не се стреми всяка секунда да се възползва от "какичката" в леглото. А майка му се притеснява най-вече, че аз съм едвали не на възраст, която предполага да се замислям за семейство и може да го "подлъжа" да остави училище и всичко и да тръгне да се жени за мен. Притеснява се да не забеменея - от този род неща. Разбирам я, че е права за себе си, но наистина прекалява вече. Благодаря ви още веднъж за коментарите и мненията. :)

10.   Какво иска мойка му от теб ли?
Иска да си настрана от детето и , което сега се развива и изгражда като мъж и личност.
Изглежда си някоя долнопробна ку@ва и се чудиш, къде да се "начешиш"

11.   Ти си едно добронамерено, чувствително и интелигентно момиче, което не страда от възрастови предразсъдъци. Поздравявам те! Желая ви да ви е хубаво заедно и да си създавате приятни емоции. Но внимавай за едно: пази се от нежелана бременност, това би развалило иначе безоблачния пейзаж и би загрозило всичко.

Успех!

12.   Леле...на мен ми падне 23г.каки4ка,глей кфо стаа ;) айде със здраве

13.   А момчетата на твоята възраст свършиха ли?

14.   Един въпрос.

До сега имала ли си приятел или връзка с момче ?

Иначе евала, че не страдаш от възрастови предразсъдеци - такива като вас са малко.

15.   Я опитай да погледнеш на ситуацията от позицията ма майката - ти как би реагирала ? Иначе явно си пасвате, но и ти осъзнаваш, че връзката ви е временна, радваш се на мига. Ако бяхте финансово независими щяхте лесно да намерите решение, на засега поне не афиширайте връзката ви, далеч не всеки ще ви разбере.

16.   Кофтито е,че ако ти беше на 16,а той на 23 всико щеше да е ок и майка му щеше да си трае.Много е тъпо това всеобщо схващане,че жените не трябва да имат по-млади гаджета