Как да поправя грешката си?
Здравейте! много ще се радвам да ми помогнете.толкова е дълга историята че не знам как да я обясня.преди години тръгнах с 1 момче-в началото ми посягаше и то нееднократно-по-късно срещнах др момче /2г след това/ и като ги съпоставих намерих разликата разбира се...но нищо не се случи-от различни градове бяхме...отново се върнах при стария,,,та старата песен на нов глас..

Не е оправдание но може би някои слабости от характера на човек като се смесят с обстоятелствата и става лошо...минаха о6те 3 години и този път скъсахме за доста дълго време с този който ми посягаше-и чудото стана-в този момент се появи отново онова момче-сега вече бяхме на по-близки разстояния и се виждахме-спях у тях често-но пак нещо се случи-каза че не бил влюбен в мен и т.н..нарани ме за момент въпреки че аз виждах че има чувства-заклевам ви се!

И като ми каза че няма да стане нищо толкова съм плакала и толкова страдах че ми беше все едно с кой ще съм и къде ще съм-исках да не мисля за него-и не съм някое момиче с безразборни контакти-не съм търсила някакви случайни запознанства или мъже-върнах се отново при старото и изпитаното...и си казах за кратко ще е...

Но стана за по-дълго от предвиденото-сега ТОЙ е в трудно финансово положение-главно аз му помагам-живее много зле и ми е жал за него да го гледам така,въпреки че на него не му беше жал преди време..и не ми е съвестно да го зарежа...онова момче/на моите мечти...може би/ ми пише по интернет и ме пита с кой съм сега и ми е толкова неудобно да му кажа че съм с онзи който ми посягаше преди защото ако му кажа толкова много ще му падна в очите и може би ще спре и да ми пише а толкова много го обичам..не знам какво ще стане с мен-живея в 1 лъжи и интриги-и в основата на всичко може би стои това че този който обичам ми липсва и не искам да бъда сама ...

От друга страна ако пак започна да се боря за него и ако в 1 момент отново ми заяви че не ме обичал и т.н,-какво да правя-от 3та страна как да оставя човека с който толкова години съм делила всичко,пък бил той и такъв който ми е посягал и то не малко/без причина/,,...лутам се и не знам отговора...а как искам да съм с това момче и как искам да ме желае и да ме обикне и той някой ден---и с какви очи да му кажа с кой съм сега и по какви причини-не знам и не знам...

Коментари

1.   Може ли да попитам на колко си години? И честно да ти кажа се питам да не си мазохистка? Как можеш да го търпиш тоя да ти посяга. Малко акъл в главата ли имаш?Просто се чудя на такива момичета като вас, какво правят с такива малоумници. Пари ли има повече или му е златна оная работа. Ако ме питаш още сега си обирай крушите от тоя, докато нещата не станат по-сериозни, че тогава още повече ще се чудиш какво да правиш. Казвам ти го от личен опит, без да се засягаш.

2.   Лично за мен това е една доста позната ситуация, бях изправена пред нещо подобно. И затова ще ти дам съвет, на базата на личния си опит.

Никога, за нищо на света не бъди с човек, с когото си нещастна, не бъди с някого от съжаление. Понеже идва време, в което разбираш, че нито една от жертвите, който си направила за него, нямат стойност.И знаеш ли какво ти остава на края? Почти нищо...само куп нерви,ядове и един въпрос: "Аз ли съм най-голямата шматка"

Никой не е успял, без да рискува.Всяка една ситуация в живота, крие определен риск. И не можеш да знаеш какво ще се случи и каква ще е съдбата ти ако не опиташ.
Звучи кофти, но понякога (особено в любовта) ,е нужно да сме егоисти, иначе просто все някой ще ни тъпче....

3.   A какво да правя с онова момче което толкова обичам :(-авторката съм

4.   Той трябва да направи нещо,ако не го направи или не го иска или е нерешителен,във втория случай имаш по-големи шансове.

5.   Kак да постъпя хора нз-оплитам се

6.   Ти май още бой ще ядеш като ги вършиш такива цветарски. Ами избери един един път за винаги.Или си намери трети.Апък най добре сама.

7.   Защо още бпй? на никой не изневеряваам и просто ме е страх това е

8.   Ама момичето никого не е излъгало-просто според мен е попаднало на такъв който и е взел страха-след това се е появил някой дето при всички случаи е по-добър..но и там не е провървяло...и оттам тръгва проблема-ч явно е нерешителна и с ниска самооценка и търси съвет затова че номер 6 да не говори защото на всеки може да се случи..дано извади късмет с другото момче но нещо не знам...дано просто не си е играло с нея,,успех момиче!

9.   Мисля, че направих грешка. Това лято събрах моята най-добра приятелка с един приятел, с когото се познаваме от 5 месеца. Видях, че много се харесват и реших да направя добро. Събрах ги, но след 2 дена започнах да изпитвам чувства към него. Първоначално го харесвах, но после се влюбих силно в него. Един приятел запозна мен и приятелката ми с това момче. Първоначално въобще не ми харесваше, но после се влюбих. После той като си замина за Мюнхен, където живее, поддържахме връка и си говорехме 3-мата. Но после той започна да звъни само на мен и моята приятелка почна да ревнува. Виждах, че и е гадно и се опитвах да не си говоря с него, но той пак се лепваше за мен. Казвах му да отива при нея, но той ми каза, че тя му е скучна. Казах и и тя почна много да не му говори. Но той сега месец декември дойде за 2 седмици и 2 дена преди да дойде и казваше, че няма търпение да дойде и като дойде, постоянно се прегръщаха и се целуваха. Но той след 2 дена му омръзна нещо и се лепна за мен. Почна да ме държи за ръката пред нея, да ме прегръща и да ме целува по бузата. На нея и беше гадно и почнах да страня от него, но той пак при мен заврян. Питах я веднъж дали ревнува от мен като останахме насаме, но тя каза не и продължаваше да казва не. Накрая разбрах, че тя ревнува от мен от момчето, което ни запозна с гаджето на моята приятелка, понеже и със него съм най-добра приятелка. Стана ми гадно, че трябваше да го чувам от друга уста. Пак я питах, като и казах че момчето ми е казало и тя си призна, понеже гаджето и постоянно било лепнато за мен. Моя приятел каза на момчето, че го харесвам. На него не му стана неловко или нещо подобно. Той си го прие нормално и пак продължи да ми обръща внимание. Беше ми добре, но той после спря да се лепи за мен. Първоначално се радвах, но после не ми беше добре. Това момче виждаше болката и страданието в очите ми и искаше да ме целуне, за да ми отмине болката, но аз не му давах, защото не знаех, че е по тази причина. Но все пак ме целуваше по бузата, което беше много приятно чувство. После като виждах приятелката ми все да се целува с него ми беше много гадно и вечер като се прибирах от вънка, плачех че не съм с него. Той правеше опити с целувката, но аз не му давах и той се отказа. 2 дена преди да тръгне, си писахме с него и а му казах, че чувствата ми към него са по-силни от тези на моята приятелка и аз повече страдам за него, отколкото тя. Той ми писа, че не ме харесва и че обича приятелката ми и да ги оставя намира, да не се меся във връзката им. Аз му казах добре и ми стана гадно. По-късно си писахме и му казах нарочно, че вече не го харесвам и че не искам да му говоря повече, нито да го виждам. Той каза добре. Но на следващия ден ми стана гадно, че му говорих така, защото просто трябваше да му кажа да си останем приятели и толкова и че чувствата ми към него са вече само като на приятел. Понеже нямах смелост сама да му го напиша, помолих моята приятелка да му каже това, което му пиша аз. И така стана. После той ми писа, че това, което съм казала на приятелката си, трябваше сама да му го кажа. Но му казах че нямам смелост. Той ми каза, че няма от какво да се притеснявам. Но пак му казах, че не мога. После той ми писа, че са скъсали и ако не му вярвам, да я питам. Питах я и тя ми го потвърди. После ми стана гадно, че са скъсали и почнах да се обвинявам, че е заради мен, но те ми казаха, че е заради момчето. Тогава това момче ми предложи да стана гадже. Аз бях в шок и не знаех какво да кажа. Той ми каза да му кажа, защото нямало да може да спи спокойно ако не разбере. Молех го да се съберат обратно, но той отказваше. Каза ми пак, че тя е вън от живота му, че обичал само мен и че само аз съм щяла да го направя щастлива. Казах му няколко пъти незнам какво да кажа, но той все ми вика кажи ми. Казах муче съм объркана и че незнам какво да кажа. Тогава той ми каза утре да м кажа. Моля, помощ! Утре, на 02. 01. 2013 трябва да му кажа!!