Със моя приятел със кото сме заедно от 9 месеца И имаме разногласия.Заради негови приятели се наложи да скасаме но не сам сигурна каква е причината за нашата раздяла.Тои тварди че не желае да има гадже.Бих искала да ми дадете савет как да постъпя за да мога пак да го варна при мен.Благодаря ви за отделеното време.

Коментари

1.   хмммм трудно и интересно!!!Какво бих те посъветвала да се откажеш от него той не те заслужава, пък и що за връзка ще бъде, при условие , че той не желае!!!???Еми малко кофти ситуация.....Щом така е решил.....Но можеш да се изправиш пред него и да му кажеш: "БЪДИ МЪЖ ПОНЕ ВЕДНЪЖ И СЕ ОБОСНОВИ ОТНОСНО ТОВА- " НЕ ИСКАМ ДА ИМАМ ГАДЖЕ "???!!! "Бъди уверена и смела като му го задаваш, нека усети, че това му е последния шанс.Как може мъж да не иска да има гадже......,ако не ти даде отново отговор му се присмей лицемерно,хладнокравно и безразлично и му кажи : "ТОГАВА СИ ГЕЙ ".Обарни се и го забрави това е унижение от негова страна за теб....Имай достойноство и поставяй егото си на първо място...УСПЕХ!!!!

2.   Това ако го направиш рискуваш много.
Вярвай ми :)

3.   и аз съм в такова положение приятелите влият много но почти нищо неможе да се направи пък и в крайна сметка те губят :)

4.   Или е заради приятелите му, или просто не иска, ако е мъжко момче, няма какво да направиш. Всъщност може и да не е така. Вероятността да се получи е малко, но не виждам друг изход. Нали знаеш че момчетата ще са си момчета, какво мислят аверите им е изключително важно, почти толкова важно колкото това да не изглеждат слаби в очите им. Някой от групата си хваща приятелка и аверите му, подсъснателно приемат това за слабост, той се нуждае от любов значи той е слаб, дай да го бъзикаме и да оплюваме приятелката му, това ще му покаже че е по-слаб от нас. Между другото аз съм бил момче и знам за какво говоря. Момчето с приятелката вижда че губи позициите си в групата и трябва да избере между двете, приятелката или бандата. Ако можеш да го убедиш че не е правилно да му се налага да избира и ако той е достатъчно зрял да го разбере, можеби има някакъв шанс. Не си вдигай много надеждите.

5.   И как сте ходили цели 9 месеца, при положение, че той НЕ Е искал да има гадже? ! Да не би ти да си се залепила за него, защото си била привлечена от него? Това ми се струва НАСИЛСТВЕНО обвързване по твое желание, но без взаимно привличане, което обрича цялата връзка на провал. Ти първо е трябвало да го питаш дали иска, или не иска, да проявиш толерантност и разбиране, и после да действаш решително. Но е възможно и приятелите му да са го настроили срещу теб, защото на тях не си им харесала и затова да те отбягва. Според мен, те не са му и никакви приятели, щом като му казват какво да чувства, с коя да ходи, коя риза да си облече, и т. н., те просто желаят да диктуват начина му на живот. Попитай го, дали оказват някакъв психически натиск върху него и карат ли го да казва неща, които не иска, предполагам, че ще си признае. Успех!