Скъпи жени, защо го правите?
Скъпи жени, нека си кажем истината, ПОЧТИ ВСИЧКИ сте меркантилни к*'чки, за които най-важното са парите и глезотиите, а накрая си намирате и любовник!!! Казах почти всички, защото тези, които са на 30+ все още се намират и свестни, но са малко, а тези под 30 там вече положението е катострофално, там абсолятно всички са такива!!!! Особено тези, които твърдят, ама не съм такава, не всички са такива дрън, дрън....
Но честно казано ви разбирам донякъде, положението в страната е зле и вие явно сте решили, че това ще е по-лесния начин, да живеете с хора, които не обичате, но пък сте осигурени материално! Тук везирам по-младите, не че при по-възрастните не е така де! А казват, че човечеството е еволюирало хаха Щом смятате, че така е по-добре и нямате нужда от щастие и любов ок, ние самотниците сме се прежалили вече(поне аз съм се отказал да вярвам, че нещо ще се промени), но поне си го признайте!!!
М21

Коментари

1-50 от 261

1.   Жените искат любов и романтика. И това, че ти си попаднал на кучка златотърсачка не означава че всички са такива.

2.   Така е приятел... свиквай...

3.   Ами, когато една жена обича даден мъж и му прислугва вкъщи, а той и налага домашно насилие? Когато искат внимание и ги пренебрегват. Когато искат помощ и отсреща безразличие.
Когато искат просто да прекарат време с мъжа си, а той се разпуска с други неща?
Тогава какво? Като няма красиви мигове, като мъжа седи пред телевизора или лаптопа до късно или си ремонтира колата... Вместо да излязат, да се повеселят... Да си прекарат хубаво заедно като семейство.
Понякога мъжете са много скучни. Особено ако заживеят с приятелката си и мислят, че им е в кърпа вързана... Е тогава как да обичаш такъв скучен индивид, колкото и да не искаш, чувствата ти се изпаряват.
Не оправдавам материалистките, които скачат на богаташи.
Но в тези случаи е нармално пренебрегнатата и отхвърлена жена да се влюби в друг или да намери нова тръпка!

4.   Ами с теб ли да се хвана бе, бедняк? ! Eстествено, че всяка жена желае да има мъж със положение. Животът е веднъж, защо да мизерувам?

5.   Ти на 21 години какъв опит изобщо имаш с жени, че да слагаш всички под общ знаменател? Какво си видял в живота, че се изказваш?
Че жените търсят само пари, говорят мъжете, които ги НЯМАТ!

6.   А ти, приятелю къде си търсиш жена? По баровете ли? Защото там не на 100, ами на 101% е сигурно, че ще попадаш само на "меркантилни кучки"! А и нали знаеш търсенето и предлагането са свързани. Когато 90% от мъжете търсят и избират жената по външния вид, после да не се сърдят, че била кифла. Знаеш ли колко свестни жени има? Ама не са в чалготеката и в баровете. Успех в търсенето и избирай с главата си (горната! ) и пак помисли върху това, че мъжете и жените сме продукт на едно и същото време. Докато е по-престижно да си мутра, отколкото лекар и чалга певица, от учителка малките деца и тийнеджърите ще си мечтаят да станат мутри и певачки и съответно от рано ще се държат като такива. За това и по-често попадаш на момичета, чиято мечта е да си сложат силикон, да си намерят спонсор и да станат звезди на Пайнер. Защото от всякъде, радио, телевизия, вестници ни втълпяват, че това са успешните и богатите хора. Като спрат да ни занимават с тия, съответно и желанието на младите хора да им подражават ще намалее, обаче докато Азис и Преслава са ни идолите за подражание, не се надявай. Тъжно, но факт!

7.   Ох, момченце, ходи си избивай комплексите другаде. Ти за големия мачо ли се имаш, че си изръчкал де що има жена под и над 30, та си даваш така категорично мнението? Ще ти издам една тайна - ако само с такива жени се срещаш, замисли се по какъв критерий ги подбираш и дали сам не си си виновен. Или и ти си от ония мъже, които държат жената да е руса, слаба, висока, поддържана, лъскава и други простотии? Пък после - олеле. Ми, олеле, я. Помисли си къде ги намираш тия жени, щото е обидно да си изливаш разочарованието, обиждайки хора, които не са виновни в престъпленията, които им приписваш.

8.   Мале пич, сега ще видиш кво ще стане. Ще наискачат женици и ще почнат едно плюене по мъжете, едни тиради за това как жените са подтиснати, как няма истински мъже, как мъжете са лоши по дефиниция и как за всичко си има причини. Това последното го запомни добре - жените каквито и гадости да вършат, винаги се самооправдават и винаги мъжете са виновни.

Съвременните жени пичага, са възпитани в дух на егоизъм и мислят само за собствения си кеф, изобщо не им пука, че се държат като кучки. Разбира се, има и изключения, но сред женския пол мършата е в пъти повече отколкото сред мъжкия.

9.   Аха, младежо, смешен си като вЕзираш другите, а не се видиш ти какъв си...

11.   Като 21 - годишен едва ли имаш богат опит, нито пък аз като 19-годишна. Но ти казвам: да, по-лесно е човекът до теб да има средства и да си по-спокойна, но много момичета искат да бъдат по-самоятелни и да печелят пари заедно с човека до тях, а не само да го източват. Недей със злоба и не си пропилявай годините с такива емоции.

12.   Евала на автора каза си го в прав текст. Но не само това е проблемът. Те с всичката си наглост въртят номера на мъжете и си пазят поне по 3 резерви. Адски много подвеждат и почти никога не си признават, че не са заинтересовани, но нямат нищо против ти да си вярваш и да им правиш комплименти и да ги каниш на кафенца.
Аз също не казвам, че хептен пък няма свестни.. ама те са игла в копа сено, за жалост...

13.   Виж го ти него! Все едно аз да седна и да почна да пиша, че всички мъже под 30 сте гадни свине, които искат само секс. И ако може да е само слаба с големи цици и як задник. Прецакала го някоя пачавра и давай да правим фундаментални заключения. Колко си видял от живота за 21 години ми е чудно?
Хайде със здраве и вземи се хвани с някоя 40 годишна, много ще ти е добре. Ако изобщо нормална 40 годиншна жена се хване с тебе.

14.   Боже мой! Жените търсят любов и романтика, а ако не я намерят тогава обикновено повечето (а не всички! ) се женят за мъж с пари, за да са подсигурени!!! Не говори за всички под общ знаменател, аз никога не бях си харесала човек само заради парите му и не бих го използвала!!! Това, че жените които си намираш по дискотеките и баровете са такива, не значи че и другите сме курви!!!

15.   От номер 12:
Ще ви кажа защо, това че жените искали романтика и нежност, просто не е вярно. Мили жени, ако наистина искате нежност и уважение, защо винаги си харесвате непукистите и лошите момчета? Ако наистина искате нежност, защо тогава когато някой мъж ви пренебрегва вие тичкате след него? Зарежете ги парите като тема за малко. До 25 годишна възраст не се гледат толко парите, след 25 вече сериозно на това наблягат като си избират мъж. Аз например като съм на 22 уча още и никои не очаква точно в момемта да съм преуспял. След 2-3 години ще е друго обаче. И аз така бях заблуден за романтика и глупостите, които си мислите че искате от мъжете. Излизах с едно момиче преди време, супер миличко супер нежничко, и аз съответно реших да и купя цврте на третия път и и предложих да се разходим в парка. Ние се бяхме и целували преди и почти ходехме. И я познайте какво стана после... Не се видяхме повече.
Извод: Това което си мислите че ви харесва в един мъж, и това което ви привлича, са 2 различни неща мили дами. А за жалост вас ви привличат глупаците.

16.   Порасни

17.   От автора:
Че съм на 21 и съм млад е вярно, но съм видял достатъчно и ДА мога да направя "фундаментални" заключения, че всички сте к? рви!!! Ама искала романтика и чувства, ама аз никога няма да се хвана с някой заради парите му... мда тоя филм сме го играли!! Нали уж го обичате, какво общо имат парите, а като изпадне във временно затруднение първи бягате, какво общо имат любовта и парите!??? ! Или може би имат!? Сигурен съм, че и вие не си вярвате и НЕ съм беден, имам нормални доходи, не съм и грозен, нито пък имам някакви недъзи. Съжалявам, че не мога да ви изкарвам по 3 пъти на кафе и всяка вечер на дискотека, а за празник най-малко телефон Galaxy!!! Тук не визирам само себе си, а и мои познати, при което съм бил свидетел на всякакво държание и то не от момичета приличащи на кифли! И сега бихте ли ми казали, скъпи "дами", къде да намеря това свястно момиче!!!! Вече разбрах, че не е по кафетата и дискотеките, с което съм напълно съгласен, а къде!? По-лесно е да изневерите, но не и да кажете на мъжа си, че нещата не вървят и да се разделите и чак тогава да ходите по други мъже!!! Това се случи на мой приятел! Защо не го е зарязала и тогава да изневерява като не и харесва! Май пускате клончето само, когато намерите и се хванете за друго!!!!

18.   офффф... искаш ли истината? Понеже болшинството мъже са неподдържани, несамостоятелни и се държат за полите на майка си дорде преклонна възратс. Но това не им пречи да искат до тях жената да е фигура на модел, да не им дудне, да не им пили, да ги обгрижва и да им прави минет всяка вечер. Ако може да се събужда с дъх на рози и изправена прическа, а когато пере да сваля килограм на дреха, докато ви и гали егото...

А безплатен обяд няма - ако искаш такава жена ще си плащаш. Ако ли не, поглеждаш се в огледалото, приемаш фактите, че не си нито красив, нито умен, нито принц - и преставаш да се занимаваш с меркантилни жени, хващаш си скромна мома и на, живот.

19.   =:) Авторе на 101% съм съгласен с теб не се стряскай от СПАМ коментарите на някои жени. Това, което НЕ МОГАТ да го кажат в очите на един мъж го пишат тук под анонимния си текст.
Моят съвет е да търсиш начин и да бягаш навън.
В тази държава наречена България има само 10% ИСТИНСКИ жени всичко друго е кучки, манипулаторки, кардли, лъжкини и там каквото се сетиш друго. Не че в останалата част на света няма такива жени. Но там има по голяма вероятност и успеваемост да срещнеш по бързо това, което търсиш. В България всичко вече е пари. Както писах на дълго и на широко обяснения на този проблем "как да разбереш когато една жена те лъже и мами" . Все по често ще чуваш изречението МАЙКИ ПАЗЕТЕ СИ СИНОВЕТЕ"
Така, че пази се много.
- ето ти и повече информация от моята тема:
http://spodeli.net/4/story-55185.html

20.   До автора да прав си човече така е в днешно време жените искат само пари и не мислят изобщо за човека до тях и си нямат никакво понятие от свестни и добри момчета/мъже. А до номер 8 да братле прав си, че жените мислят само за себе си. Аз съм на 16 и от личен опит знам, че няма свестни момичета бил съм с много и винаги ги зарязвам защото разбирам що за стока са. Даже имах 1 случай с 1 момиче където искаше да тръгне с мен но в същото време харесваше 1 наркоман. А аз, че тренирам усилено всеки ден (плуване, колоездене, бягане и работя и уча колкото и странно да ви се струва за момче на 16 години) където съм амбициран да постигна успех в плуването. И все пак наркоманите са по добри за момичетата от спортистите но вече когато поумнеят, че 1 който се напушва след време няма да може да им дава това което искат ще е твърде късно. Сега до жените които ще четат моя коментар тези момичета с които съм бил не съм ги намерил по дискотеки както вие си мислите (поради простата причина, че не хода ) Е дами сигурен съм на 100%, че с този коментар ще отнеса няколко хиляди псувни и обиди но да ви кажа не ми пука защото като сам без приятелка животът ми е много по хубав и няма кой да ме използва и нервира постоянно с капризи и лигавщини и смятам така да си живея живота до последния ден със спорт и работа и без момичета които могат само да ме съсипят. Е сега очаквам с нетърпение да видя колко обиди и негативни емоции ще има от дамите.

21.   Аз искам някой, който да ме обича и уважава, но все не намирам такъв, какво да правя сега? Да наводня сайта с 100000000000000000000 теми по моя проблем ли?

22.   Пич, ако нямаш други качества, с които да привлечеш една жена, все парите ще обвиняваш.
По-разумно би било да поработиш над отношението си към нежния пол - никоя жена не иска до себе си женомразец.

23.   Авторе, правиш си изводи на базата на средата, в която си. Не можеш да генерализираш, да. Максимум да си се сблъскал с 90 % от жените в България, ами всички останали жени по света? И тях ли ги съдиш без някога да си ги виждал? Един съвет от мен, хубаво е, че се пазиш от такива жени, но се отърси от злобата, която имаш и анализирай повече. Аз не виждам нищо ненормално в това една жена да желае да бъде със стабилен мъж, съвсем естествено е, но това, което ти убягва на теб е че не може да се съди по един човек само за едно единствено негово изискване, без да се огледа какво притежава самия човек като качества.
Например, ако жената изкарва добри пари, тя може да си намери както беден мъж, който е избрала на друга база, а не пари, например той я обича истински и я кара да се чувства принцеса, и тя иска да бъде с него, по същия начин тази същата жена може да избере да бъде с друг мъж, който хем изкарва добри пари, хем има пак такива качества. Така че има хиляди вариации и е просто ограничено човек да си прави някакви безпочвени изводи. Същото е все едно да кажеш, всички мъже искат да са с красиви жени. Ами да, нормално е да пожелаеш някоя, която те привлича визуално, но ако опознаеш някоя не толкова добре изглеждаща жена, може да се влюбиш в нея на базата на нещо друго.
Просто трябва да осмисляш повече, защото иначе ако ще бъдеш с някакви предубеждения, никога няма да си намериш свястна жена. И знаеш ли защо, защото ти самият няма да си готов да дадеш нещо от себе си, тъй като преди да сте имали някакви отношения, ти автоматично ще я вкараш в графа - меркантилна к1чка.

24.   Номер 4, така ми харесваш! Сваляйте си маските и взимайте пример от номер 4. Момичето макар и умопомрачително просто, поне си признава. Щото почвате да прекалявате с приказките за идеалните мъже с добри сърца и подобни плещения на тема романтика. 18 и 22 - Имате нечовешки безсмислено светосхващане, но ако това ще ви накара да си вдигнете главите още по високо, вие не сте единствените!

25.   Ми пич, защо не вземеш да обърнеш резбата? Като чета колко много мразиш женския пол... Жените били такива, унакива и какво ли още не.. Оолаби положението. Дай си малко почивка ще се претовариш..

26.   От номер 13

Авторе,
като на тази крехка възраст си направил това ""фундаментално"" заключение, браво! - на време си се хванал. Вземи сега обърни резбата!
"Всички жени са кучки", "Жените гледат само парите", "Жените незнамсиквоси"... ами хубаво, бе, щом са толкова гадни т'ва племе женско, ми станете педерасти! Вие мъжете щото всичките сте цветенца за мирисане - екстра ще се спогодите... пък майната му на човешкия род и българското население!!!
Номер 8, две думи - мъжка солидарност. Така е, има жени боклуци и мъже боклуци. Но аз не бих се осмелила да заключа при кои са повече.
Ми номер 19, то много ясно, че в страна с население 50 милиона души, ще има повече свестни хора, от колкото в страна със 7 милиона, примерно. Математика за 4 клас. Как пък го направи това процентно изчисление? Или мислиш, че в Албания, Латвия, Косово и т. н. са им по-хубави жените? Че и наръчници писал...
А ти, номер 20, направо ми напълни душата. Особено на четвъртия ред с "аз съм на 16" ме спечели... той от личен ОПИТ знаел... защо "16 години" и "опит" не ми вървят ръка за ръка? Видял там разни дечурлига и лигли на по 15-16 години и той прави заключения за жените. Момко, прекрасно е, че си избрал да спортуваш и изобщо да си използваш времето за нещо хубаво и полезно. Наистина - евала ти правя. Но виж сега, ако не искаш след 2-3 години пак да пишеш тук, само че тема "девствен съм на 20" или "да го направя ли за първи път с проституктка" вземи си свали капаците от очите. Сега може да си се надъхал яката, но съвсем скоро такъв мерак ще те удари, че ще се чудиш какво да правиш. Освен ако не си асексуален, не знам как ще си изпълниш заканите.
И изобщо до тук пишещите и плюещи мъже - сигурно звуча като гадна женица /ах, номер 8//, но - махнете си капаците. Нямате 30 години и ми правите заключения. Не мисля, че е правилно. А вие да не би да сте перфектни? Хем искате добри, скромни, мили, послушни, добри, немеркантилни жени, хем искате да са накукушинени, с перфектни тела (па и ако не стенят - цена няма да имат). А защо все пропускате по-срамежливите, по-невзрачни, по-пълнички жени? Не сте ли и вие егоисти, а? Който мъж, каквото ще да ми обяснява и коклото и да плюете - видите ли хубава, нагласена кака и ви изтръпват т***ците. Това са жени, които влагат много средства, за да изглеждат така и искат нещо в замяна, много ясно. Разни глупави кифли и лигли, хич няма да ги коментирам. Те са си такива, но със сигурност не определят всички жени. И никой не ви е виновен, че все при тях се бутате. Търсенето определя предлагането. Следващия път не се навирайте при някоя деколтирана, леопардова кака, ми заговорете някое по-скромно девойче. Хайде със здраве

27.   "Съжалявам, че не мога да ви изкарвам по 3 пъти на кафе и всяка вечер на дискотека, а за празник най-малко телефон Galaxy!!! "
С това изречение показваш колко незрял и недорасъл си!
И никой не очаква от теб на 21 години да можеш да купуваш на приятелката си телефон галакси...
Стани на 31 поне и тогава имай претенции.
И не наричай "всички жени" к*рви, въз основа на видяното от приятелките около теб. Те ще са също толкова недорасли колкото си и ти! :)

28.   Жените са курви - факт. Мъжете са идиоти - също факт.

29.   Ами какво да кажем за вас, че се чудите в коя да си го напъхате. Отдавна сте забравили какво е това лоялност и да държите на някого, не знаете как да се отнесете с една жена. Винаги търсите и очаквате следващата жена, която ще е "по-добра" и не оценяте тази, която е до вас. Толкова сте тъпи, че един комплимент ви мързи да изречете. А толкова сте смешни като започнете да парадирате с колите, парите и голямата си къща (на мама и тате) на 2 етажа :-) Една жена това не я интересува, интересува я отношението на мъжа към нея, интересува я от мъжа до нея да се чувства обичана и желана...

30.   Ами искаме мъже с пари, животът с тях е по-цветен. На кой му се живее под наем, или в някоя стара гарсониера? На кой му се вози в някой таралясник, вместо в скъпа и комфортна кола? Eдно време чорбаджийските синове са взимали най-личните моми, а бедняците каквото остане. Винаги е било така и винаги ще бъде! Ж 25

31.   Get rich и нема да имаш проблеми!

32.   Tърсите красива, силиконена, умна, работеща мацка. Да е добра домакиня по възможност, да ви гледа в очите, слуша, разбира и забавлява. После нагло питате-"Защо такава като нея, търси мъж с качества? Защо долната к... не се хване с някой обикновен? ". Ами вие? Защо ВИЕ не се хванете с която и да е? ! Който има качества-има критерий. Така е било и така и ще бъде. Защото, който има качества-има голям избор!!!

33.   Жените го правят, защото могат. Разгърнато в обоснован отговор, това ще значи, че щом една жена прави еди какво си, то мъжете от своя страна също правят еди какво си. Което ще рече, че щом жените са меркантилни и материалистки, то това значи, че поне същия брой мъже, които са готови да дават точно това, което те отвращава авторе.
Докато има глупави мъже, ще има и хитри, искащи и летящи в облаците жени и тъй като съм почти убеден, че скоро глупавите мъже няма да намалеят, то е също толкова сигурно, че жените ще старав все по-зле.
Докато има кой да им влиза в положение и да се връзва на глупавите им номера, ще са все така, това е простата истина.
В днешно врме мъжете наблягат на фитнес, епилация и татуировки, ЗАЩОТО ЖЕНИТЕ ТАКА ХАРЕСВАЛИ, та даже някои си слагат и очна линия за да заслят чети, които ЖЕНИТЕ ХАРЕСВАЛИ. След като един мъж се поделира до нивото което иска, очаква че всички жени ще му паднат в краката, но истината е далеч от това. Един мъж не е смао уй и мускули, той трябва да има поведение на такъв, трябва да има воля да е такъв и трябва да отстоява своето виждане с цената дори на много болка и разочарование, всичко това на куп прави морал и именно такива мъже са същевременно най-ненавиждани и най обичани от жените.
За това ти казвам, със следене на модни тенденции, розови фанелки и лицеви опори, мъж не се става.
М34

34.   Първо - на 21 не можеш да си позволяваш да даваш оценки и да слагаш етикети. Когато понатрупаш повечко жизнен опит, тогава го прави.
Второ - колко точно "жени" познаваш /освен майка си, леля си, баба си... /, че успя да прецениш, че "ПОЧТИ ВСИЧКИ" сме "меркантилни к*'чки"? На тази възраст ти познаваш момиченца, току що завършили гимназия. Ако мама и тати са имали повече парички и са им угаждали за всичко само, за да ги оставят на мира е нормално да са меркантилни. Когато порастнеш малко ще се сблъскаш с жени, които работят, живеят на квартира сами, плащат си сметките и изплащат заема за 15 годишната си кола. Но това ще стане, когато ти самия излезеш от facebook, спреш да четеш статии за Парис Хилтън /примерно/ и започнеш работа.
Трето - ако искаш отношение от една жена трябва и ти да покажеш такова към нея. Ако се държиш с нея, като с "меркантилна к*'чка" то тя наистина ще стане такава. Не е необходимо да пръснеш луди пари по девойката, за да я накараш да се чувства добре, но ако не ти идва друго на акъла няма как да я научиш да не е меркантилна.
Съгласна съм, че има жени и момичета, които просто не могат да оценят нищо струващо по-малко от 1000 лева. Но по-голямата част са научени от мъжете да си мълчат, да приемат подаръци и да не занимават гаджето с глупости, след като им купува скъпи играчки. Аз зарязах един такъв. Исках от него внимание и отношение, а получавах лаптопи, телефони, коли. Изгубих си 5 години преди да се осъзная, че няма да получа това, което искам. Върнах му всичките дрънкулки и си тръгнах с достойнство и високо вдигната глава. И сега съм "оная кучка дето не оцени какво правя за нея". Така че, преди да пишеш глупости и да правиш не особено интелигентни изводи и обобщения на база на никакъв жизнен и социален опит, разгледай и двете страни на медала. Може от другата да има повечко ръжда :)
Ж28

35.   Здравейте! Аз съм момиче на 19 години и хич не съм съгласна със статията! Мога да говоря само за себе си, но наистина парите не са никакъв критерий, за да бъда с някое момче. Важното е да има споделяне и разбирателство. Дори твърдо мога да заявя, че и външният вид не ме притеснява. Аз обичам момчетата, с които можеш да говориш, да споделяш, да коментираш! Хубаво е да бъдеш себе си, с човека до теб! Аз съм необвързана в момента, но всичките ми връзки са били с такива момчета. Просто момчетата гледат само тъй наречените "кифли"... еми няма как момиче, за което само външният вид е от значение, да не се интересува от пари.

36.   Ще кажеш, че в тая държава няма ни едно щастливо семейство с нормални жена и мъж, които държат един на друг. Самият факт, че го твърдиш показва колко са ограничени разсъжденията ти като цяло. И с такова отношение към жените няма да си намериш никога свястно момиче.
П. С: Къде да срещнеш нормална жена? - На работата, в университета, в парка, в спортна зала/тенис корт/волейболна (фитнес- не). Аз лично срещнах моя приятел в общежитието в университета. Дойде да пита дали мога да услужа с кромид, защото бяха празници, нищо не работеше и нямаше почти никой наоколо, а той решил да готви. Завършихме и още сме заедно, 4 години по-късно. Няма да повярваш- под 30 съм, той е от село и има 6ма братя и сестри и го обичам. Живеем и работим заедно и събираме пари за собствен дом, защото няма кой да ни даде даром. Кола нямаме- ходим си с градския транспорт.

37.   Автора:
Така естествено всички жени сега наскачакаха, освен 2-3, които си го признаха "да ние сме такива и ни харесва" за това поне ви правя евала №30 и №4!! Сега никоя не ми каза къде да ги намерим тея "скромнички и добри момичета"!??? КЪДЕ? Естествено ние сме виновни, че сте к? рви, ние ви го слагаме насила, ние ви бутаме парите в ръцете насила, ние ви караме да приемате скъпите подаръци, нали? А и защо не съм обърнал резбата, това, че съм ви намразил не означава, че съм намразил и секса, за мен вече вие сте просто един генетичен б? кл? к, които изпълнява една единствена функция- секс!!! Отсега нататък ще се държа с вас като такива, само секс и после нож в гърба!! Какно ви е правите, плюя ви на романтиката и нежността, която искате, защото когато я получите вие не я оценявате!! Затова повече няма да получите такава! Вие заслужавате да се държат с вас като с парцали, както са правели преди хората, преди сте нямали никакви права, така е и при мюсулманите сега!! Ама ета дадоха ви права и всяка много и знае устата ама ние искаме чувства, любов. Само дето не искате това, а просто едно чук? не и след това се правите на девици пред мъжете, ама аз не съм такава, а преди това е забърсала палавината си колеги!! Но ние сме ви правели такива, ние насила сме ви карали да правите секс, въпреки че имате приятели и мъже! Вие имате ПРАВОТО на избор дали да преспите с някой или не, да станете к? рви или не!!! Как може ние да сме виновни след като избора е ваш!?? !? А да секса не се притеснявайте компаньонки има безброй поне там си плащаш и знаеш какво ще получиш и не се притеснявайте за болестите, то при вас "моралистките" дето сте "верни" на мъжа до себе си вероятността да хванеи нещо е в пъти по-голяма!! Нека мъжа ви да го няма, а пък да видим тази прослувата жетска обич и любов колко ще изтрае! На 3 ден ще сте подкарали знайни и незнайни герои, а послу ще напишете, аз никога не бих изневерила на мъжа ми! С най-долно лицемерие!! Не говоря само за парите тук просто характера ви е да предадете човека, , те хората са го казали: "На жена вяра нямай"!! За какво да говорим, ми по-добре човечеството да се затрие отколкото да продължава да се пълни с индивиди като вас!

38.   Искаме пари бе момче! Ако ги нямаш, значи нямаш качества! Симпатията и любовта са до време, но без пари ежедневието е страшно сиво и бързо ще те скапе. Аз не искам цял живот да ходя в някоя шивачница и да работя по 12 часа за 300лв. Искам да ходя по зеведения, магазини, на екскурзия, а в България това с 300-500лв не става.

39.   Приятел, вземи порастни! На 21 просто няма как да имаш опит и познания да правиш такива генерални заключения. Друг е въпросът, че и на 50-60-70 и т. н. също няма да го имаш. Защото кажи ми с колко жени си имал връзка с 5? с 10? И 100 да са, което е ясно че не е цифрата в твоя случай, няма как да правиш обобщения за ВСИЧКИ жени на света! А и не забравяй и майка ти е жена...
А и нали знаеш, кой е най-глупавия човек на света? Този, който си мисли, че знае всичко! Е, ти си мислиш, че познаваш и знаеш всичко за жените. Сам си направи изводите колко е "умно" твърдението ти.
Така, че това, че 5, 10 или 20 момичета, които ти познаваш са такива не ти дава право да съдиш жени, които са отдали и отдават живота на семейството и децата си. ОК?
Да, ясно, момичетата около теб са такива, това и от самолет ще го видиш, ама пич вместо да съдиш и да се излагаш, смени компанията! Защото в момента звучиш така: Х от моята компания е меркантилна кучка, ама Х е жена, съответно всички жени са меркантилни кучки! Не смешно, ами чак жалко. При това за теб! Защото на кучките хич не им пука ти харсваш ли ги или не, обаче ти се излагаш с детинските си писания.

40.   Жените са си меркантилни и това го потвърцдават самите те. Ето номер 4, 30, 38 поне са си честни. Жените са на принципа: "Да го духат бедните мъже". Щом нямаш пари авторе да водиш една жена по заведения, ексКУРзии, на шопинг да си купува парцалки си аут. Тъжно, но факт! Жените са кучки, които се вънуват от пари, много пари, купища пари, имоти, злато, бижута, коли, пътувания по чужбина и още и още и още... По-алчни същества от жените няма. Красивата жена авторе е много, много скъпа, тя не може да обича истински, не става за майка, не става за съпруга. Чукай и бягай, не се влюбвай в такава, щото утре като те зареже заради някой с пари, с повече пари или с много пари ще страдаш, а няма смисъл заради такива боклуци да се съсипваш. Намери си някоя по-скромничка (приятно търсене, но мисията е... ) и с нея може би ще се получи, макар, че то всяка жена иска пари и ако малко нещо поизпаднеш финансово, знай че тя веднага почва да се оглежда.

41.   Ами естествено че една жена я интересуват парите, особедно когато й дойде времето да създава семейство. Тоя бедняк как ще ги гледа тези деца. По-силния побеждава. Това е природа. И коята каже че не е така-лъже!

42.   Номер 8 съм

Номер 4 и номер 30 са си до болка откровени. Двечките си признават, че са меркантилни и кухи лейки без мозък и морал. Повечето са такива у БГ. Ама па си признават, те поне не се правят на принципни, морални и добри момичета. Такива заслужават повече уважение от лицемерните кучки. Аз да ви кажа честно уважавам повече проститутките, които са си честни жени – взимат си мизата, обслужват мъжа и кой от къде е. При тях няма лъжи – „обичам те” „вечно ще съм твоя”, „не мога да живея без теб”. Освен това не раждат деца, които да страдат при разводи и да ги мъкнат при новите си ебачи. Няма и страдащи съпрузи – татковци, които да се вайкат: „леле кво стана”, както се случва в този сайт постоянно, заради поредната побесняла курва с любовник.

Номер 26 е комплексирана, поради това, че никой не я ще. 26, точно на 30 години съм и за разлика от автора имам толкова горчив опит с жени и за годините си имам житейски опит, който нямат доста хора над 40. Едно съм разбрал и категорично го твърдя - сред жените в БГ над 80% не стават за нищо друго освен за секс (а някои и за това не стават). Сред мъжете мършата е много по-малко, отколкото сред жените. Един мъж принципно няма космическите претенции на жените, на които никога не им стига и все нещо не им е угодно, все търсят под вола теле, все мъжа не ги разбира, все нещо куца във връзките им. Айде 26, обясни ми как така става тоя номер, че над 80% от разводите са по инициатива на жените? Как така 80% от връзките се прекратяват от жените? Няма мъж, който поне веднъж в живота си да не е зарязван от жена, може би с изключение на свръхциниците и курварите, по които жените тичкат и после циврят, че са им разбили сърцето. А да сетих се, мъжете са лоши, пият, бият изневеряват, всички са еднакви... А истината е, че има мъже пияници, има насилници, но особено сред младото поколение са много по-малко, а не както през дивия социализъм, в който битовия алкохолизъм и домашното насилие са масово явление. Освен това и двата пола изневеряват еднакво - тук спор няма. Обаче на един нормален мъж му стига да е нахранен, облечен и сексуално задоволен, докато женските критерии за щастие са практически неизпълними от почти никой мъж? Колкото по-красива е една жена, толкова по-меркантилна, претенциозна, нагла и развратна е. Има изключения разбира се, но сред красивите жени (а в БГ красивите са доста сериозен процент и за много малко може да се каже, че са наистина грозни) рядко можеш да намериш някоя, която да ти бъде вярна, да е лоялна с теб, да не те използва и т. н. И не говоря за красавиците тип поп-фолк певици или манекенки, а за не чак толкова лъскавите мацки. Питаш защо не се занимаваме с по-невзрачни жени? За всеки влак си има пътници. Аз изглеждам сравнително добре, тежа 80 килограма, висок съм 1, 80 м., нямам корем, обличам се добре, имам чувство за хумор, но никога не са ме привличали много дебели и грозни жени. Бил съм с пълнички, но с дебелани не съм бил и няма логика да бъда, защото няма да си отиваме най-малкото. За дебеланките, някой дебеланко. Не съм Брад Пит, но ако една жена поне малко не ме привлича с нещо във визията си... И нямам предвид цици, крака до сливиците или дупе на спортистка, а по-скоро нещо в усмивката, в излъчването, в чара, в начина и на изразяване. Освен това, за мен лично е важно да има какво да си кажа с една жена, а не да слушам за драмите и в Мола и как най-добрата и приятелка и завижда за еди какво си. И не ми изтръпват ташаците при вида на секси мацка с визия от списание, просто защото ако ще и мис свят да е, купища пари няма да дам за никоя. Достатъчно красиви жени за секс има. Дали ебеш Меган Фокс или готината комшийка, все тая. Втората поне е без пари.

Номер 34: „Изгубих си 5 години преди да се осъзная, че няма да получа това, което искам”. Ти изби рибата с това, честно. Пак добре, че „само” 5 години ти е отнело, можеше и 15 или 50.

43.   Отговарям директно на Автора
„Скъпи жени, защо го правите?“
Защо търсим мъж с доход ли? Ами много просто - защото не искаме да сме като майките си - да обричаме децата си на мизерии, докато мъжете ни мързелуват, скитат по кръчми или си намират оправдание да не работят, да дават парите си за родителите си или по кръчми и заеми.
Защо младите жени сме претенциозни? Ами защото имаме избор. Една под 30-35 г. все още може да си избере качествена партия, особено ако е привлекателна и умна. Не всички жени имат този избор (грозните, глупавите, болните, дебелите го нямат) - насочете се към жени без особен избор, ако нямате какво да предложите.
Който иска умна, привлекателна, поддържана жена, той трябва да умее да предложи повече от един гол Х*, а някои и това го нямате. И не, че не сме в състояние да се издържаме, скъпи мъже - не ни е там проблемът - просто знаем, че дългосрочно погледнато ще се появят и деца, които един неуспял мъж просто не може да храни и образова да не говорим за екстри като почивки, прилично облекло и здравеопазване.
Аз цял живот съм страдала заради такъв баща-нехранимайко и нямам намерение и децата ми да минават през мизерии. Образовах се, поддържам се, хубава съм - имам и добра работа и доход, мога да очаквам същото и от мъжа до себе си. Другите не се сърдете - в крайна сметка можем да се омъжим само за един мъж и на един да родим деца - поне почтените жени, останалите и без това обиждате на к...ви, а после се сърдите, че сме били избирали. Ами ще избираме, нямаме 10 живота за губене - живеем един път.
Съгласна съм с номер 18. Аз самата предлагам много на мъжа до себе си и се подразбира, че безплатен обяд няма. Всеки да се простира според чергата си. Претенции до небето, но нито визия, нито акъл, нито образование, нито пълно протмоне - къде сте тръгнали, момчета?

44.   =:: Номер 36
Браво за това, което си направила. Винаги да сте заедно и да се уважавате и обичате.
Ето ти доказа, на всички кучки, че парите не са всичко.

45.   №43
Ти нали си наясно, че няма как всички мъже да са богати и мисля че е мн тъпо това накрая "накъде сте тръгнали, момчета"!? Но не сме и бедни, тук не говорим да стоите гладни, а за това, че например мъжът няма да може да ви изкарва в чужбина, да има скъпи подъръци от над 1000лв и тлн Разбраме нали? Проблемът е че при вас това е МАСОВО, лошите момчета, със скъпите коли, големите бицепси и малкото мозък, а и меката пишка! Това ли ви е избора, за това ли си мислите, че сте много умни и хитри!? В едно си права, живеем 1 живот и всеки от нас избира как да го живее с дотойнство(макар и с не толкова мн пари) или с наведена глава! И какво си мислите, че като се ожените за такъв ще сте вечно млади и хубави и той ще ви е верен ли!? Ще ви тъпче, бие, изобщо всякакви унижения, ще си намери по-млада и хубава от вас!!! Аз лично имам доход, който ми стига за мен самия, но ми прави впечатление, че жените тук, а и не само казвате ами да искаме пари! Ами като искате щ вие не изкарвате пари, що вие не направите бизнес, колко са жените бизнесмени, а? броят се на пръсти в БГ!!! Май е по-лесно да си вдигаме краката и да обвиняваме мъжете що сме нямали заплати от порядъка на 5000лв месечно!!? Скъпи мои един ден, когато вече не сте млади и хубави, ще осъзнаете истината, но тогава ще е прекалено късно и никой няма да ви иска!? Ние ще се оправим проститутки колкото искаш, ама вие сте по-долни и от тях! Къде ви е поне малкото достойнство и гордост, толкова ли пропаднахте!? Но знайте, не може всички да се омъжите или да имате богати любовници, просто физически е невъзможно!!!!

46.   До 43.
Ми като не искаш децата ти да са обречени на глад и мизерия учи, завърши висше образование, изгради кариера, спестявай и някой ден може да си добре.
Ти ако чакаш на някой мъж да те отглежда, ще има да се държиш за палците, та свят ще ти се вие. Е, може да получиш бонус от някой някое друго бижу, айфон, дори кола, но както се появи някоя по-млада, по--хубава и обиграна ще бъдеш сменена, защото който тръгва с идеята за сделка, обикновено остава на сухо.
Имала избор видиш ли, можела да избира, чак смях да те напуши. То тия дето твърдят това, обикновено ходят с памперси заради многото си опит от многото си избор и все някой друг "от този избор" им виновен.
Докато не се научите да разчитате на себе си, сами да се гледте, да затвърдите някакви морални ценности, не богат мъж, ами и клошар няма да ви погледне сериозно, само за опит ще ставате :)

47.   №43
Ти нали си наясно, че няма как всички мъже да са богати и мисля че е мн тъпо това накрая "накъде сте тръгнали, момчета"!? Но не сме и бедни, тук не говорим да стоите гладни, а за това, че например мъжът няма да може да ви изкарва в чужбина, да има скъпи подъръци от над 1000лв и тлн Разбраме нали? Проблемът е че при вас това е МАСОВО, лошите момчета, със скъпите коли, големите бицепси и малкото мозък, а и меката пишка! Това ли ви е избора, за това ли си мислите, че сте много умни и хитри!? В едно си права, живеем 1 живот и всеки от нас избира как да го живее с дотойнство(макар и с не толкова мн пари) или с наведена глава! И какво си мислите, че като се ожените за такъв ще сте вечно млади и хубави и той ще ви е верен ли!? Ще ви тъпче, бие, изобщо всякакви унижения, ще си намери по-млада и хубава от вас!!! Аз лично имам доход, който ми стига за мен самия, но ми прави впечатление, че жените тук, а и не само казвате ами да искаме пари! Ами като искате щ вие не изкарвате пари, що вие не направите бизнес, колко са жените бизнесмени, а? броят се на пръсти в БГ!!! Май е по-лесно да си вдигаме краката и да обвиняваме мъжете що сме нямали заплати от порядъка на 5000лв месечно!!? Скъпи мои един ден, когато вече не сте млади и хубави, ще осъзнаете истината, но тогава ще е прекалено късно и никой няма да ви иска!? Ние ще се оправим проститутки колкото искаш, ама вие сте по-долни и от тях! Къде ви е поне малкото достойнство и гордост, толкова ли пропаднахте!? Но знайте, не може всички да се омъжите или да имате богати любовници, просто физически е невъзможно!!!!

48.   Някои казват, че мъже без високи доходи нямат качества. Ами те качествата нямат пол. Ако жената е бедна, значи и тя няма качества. А ако се хвърля на врата на първия паралия, вместо да гледа сама да постигне нещо, то това я прави лека.

Тя би предпочела да живее с някого заради парите му, колкото може по-дълго, да го лъже, че го обича, да постъпва некоректно спрямо него, да понася унижение дори, само и само да не си мръдне пръстта да постигне стандарт, а само да муца наготово.

Но тя не разбира, че лъже само себе си. Лъжата рано или късно излиза наяве. А когато лъжата и лъсне, ще бъде изхвърлена на улицата като мръсно коте. А и връзка, базирана само на пари, няма как да оцелее дълго.

Но тогава вече ще бъде и грозна и дърта и няма да може да излъже някой баламурник. Тогава ще падне от високо, ще е свикнала цял живот наготово, а изведнъж ще трябва да се оправя сама, нещо, което никога няма да е правила и тежко и тогава. Още по-подло е, когато му роди, защото тогава страда и едно невинно дете.

Аз лично съм съласен всяка да търси богат мъж. Проблемът е, ако това е самоцел, ако нищо друго освен парите няма значение, ако ще и да е най-долния егоист и неуважителен човек. Защото тя тогава е готова да е парцал заради една кола и една къща.

Ако обича самия мъж заради самия него и парите му са просто добре дошли, но е съгласна да си остане с него, ако един ден фалира, тогава не виждам проблем.

И накрая ще кажа, че има и меркантилни кучки, но има много свестни момичета, за които парите не са определящи.

Например жена ми е такава. Като се запознахме и двамата бяхме бедни като църковни мишки, но сега сме богати. Забогатяхме, точно защото бяхме заедно, подкрепяхме се винаги, развихме се паралелно. Сега тя не е като онези кучки, които си нямат хабер от бизнеса, защото мъжа им прави всичко, а те само си купуват парцалки.

Ако аз един си замина, знам, че тя ще се справи, защото израснахме заедно, развивахме се заедно. А и на мен нямаше да ми е приятно, ако знам, че ако един ден ритна камбаната, тя ще остане на произвола на съдбата, защото ми пука за нея. Ако беше някоя златотърсачка еднодневка, нямаше да ми пука и щеше да ми е все тая, ако останеше на улицата. Каквото повикало, такова се обадило.

Познавам много златотърсачки и ви казвам, че в началото им е много хубаво, че муфтят, ама един разбират колко са се лъгали. Само че е късно вече.

49.   До 45
„Ти нали си наясно, че няма как всички мъже да са богати и мисля че е мн тъпо това накрая "накъде сте тръгнали, момчета"!? „
Ти нали си на ясно, че не всички жени са слаби, умни, красиви - всеки според чергата си, това искам да кажа. Никой не говори освен това за богатство, а за ДОХОД. Който няма образование, работа или поне някаква визия - ами да си търси подобна половинка. Останалите имаме претенции.
Колкото до успелите жени в България - грешиш. От 1975 г. ние сме страната с най-голям процент работещи жени в СВЕТА на ПЪЛЕН работен ден. В белите страни жените не работят, поне не на пълен работен ден, а си гледат семейството. Лошо няма, че сме работещи момичета - и кметици станахме, и повечето печатни издания ръководим, и в парламента сме и така нататък - това и на Запад го няма, момчета - там жените по принцип не работят, когато имат малки деца и мъжете им ги издържат. Хайде, у нас стандартът е нисък, едно семейство има нужда от два дохода, но защо тогава безработицата при мъжете у нас е с 1.5% по-висока от тази при жените?
Кой е меркантилен в нашето общество като цяло (стига сте цитирали някакви екстремни случаи за разни кифли)?
Поне 1/3 от семействата, които познавам се издържат от жените, а мъжете НИЩО не искат да работят. Безработна жена не познавам - българката офиси ще чисти, ама няма да е безработна.

Номер 47
Ти казваш, че имаш пари за себе си - ами ОК, това е добре, но докато нямаш пари за семейство, защо търсиш жена изобщо? Жените искаме семейство, деца, за себе си имаме и ние пари, но искате да ви раждаме деца, да ви ги гледаме, да ви чистим, да ви готвим и да сме моделки - е, всичко си има цена. Мъжът от хиляди години е изхранвал семейството си и който не може да го прави или да си намали претенциите, или да си стои сам.
Никой тук не ти говори за скъпи почивки и подараци, а за елементарни житейски и битови неща, които за съжаление повечето нашенци не могат да осигурят дори на себе си, но имат претенции към момичетата - да са слаби, да са еди как си облечени, да са с такива и онакива прически, ама да са и образовани, и голям доход да имат, и да са домакини, да не мрънкат и така нататък - ще ви разочаровам - в реалния живот такива мадами не се занимават с мъже като вас.
И не говоря тук за елементарните кифли и разните му там бичета с БМВ Тройчици - ако това ви е средата, много ви съжалвам.
Всяка жена си прави сметката. Истината е, че дори най-грозната, ако има малко акъл в главата не се занимава с мъже, които нямат работа, не могат да си позволят самостоятелна квартира и живеят при родители да кажем и не могат да си позволят веднъж годишно почивка на Черно Море.
Това е положението - който иска жена и семейство, той ще трябва да може и да предложи нещо, защото утре като зареват бебета и искат памперси, Хумана, лекарства и така нататък и тях ли ще ги наречете меркантилни?

48, подкрепям те, но тук малко бъркаш (за добро или зло)
„Някои казват, че мъже без високи доходи нямат качества. Ами те качествата нямат пол. Ако жената е бедна, значи и тя няма качества.“
Просто мъжете търсят млади, здрави и привлекателни жени (демек фертилни). Природата ни е създала така, че жените да раждат, а мъжете да ловуват. Макар, че живеем в 21 век и днес не можем да пренебрегнем този факт докато мъжете не намерят начин да забременяват и раждат - жените избираме не само любовник и мъж, а преди всичко баща за децата си и не се чувстваме привлечени от лошите ловци. Това е положението - нарича се естествен подбор.
В същото време и мъжете подбират, а който го отрича нека тръгне с някоя 100 кила жена на 40 години с опадали зъби, коса или с някоя болна от нелечима болест жена?
Това е положението - животът е кучка. Колкото и да го мъдрим, всеки се спасява по единично и не е задължително всички да се размножаваме и да създаваме семейство - който не може да си храни децата, да не се жени.
Когато науката намери начин мъжете да носят 9 месеца деца, да ги кърмят - тогава жените ще почнем да ви храним, докато вие стоите у дома и сте взели майчинство. До тогава май ще си останем в същите роли.

50.   Жени защо чакате само мъжа да изкарва доходите, а вие ад си веете байряка, тука всички креснахте, защото сме били бедни, живеели сме при майките си! Ами, ок, ако мъжа и ЖЕНАТА работи, дали ще са бедни, а? Искате всичко да ви се сервира на готово, цял живот да сте принцески само заради едната п*тка ли? Мисля, че имате нещо много сбъркано в психиката си!!! Я вижте колко са темите в сайта на жени изневерили на мъжете си, забележете, че са много повече от тези на мъжете! И забележете, никоя не напуска съпруга си, освен ако не я хванат и винаги извинението е "той не ми обръща внимание, влюбих се" добре, а зощ не го напусне и тогава да ходи да се е/е???

51.   Номер 45, евалата брато! Продажни са жените, това е истината! Жена за пари човек убива. Тя да се наживее, па другите да мрат. Щом един мъж нямал пари, значи нямал качества!? !? !? !!?? !? !? ! Познавам мъже с интелект, образование и способности, за които вие кучките дори не подозирате, но според вас щом е научен работник в БАН и взима мизерна заплата, значи няма качества! Мале колко сте повърхностни и прости, не е истина! Да ви пикам на разсъжденията!!! Само едно ще ви кажа, мъжете с многото пари, не седят с една жена и както са ви го писали и по-горе, един ден, когато поувехнете ще излетите за сметка на някоя млада и засукана мацка, каквато вие вече няма да сте!

1-50 от 261