Влюбвам се в притятел на баща ми!!!
Започвам с това, че аз съм на 21-достатъчно зряла и разумна бих казала, за да взимам сама решения, но случаят ми не се касае само до моето решение, тъй като засяга и други хора. Моите родители са във чужбина и аз ходя лятото при тях за да ги видя и на почивка. Това лято не беше като другите, въпросният -ще го нарека М. ми направи някакво по особено впечатление. Ние с него се познаваме от 5 години, тъй като аз ходя всяко лято при тях, но до сега сме се държали приятелски, просто гледах на него като на приятел на баща ми. Но както казах това лято погледнах на него, като на мъж, който желая наистина и явно той забеляза, защото започна да ми пуска тънки намеци и шегички. Така цяло лято нищо не се случи до седмицата преди да замина. Беше понеделник и всички приятели се бяха събрали в неговата къща, включително и моите родители, всички бяха доста почерпени и някои даде идеята да ходим на дискотека-аз, той, неговият най-добъ приятел и една мацка отидохме. В дискотеката си хвърляхме погледи, докато той най-накрая дойде и ме целуна, попита ме искам ли да отидем някъде на по-тихо място, тъй като дискотеката беше на плажа-отидохме там. На плажа седнахме на един шезлонг и започнахме доста страстно да се целуваме, личеше си че сме се разгорещили и двамата. Той започна да ме съблича, но не го спрях-чувствах се просто на 7-мото небе, изведнъж, когато пъхна ръката си в панталонките ми, сякаш някои ми удари шамар и се върнах много бързо към реалната ситуация. Помислих си"Това е причтел на баща ми и е с 11 години по-голям, какво по дяволите правим? ! ", след това го спрях и му казах че не искам тук и по този начин, той не настояваше повече. Следващите няколко дни се държахме точно, както преди тази случка до ноща преди да си тръгна. Тогава имаше прощално парти за мен, отново бяхме в тях. Аз бях вътре на компютъра и пишех с приятели, тъй като компанията на възрастните отвън не ми беше никак интересна. Тогава влезе той и ми каза, че иска до отида при тях, за да се видим - все пак била последната ми вечер. Излязох и видях, че всички са доста почерпени, тогава някой каза, че с М. ще сме страхотна двойка и баща ми започна да вика, че щяло да има сватба-разбира се всичко беше на шега и те не знаеха нищо от случилото се. Мен ми стана адски кофти тази ситуация и влязох вътре, той дойде след мен и ме притисна до стената, започна да ме целува ии да ми казва колко силно ме желае. Блъснах го и му казах че някой, ще ни види, а той каза, че не му пука и продължи да ме целува, накрая се измъкнах и му казах, че не искам нищо с него-беше огромна лъжа. Вече от 1 седмица съм в България и с него си пишем и се чуваме по скайп, мисля всеки ден за него и го сънувам. Знам че всичко и всички, ще са против нас, ако разберат, но не ми пука. Просто незнам какво да правя ии защо трябва да се влюбя в някой, който е на 3000 км разстояние? Това е ионията на любовта...

Коментари

1.   Заблудена си. Това е било просто флирт. Забрави го.

2.   Опитай се да го забравиш. Той от турски произход ли е? Защото ако е, вероятно ще иска анален секс... а там проблемите с дефекацията са сериозни. Помисли

3.   Като прочетох заглавието малко се стреснах, защото "приятел на баща ми" ми прозвуча като някой, който е горе долу на възраста на баща ти, обаче се оказа че човекът е само 11 години по-голям, не че е малко, но можеше и да е 30 и тогава щеше да си е проблем, но да оставим настрани възрастта. Ама вие живеете в различни държави, така че шансът да изгредите пълноценна връзка е много малък. Не казвам, че е невъзможно, напротив, аз имах такава връзка и сега сме женени, но точно защото съм го преживяла знам колко е трудно. Освен това връзката ти с този човек е съвсем отскоро, в смисъл, че сте били заедно едва от няколко седмици (или колкото време си била там) и не знам дали и той е на същата вълна като теб. В смисъл, че за теб това може да е нещо сериозно, но за него да не е, а боли много когато разбереш, че ти си вложила цялото си сърце в една връзка, която на практика не съществува за другата страна, защото той не го възприема като вразка, а просто като кратковременна закачка. За това, моят съвет е, пиши си с този човек ако ти е приятно, забавлявай се, но не влагай прекалено много чувства и емоции за да не останеш накрая наранена и с разбито сърце, защото един Господ знае как вижда той нещата и дали за него не си просто летен флирт. А ако някой ден вече живеете по-близо един до друг, в един и същ град, тогава вече ще имаш време да видиш как реагира този човек на срещите ви и дали е сериозен или просто се забавлява, но така от разстояние няма как да знаеш. А и пак от опит ти казвам, нямаш представа колко глупави недоразумения могат да възникнат когато поддържаш връзка с някого от разстояние. В един момент бяхме почти пред скъсване, защото аз съм му написала нещо в скайп, той го разбрал по друг начин и накрая едва не се разделихме заради една глупост! Така, че скайп си е скайп, ама не е същото като да се виждаш с някого на живо почти всеки ден.

4.   Аз съм убедена, че той не влага същия смисъл на случилото се, като теб.
Продължава да подържа контакт с теб, просто ей така.... Нясно е, че не може да има нещо сериозно между вас.

5.   От авторката: №3 благодаря за изчерпателния отговор. Предишната ми връзка беше от разстояние и продължи 4 години, беше наистина трудно и сложно и ми е пределно ясно какви са недостатъците, които разстоянието поражда. Знам, че 11 години не са чак толкова много, тъй като бившия ми приятел беше с 9 години по голям, но проблема тук са родителите ми, които със сигурност няма да са никак съгласни и ще направят всичко възможно да не се получи нищо. А той незнам какво иска, каза ми че не му пука от нищо и никой и иска да е с мен, но има дни в които се държи адски странно. А аз всеки път си повтарям, че не е за мен и когато си помисля за него се опитвам да го потискам. Сънувам почти всяка вечер как е до мен ии как правим нещо, въпреки че не сме имали истински сексуален контакт. Усещам, че започвам да се влюбвам в най-неподходящия човек и не мисля че ще се получи нещо. Излизам с други момчета, искат от мен връзка, но аз не спирам да мисля само за него. Незнам дали ще е добре да започна нещо с друго момче, само за да го забравя, някак не ми се струва честно спрямо това момче. Адски съм объркана! Благодаря на всички за отговорите.

6.   Като прочетох колко е продължила предната ти връзка, на колко си сега и колко по-голямо е било момчето, ми стана ясно. Еми, имаш си някакви проблеми и си те привличат по-възрастни мъже... нз какво да ти кажа... човекът иска секс от теб - баща ти как ще приеме, че те *** някой негов приятел нз нз... Според мен трябва да си намериш сериозен приятел тук и това е... ама ти си знаеш най-добре