Обичам го , но има много жени около него
С приятеля ми се разделихме. Причината не беше, че сме спрели да се обичаме. Просто го обидих и всеки се заинати. Измина известно време. Мислех да поговоря с него, но поведението му ме разколеба. Профилите му в социалните мрежи се напълниха с различни жени. Ясно е, че пише с тях, флиртува и прави секс. И засега май е ясно, че търси нови само за това, понеже всеки ден, през ден, през няколко дни се появява ново име в списъка. Ако не е пред компютъра, ходи по кръчми и барове. Понякога изчезва за по няколко дни. Знам, че ме обичаше и че раздялата ни натъжи и него. Но вече се чудя дали е спрял да ме обича и дали ме е преживял, след като спи с различни и се държи по този начин. Страхувам се да не ме отблъсне, ако е така. Според вас каква е причината да се промени така и дали има смисъл да му се обадя?

Коментари

1.   "спи с различни и се държи по този начин" --> не те е преживял

но това не означава, че няма да те отблъсне

2.   след като не проявява интерес към теб тогава го избий от главата си и се огледай за по-добър избор но не прави грешката на всяка цена а избирайки мисли и за бъдещето си знам че сега те боли но се изправи и продължи без него той така или иначе вече е продължил без теб след време ще имаш друг поглед на нещата а ако се съберете отново ще страдаш още по-вече от сега понеже ще има във връзката ви и страх от твоя страна

3.   Ако се притесняваш да не те отблъсне, не прави нищо. Ще продължи да си пълни профилите и ще започне да се вижда с други. Пак ще си в същото положение.
Другия вариант е да вземеш да направиш нещо, въпреки притесненията си.
Май гордостта или любовта, прецени кое ти по-ценно. Може и двете да ги имаш при добро стечение на обстоятелствата.

4.   Причината да се държи така - "С приятеля ми се разделихме".
Каква друга причина ти трябва?

5.   Едва ли не говори за мен, мен така ме обиди момичето, но не се впрегнах много, по-скоро тя ми е обидена, че не си показах чувствата когато трябваше и сега не ми вдига телефона, макар, че такива истории има много...
Не виждам нищо странно да добавяш жени в профила си, щом са ти познати, а как ли е решила, че е спал с някоя....

6.   Очаквай в кой момент ще гръмне всичко и ще си броукън хърт.