Да продължавам ли да се боря аз любовта на живота си ?
Запознахме се с нея по интернет, докато аз работех в чужбина и вадех добри пари. Спестявах голяма част от тях, но работата ми не ми даваше възможност за личен живот и реших да търся любовта на живота си в интернет. Така и направих. Запознах се с едно момиче от България, живееше в Североизточна България, недалеч от Варна, където учех. Прибирах се рядко, но започнахме да се виждаме. Ту във Варна, ту в нейния град. Влюбих се първо аз - беше много красива, умна, готина и много се смеехме... прекарвахме чудесно. За съжаление, престоят ми там беше твърде кратък и аз пак трябваше да заминавам да работя в чужбина. Поддържахме връзка по скайп и телефон. Агонизирахме, докато аз пак се върна за една седмица и прекараме едни щастливи 10 дни в България, заедно... тя учеше и работеше, и не можеше да дойде с мен. След една година, аз реших да се върна във Варна и да сме заедно по-често. Тогава започнахме и да се караме много често. За глупости... За толкова дребни неща, че дори не мога да Ви ги разкажа... правеше скандали за 5 минути закъснение, като от него извличаше огромна информация относно неуважението ми към нея, как не ми дремело и съм правел каквото си искам... Друг път ми се караше защо съм взел торбичка с баничката, а в крайна сметка съм седнал да ям на масата пред баничарницата... било тъпо и нелогично... щом съм вземел торбичка, значи е трябвало да ям по пътя... а аз след като поисках торбичка, видях че имат и боза... и за това седнах, не можех да ям баничка, да пия боза и да й нося багажа... разбрахме се след 3 часа скандали и дърпане на чанти, заплахи, че щяла да си ходи.. и всичко, заради една торбичка...

Тя почиваше един ден в седмицата и тогава идваше при мен. За 7 дни, се виждахме веднъж... пак е по-добре от 2 дни на 2 месеца, както преди. И един от тези дни, ние излизаме и тя ми казва, че имала среща с някакъв си от интернет, приятел... просто приятел... и аз трябва да стоя търпеливо на една скамейка и да ги изчакам. Дори не ме покани при тях... поисках да се прибера у нас и като свършат, да ми се обади... не... тя искала да бъда наблизо... ако стане нещо, да идвам да помагам... че какъв ще е този приятел, от който трябва да я пазя? !?? ! Опитах се да направя скандал за това, но нали съм си добричък и нищо не излезе... само леко мъмрене... Излезе си тя с него... После пак при мен, каза ми, че са само приятели...

Това нещо се повтори... излязоха втори път и пак бяха само приятели... а аз обикалях центъра и ги чаках...

След време братовчедка й имаше рожден ден и моето момиче искаше да й направим изненада. Да отидем неканени, с десетина балона, които аз трябваше да взема и да надуя. В същия ден, аз пътувах с автобус около 7 часа, като закъсняхме, поради катастрофи по пътя. Отидох за балони, като същевременно реших да направя подарък и на нея - една чаша с наши снимки, които се появяват само, когато има нещо горещо в нея. Доста се забавих покрай тази чаша и надувах балоните в последния момент. Надух 5 и влязох да се изкъпя набързо. В този момент тя ми звъни, че вече е дошла и аз трябва да отивам... Казах й, че имам само 5 готови балона, другите трябва на място да ги надуем... тя се нацупи и каза да взема само петте... Тръгнах аз с 5 балона и тя пак звъни.... развика ми се... не искала да ме вижда повече, да съм се връщал обратно с балоните... все пак отидох... чаках я 5 минути... още не беше отишла... дадох й балоните, а тя ги хвърли и те се спукаха на горещия асфалт. Писна ми и на мен и се разделихме... не я търсих цял месец...

Но един ден.. тя ми пише във фейсбук.... после в скайп... после ми звънна на телефона... и ме покани на кафе...
Естествено, аз още я обичам и се надявах да ми каже нещо хубаво... и да поиска да сме отново заедно....
Аз съм на 26, тя на 21... не сме деца, можем да си простим глупостите и да продължим напред...
Отидох на кафето, седнахме... и тя ми каза.... Съжалявам, но ние не можем вече да сме заедно...
Еми чудесно, ние от един месец не сме заедно... защо ме викаш отново, за да ми го кажеш!? За да се подиграеш още веднъж с мен!?
Каза ми, че няма повече чувства към мен, но в очите й имаше сълзи... не разбирам... как може да се разплачеш, ако нямаш чувства...
За мен това беше лъжа! Не можех да го приема...
Разделихме се, дори не се прегърнахме...

Днес я видях... беше с този, с който имаха срещи и аз чаках отстрани...
Не се държаха за ръце, само приятелски си говореха...
Но все пак... дошла е във Варна, не е намерила време за мен... а не е и прекалено заета с работа....
И сега стоя и се чудя... тя ми каза, че няма чувства... но не й вярвам... видях ги с този.... но те не бяха като гаджета...
Има ли смисъл да я търся пак... или дори да не я бях видял с този, пак не си заслужава да я търся...

Има ли смисъл или да продължавам да боледувам по нея, докато срещна нова любов....

А мислех, че това е момичето на живота ми...

Коментари

1.   Добро момче си - ами намери си някое добро момиче, което раздава с пълни обятия любовта си. а не кучка, която се чуди за какви дреболии да ти спретне скандал. Тя те е въртяла както си иска, бъди по-твърд и преценявай жените. да я чакаш докато се среща с друг - какво унижение, не заслужаваш ли нещо по-добро от тва??

не, тя няма чувства към тебе, не се надявай, забрави и се радвай, че си се отървал. Някъде има момиче, което ще те цени и обича

2.   Имай малко достойнство и си намери нормална жена и не се занимавай с тази лигла

3.   Предай си самочувствие! Вижда се, че си добър и не заслужаваш такова унижение под никаква форма. По-скоро вярвам, че трябва да бъдеш обичам. Пожелавам ти скоро да срещнеш момиче което да компенсира пропилените красиви моменти с това момиче което неизбежно все още обичаш и може би ще обичаш още дълго време. Но не изоставай другата любов ако дойде може би ще е точната...

4.   Очевидно е, че когато си бил в чужбина си бил и самотен. " и реших да търся любовта на живота си в интернет. " Любовта не се търси.... Тя сама идва... Това е бил един житейски урок, не се доверявай следващият път толкова лесно!! Може би не случайно попадам тук.. живея в чужбина и предполагам за какво става на въпрос!!
"Има ли смисъл или да продължавам да боледувам по нея, докато срещна нова любов.... " Моето мнение е че винаги има смисал, но за нещо, което си заслужава! В твоя случай няма!! Та тя излиза с друг.... И е излизала с друг, когато е била с теб!! Как не си даваш сметка? ! Явно ние влюбените сме найстина коне с капаци....
Ж24

5.   Готин човек си. Докато четях историята ми стана жал за теб. Остави я!
не те заслужава!!!

6.   Много правилно си го казал-мислех. Мислеше, но това няма нищо обшо с любовта на живота ти. Както я описваш, тази жена е по-зле и от най-големите кифли. Да я чакаш, докато си прави среща с друг-просто нямам думи. Докато си бил в чужбина си й бил много угоден. Пращал си парички за това и онова, а тя си е живеела тук. След това, когато си се прибрал, си започнал да пречиш.

7.   Намери си някое порастнало момиче, което знае какво иска и се държи адекватно за възрастта си. И друг път не се унижавай - историята с другия мъж е НЕнормална!!!

8.   Леле пич! Ако съм на тебе такива майни щях да и тегля! Не знам човек, ама като ти четях историята и ми се стори, че си не просто влюбен и загубен, ами направо си мазохист! Ти не разбираш ли, че тази мърла направо се е гаврила с теб! Ще ми спретва тя скандали, за банички и боза, ще излиза с някъв, а аз ще я чакам. Абе човек, вземи се в ръце, имай малко самоуважение. Това е унизително бе! Тая не струва и 5 счупени стотинки, па ако ще да е мис вселена! Красива била! Е като е красива путката и да не е от злато!? !? Егати пиклата, намерила добро момче и го третира като боклук! Малеее!

От тука насетне за тебе им един изход - забравяш за тая дрисла, просто защото не си заслужава. Личи си, че си много влюбчив и наивен. Трябва да се държиш като мъж и никога да не позволяваш на една жена такова поведение. Едно ще ти кажа: тази е обикновена кучка, която ще си намери майстора! Такива винаги накрая духат супата, вярвай ми. Обикновено срещат някой пълен нещастник, който им разказва играта или цял живот си играят с добродушни мъже, слагайки си го с най-различни, докато някой по-умен пич не и тегли шута.

Мале какво поколение жени се пръкна в БГ, просто не е истина! От набор на набор става все по-зле. И сред мъжете е пълно с мърша, но просто сред жените боклуците са в пъти повече!