Кога ще бъда и аз истински щастлив?
Здравейте! Момче на 18 години от турски произход съм от нормално семейство. До сега съм имал 4, 5 връзки най-дългата продължи 2 месеца.. не че не съм сериозен но просто не мога да понасям днешните разглезени кифлички. Не съм богат но имам богато сърце може и да е клиширана фраза но е факт! Това което искат съвременните момичета са: коли, пари, дискотеки, заведения, разходки извън града и прочие. Нямам възможност всяка седмица да ходя на дискотека или пък всеки ден да харча по 20, 30 лв по заведения. За сметка на това съм готов на всичко за момичето, което ще ме накара да летя в небесата! Готов съм да и дам всичко, което имам.. в материя не е много но преживяванията и любовта са гарантирани. Много пъти съм се питал дали проблема не е в мен а може би е в мен не знам.. Винаги съм се старал да се гледам от страни и да се държа с хората така както искам те да се държат с мен. Мисля, че ми е необходимо малко повече самочувствие. Когато се заговоря с някоя красавица отначало изпитвам лек срам но след 5 минутен диалог изчезва това чувство и си говоря с нея сякаш съм момиче. Нямам никакъв проблем с общуването с хора на всякакви възрасти особено с по-възрастни си лафя страхотно. Забравих да спомена, че пуша ганджа и тя не ми е въздействала по някакъв особен начин. Паметта ми много рядко ме лъже и съм доста адаптивен и креативен в най-различни ситуации. Дали от произхода ми или защото не съм всяка седмица на опиум (най-елитната дискотека в града) не се получава па може и да е заради тревата но нея не мисля да я спирам защото ако ме хареса някоя то да ме хареса заради това което съм. Знам, че за "Всеки влак си има пътници" но е крайно време да се кача на влака и да потегля към дестинация любов!
Не сте длъжни да ме съветвате но все пак Ви благодаря предварително. That's my story :)

Коментари

1.   Ти си много умно и интелигентно момче. Имаш верен критерий за момичетата, много ми харесаха зрелите ти разсъждения. Докато не стигнах до тревата. Ти си знаеш за какво ти е това. Сам казваш, че няма да я спреш. Ами, лично мен това ме отблъсква повече от всичко и заличава всяко добро впечатление. Лично аз не бих искала да имам връзка със зависим човек, пък, колкото и да разправяш, че не ти влияело. Ако и други момичета мислят като мен, ето ти едно от обясненията.

2.   Абе какви пари, в днешно време момичетата ходят като чисти клошарки, сори. За какви пари и коли ламтят бе авторе? За бмв от 90та? Я стига глупости... Стегни се. Интелигентно момче си, добре се изказваш, не си глупав, разбрал си, че в този живот не всичко е пари... Остава единствено да търсиш някъде другаде момичето на твоите мечти. Едва ли ще я намериш в някоя дискотека... по-скоро си потърси друго момиче с цел в живота, а не с цел пропиляване на последните 20-30лв за пиене, пушене, кюфтета и кебапчета и гюбеци върху масата :))). Просто си потърси друго момиче с г/д същото като твойто финансово положение. Другия вариант е да промениш нагласата ти и да приемеш, че не можеш всеки ден да си по партита.

3.   От автора: до номер 2 - Виж какво не съм казал, че обичам всеки ден да съм по партита и дискотеки имах предвид, че момичетата харесват "плейбоите", които постоянно са център на внимание а аз не съм такъв и не искам и да бъда. Не искам да бъда такъв какъвто не съм само и само да се харесам на някой това е най-лесното. Не си прави неподготвени изводи :) PEACE

4.   Ами потърси сред момичета с твоите интереси и разсъждения, т. е. не-кифли, само че пък сигурно те не ти допадат като визия :). Ако си падаш по супер наточени мацки тип "ранна чалга звезда", които се оглеждат само за батковци с кинти, няма да ти се получи най-вероятно.

5.   На 18 си още... влез в университет, там има повече нормални момичета. В смисъл, че точно тея най-долнопробните кифлички изобщо нямат умствения капацитет и/или желание да учат висше образование, така че университетът си е един вид филтър.

6.   Абе, какво да ти кажа, явно не търсиш момиче на правилното място. Не я търси по баровете и дискотеките, защото там 99, 99% са тип кифла, ами помисли за някакво хоби заради което ще си сред хора. Някакъв курс, например. Това си е направо 2 в 1, хем ще научиш нещо, което може да ти е полезно за в бъдеще, хем ще срешнеш готини хора със сходен интерес, а защо не и част от тези готини хора да са момичета. Никога не знаеш. Тя може да живее на съседната улица, ама просто до сега да не си имал шанса да се запознаеш с нея. Успех! А и прав е номер 5, запиши се да учиш, в университета е пълно с готини хора и имаш повече шансове отколкото в някой бар пълен с кифли.