Още една драма...
Съжалявам донякъде, че въпреки десетките подобни случаи допринасям с още една такава драма, но наистина усещам, че ще полудея ако не споделя с някой.

Ето какъв е случая... Аз съм на 19 години (момиче/ жена - според разбиранията) преди 3 години се запознах с невероятно момче - неповторим красавец, много умен със страшно чувство за хумор - поне за мен това бе мъжа мечта. Изиграх си картите правилно, както се казва и се събрахме. Преди около 3 месеца се разделихме, защото срещнах друг, които не е толкова привлекателен, не е толкова забавен, но с него говоря за всичко - точно като по филмите си завършваме изреченията... знаете как става. Тръгнах с втория, но първия не ми излиза от главата. Откакто разбра, че съм се събрала с Мъж #2 ми каза, че не иска да ме чува и вижда n- брои седмици (за уточнение трицифрено число) т.е. от 2 - 6 години най - общо.
(пропуснах да спомена че #1 ме запозна с #2 - твърде подло от моя страна)

И това е проблемът ми - Обичам го - той е първата ми любов, а нали казват, че именно тя е най - силна, но не искам да се разделям с #2 (а само тогава #1 ще иска да поддържа контакт с мен) И все пак полудявам като не знам какво става с него, как е, с коя е, като не мога да го чуя, да го видя на живо дори за частица от секундата. Случвало ми се е да изпадам в депресивни състояния, наречете ги кризи ако ще е по лесно, но имам НУЖДА да знам какво става с него.
Ненормално е, знам.

Наистина донякъде се надявам да не знаете какво е, да не сте изпитвали болката граничеща с физическата, но искам да знам как (колкото и да е егоистично) на мен да ми е по леко. Да не плача като 2 - годишно дете щом чуя името му или нещо, с което съм го свързвала 3 години.

Моля ви, помогнете ми...
Наистина съжалявам за ферманите, но тук мога да кажа всичко и хората ще останат съпричастни доколкото могат. Благодаря ви!!!

Коментари

1.   Доста гадно от твоя страна.. Не знам какъв съвет мога да дам - ако наистина #1 не е заслужил с нищо да го разкараш и смениш с #2, особено ако го и обичаш и ревнуваш - значи доста тъпо от твоя страна и на кратко ти си кучка ;)

2.   Продължавай към №3,той може би ще ти разкаже историйка за магазина където продават мъже...

3.   Явно не си си изиграла картите добре тоя път. Успех!

4.   Ти си млада, поживей си до като не си се омъжила.Пробвай с трети, до като разбереш какво търсиш...

5.   Твойто не е нито драма, нито трагедия, ами си е чиста лиготия и егоизъм. И заглавието малко не подхожда. Може би е драма за момчетата, особено за първото, но евала му, че има достойнство и здрав разум и не иска да го подмята някакво неориентирано в чувствата си момиченце. Защото, ако имаш и най-малка представа какво значи да обичаш истински, няма да си правиш експерименти. Мъжете не са марионетки, та да ги връщаш със щракане на пръсти.

6.   Айде моралистите, критиците.. събрахте се! Така е преценила, така е сторила !
Ако аз бях попаднала в такава ситуация, бих се върнала при номер 1. Не защото е най-доброто решение, а за да се убедя, че това не е човекът и да се насоча към номер 3..
Едва ли би го забравила така лесно, онова собственическо чувство е много силно, особено след 3 години.
Успех!