Любов от растояние
Имам приятел(добре де, гадже, но мразя тази дума) от вече почти 3 месеца и се разбираме страхотно. Проблемът е, че живеем на около 30км и нямаме възможност да се виждаме често. По фейсбук общуваме постоянно, но не е като в реалността. От едно училище сме и скоро като започнем ще се виждаме често. Не сме се виждали от почти месец(заради наказания) и това много ме мъчи. Аз нямам право да ходя там, където е той, понеже било "много далече". Аз съм в голям град.. изпълнен с много красоти и двойки, а той е в малък град(да не казвам, че от малка си мислих, че е село). Там, където аз живея, е пълно с щастливи двойки и много се депресирам. Моля за съвети! :)

Коментари

1.   Казваш на разстояние от 30 км голямо? И учите заедно, , , Мила аз и моя приятел сме от 1 година и 3 месеца заедно и се вийдаме само на ваканциите и сме разделени на 2 600 км от 5 страни така че замисли се двама човека ако искат да са заедно някви 30 км не са проблем ;)

2.   Не си си казала годините, но ето сега 9 месеца ще се виждате всеки ден. Това не е малко време и след тази учебна година (ако сте заедно) може би вече ще си достатъчно голяма да те пускат да ходиш до тях. Решавай проблемите когато им дойде времето, дотогава може много неща да се променят.
S. A. D.

3.   Номер едно го каза кратко и ясно. Аз също имам такава връзка и километрите са 600.

4.   Благодаря на всички! И съм на 14..

5.   Миличкa, с моя приятел в нaчaлото бяхме нa 50км рaзтояние и се виждaхме сaмо уикендите. Тогaвa бях горе долу нa твоите години, бях нa 16 и изобщо ми бяхa зaбрaнили дa имaм гaдже! Но aз ходех всякa седмицa, достa пердaх изядох aмa aйде хaхa. Тъй че не се притеснявaй. Aко се обичaте ще нaмерите нaчинa.

6.   и на мен ми е забранено да имам гадже..