Какво са виртуалните връзки
Здравейте, пиша защото нямам на кого да кажа за тъпата ситуация в която попаднах. Всичките ми познати дори няма да повярват, просто защото ме познават, като силна и с характер. Винаги съм била такава, винаги съм се борила и постигала целите си. По принцип съм прагматична, та дори и цинична. И ето ме сега замесена в нещо което ме побърка и не разбирам. От любопитство имам регистрация в сайт за запознанства, смешното е че там получавам внимание от страна на мъже, което в реалността не получавам. В живо си не съм била наричана толкова пъти красива и т. н, колкото там, а заклевам се снимките ми са истински, не съм използвала хитрости и фото шоп. Гадното е, че попаднах в емоционална зависимост от един човек от там. Хванах го в няколко лъжи, включително за това че е разведен, а не е. Пишейки, си говорим ли си ми сваля звезди, но нищо повече. Някои ще кажете, че всичко си е само заради единия секс, но ако идеята му не е само за виртуален, не мисля че е това. Когато го обвинявам за поведението му за това че не иска, не може или нещо такова да се чуваме през деня и други подобни се прави на обиден. Зададох му въпроса и за развода и се започна една тирада от рода на „ти знаеш ли каква рана разтвори в мен” и т. н. Зная че ме манипулира и че всичко е някаква игра, но не разбирам точно каква. Не казвам че е вярно или сериозно, но пък нормално ли е да кажеш „обичам те „ ей така за играта. Не го разбирам, като има нужда да кръшка ами да го прави, но защо виртуално / може би е страхливец или и аз не знам /.

Коментари

1.   Виртуалните връзки са загуба на време. Там всеки се представя в най-добра светлина и да за да си легне някой с някой, може да се кълне в любов дори в луната, да ти сваля звезди и да ти казва 4е те оби4а. Ти избираш докъде да стигнеш с тоз 4овек-до там да спиш с него или вси4ко да приклю4и тук и сега. Щом е женен/а най-вероятно не се е развел/ иска да удари нещо 4уждо и по този на4ин да си докаже 4е още е вървежен. Аман от комплексари

Тифан

2.   Той е от пристрастените към онлайн флиртовете и неангажиращия секс от нета. Зарежи го и го забрави!
М 31

3.   виртуалните връзки са едни филми, в които влизат героите които участват, всички са страхотни, атлетични и красиви....
затова казват виртуалните връзки се делят на такива до и след първа снимка и първа среща :)))

4.   Виртуалните връзки са заместител на обикновените връзки за обувки. Шегата настрана - виртуалните връзки с определени хора са полезни. Щом е женен и си го хванала в лъжа, тогава какво чакаш? Искаш да разбереш каква игра играе - това да не ти е детективски сериал? Щом те лъже и не е свободен, какво търсиш още при него? Виртуални връзки като твоята са загуба на време! Аз съм имал в пъти по-успешни такива, но за разлика от теб не си губя времето с човек, който ме лъже или е обвързан, защото не съм тук за единия секс. Ти може би точно това търсиш? Защото любовта към мистериите може да се задоволява по много други начини, а любовта към секса - само по този. :(