Иска да ме удари
Здравейте,
преди време срещнах страхотен мъж. Много мил и нежен към мен. Сега вече живеем заедно от няколко години, той прави секс с мен само когато поиска и започна да ми забранява всичко. Изтри профилите ми в социалната мрежа, забрнява ми разни неща, започна да ме блъска и да ми стиска силно китките като ми казва, че едва се сдържа да не ми изпука лицето с тукат.
Не се чувствам обичана.
Моля за съвет.

Коментари

1.   Поговори с него. Ти не си дете на което да забраняват каквото и да е. А, че приятеля ти иска да те направи лична вещ не е много хубаво. Или просто можеш да се обърнеш, и да си заминеш.

2.   Мъжете са такива. Когато искат да спечелят една жена, дават всичко от себе си и са най-милите създания. Спечелят ли я, вече я имат за свое притежание.
Тръгни си, напусни го. Винаги има някой, който ни обича истински, това да го срещнем този човек е въпрос на време.
Заслужаваш да си обичана, затова ДАЙ си този ШАНС.
Напусни го, не му казвай и си тръгни. После отново ще е най-милия, но не го допускай повече до себе си.
Ти с него няма да си щастлива. Как може така да се държи...
Мило момиче, осъзнай се, ти си Човек, Жена!!! - Не играчка!

3.   Веднага се махни от него-въпрос на време е да те удари, а оттам произтичат редица вреди за самочувствието ти, по-нататъшния ти живот, здравето.
Каквито и проблеми да има тоя, нищо не му дава право да те удря-ти не си предмет, а жив човек!

4.   Е, какъв съвет чака тая авторка сега, а? Като видя такава тема и почвам да се чудя, какво очакват тия жени, като то си е ясно, че от такова животно трябва да се бяга, и то презглава. Ама не... тяхната любов щяла да го промени, влюбени били и бла-бла. Ами стой с него да те дърмони на лягане и на ставане и да те заключва по цели дни. Това е моят съвет.

5.   А ти не усещаш ли, че този мъж вече не те"ебава", от написаното ми става ясно, че прави с теб каквото и когато поиска, ти имаш ли самочувствие? Каква жена си? Живеем в 21 век, не си длъжна да търпиш сульо и пульо, Режи го ;)

П. С----Лично аз никога не бих позволила МЪЖ да ми се качва на главата

6.   Ето ти съвет: прати го по дяволите и си намери някой, който ще те уважава.

7.   Бягай на далече! Един ден няма да се сдържи! На колко години си?

9.   бягай от този колкото се може по-надалече!!!!

10.   Каква ирония. Първо прочетох, че иска да те удаВи. То в скоро време и това може да иска... май на някои жени наистина им харесва да бъдат третирани така, толкова ли нямаш смелост да водиш нормален живот?

12.   БЯГАЙ, бягай много бързо и далеч, поредния насилник!

13.   Абе при т'ва положение какъв съвет ти трябва ?????????
Събирай си багажа и се махай преди да те е спукал от бой!!!!!!!!!Съвет и трябвало!Изчакай да ти смачка физиономията и да те прати в спешното или нещо по-лошо!
Той няма да се промени!!!!!!!!!!!

14.   Изнеси се веднага!!!!

15.   Много ми хареса в кавички отговора на номер 1. Да си седнала и да си поговорила с него? !? !!? Моля?? !? ! Ама веднага се махни от там! Как ще те заплашва, как ще те стиска... Мила, искаш ли да ти направи дете и да те млати всеки ден, заедно и с детенцето? !
Твоето здраве и щастие преди всичко!

16.   Имах един такъв преди време, телефоните не ми е гледал нито ми се бъркаше в профилите в социалната мрежа. Но си позволи да ме удари... съжаляваше и аз глупачката простих. След месеци нещата се повториха и после пак и пак и пак. Напуснах го разбира се, съжалявах и се тръшках после, че не го направих по-рано. Махай се веднага от този ГЛИСТ, веднъж посегне ли ти, пак ще го направи. Щом иска да те удари, един ден ще го направи. Той не те обича, това не е любов, а мъчение. Махни се от него, бягай докато е време.