Омъжих се за мюсюлманин но съжалявам защото той ме бие
Омъжих се имаме и дете живея в Алжир но той ме бие, и ме тормози немога да се прибера в България, мен ме пуска но не дава детето незнам какво да сторя много сам оплашена не ми дава да говоря и с родителитеси..
помогнете ми дайте ми савети и план как да се измакна..

БЛАГОДАРЯ предварително....

Коментари

1-50 от 100

1.   Не ти дава да говориш с родителите си и т. н., но можеш да пишеш в интернет? Интересно, ако това е истина, разпрати имейли до близките си и се свържи с БГ посолството.

2.   Вземи детето и открадни възможно най-много пари или някакви златни накити, ако има и бягайте.

3.   оплашена, савети - това до голяма степен обяснява нещата. Сърди се на акъла си. Хич няма да получиш съчувствие от мен. Манго беше много добър и ти сваляше звезди нали? Ама като се омъжи за него и друга стана хавата а? Ма те мюсулманите не са като тъпите българи. Едни такива възпитани, умни, уважават жената до себе си... ех тези сериали...

4.   Миличкa много ме е стрaх зa теб и детенцето ти. Aко ми кaжеш името си и грaдa в който се нaмирaш може би ще могa дa ти помогнa. Имa интернет оргaнизaции (www. avaaz. com, www. change. org) които се борят зa човешките прaвa. Всеки може дa се обърне зa помощ към тях и дa получи подкрепa. Досегa сa успели дa отстоят достa кaузи. Пожелaвaм ти много успех. Бъди силнa.

5.   Ако беше помислила малко повече, можеше и да ти повярваме. Номер 1 е прав, можеш да пишеш по форумите, а не можеш да говориш с тях по скайп или да им пишеш на ел. поща или поне до посолството да пишеш.

6.   Бие те, защото си глупава, неграмотна и наивна. Защо се ожени за мюсли, не се ли запозна с нравите им преди това? За него ти си една слугиня, която да му гледа децата и нищо повече. Колко жени изгоряха с тези мюслита и пак тичате при тях, да ви третират като животни 2013г! Свързвай се с българската амбасада и опитай да изведеш децата, иначе няма да ги видиш. Прави се на покорна и мила пред него, но започвай да действаш за бягство заедно с децата.

7.   Детето къде е? Как така пишеш тук като не ти дава да се чуваш с майка си. Имаш време да го измислиш! Не бързай! Пиши на българското посолство

8.   Типичната провокация!!! И при това - написана неграмотно! За да трупа повече отрицателни коментари.. Я спри да се занимаваш с глупости, детенце, ами залягай над уроците, учебната година почна!

9.   Ако беше попитала тук преди да се омъжиш 101 кифли щяха да ти кажат да не робуваш на предразсъдъци и да не слушаш комплексираните Ганьовци, а да последваш сърцето си...
Успех ти желая, въпреки че ще ти е много трудно. Имаш ли поне достъп до интернет постоянно?

10.   На страницата на Министерството на външните работи има информация за Алжир, както и адрес и контакти на българското посолство там:

http://www.mfa.bg/index.php?page=120&staticpage=findanembassy&posolstvo=10

11.   Ако ще да е глупава и наивна - нито една жена не заслужава такава участ.

В Алжир има организации за закрила на жените и женските права. Макар и да нямат особено влияние, ще могат да ти предложат възможно най-добри алтернативи. Потърси ги! Обърни се и към българското посолство, възможно е да има някаква вратичка от българска страна, която да ти осигури някаква подкрепа.

12.   Мъж на място!!!

13.   Ех бе девойче... много си ми наивна...

Ако някои ден се измъкнеш все пак от него и си дойдеш тука изгледай филма "Не без дъщеря ми" :). А ако беше го изгледала преди това може би щеше да размислиш.

14.   Има два варианта:
1. Ако пръчката е по-дебела от палеца му, оплачи се на имама. Пак ще те бие, но няма да боли толкова.
2. Иди в американското посолство и кажи, че мъжът ти е от Ал Кайда. От ЦРУ ще му пратят безпилотен самолет да го утрепе в кафенето, а ти ще си вземеш децата.

И аз не разбрах защо не можеш да пишеш на майка си на мейла/скайпа? !

15.   Като не ще Ганю, това й се полага. Боже, Боже, като ги четеш по форумите колко са ни умни, възвишени и способни нашите принцеси, и колко сме недостойни за тях... Намерила е най-накрая "любовта на живота си". Е, поне си е излекувала хемороидите...

16.   Това има отношение и към темата за меркантилните жени. Всички реват за пари, а после като дойде време да си платят сметката оревават орталъка. Ами безплатен обяд няма, не го ли разбрахте вече? Или сте бедни и обичани, или богати и тормозени.

17.   Принципно в този случай проявавам преди всичко съчувствие, но все пак и аз се присъединявам към бг мъжете: като не щете ганьовци, ето ви по-лошо от тях. Рано или късно ще ни оцените, но жалко е, че много българки затриха живота си с араби. Впрочем и бг мъжете са идиоти, женейки се за руски и украински курви, които им изпиват соса. Но е факт, че българките много по-често се забъркват с чужденци и не само западняци с пари, а и негри, араби, турци...

Авторке, успех, дано се измъкнеш от този ад!!!

18.   Сгрешила си, сгрешила. То можеше и за българин да се ожениш и пак да те бие. Постарай се да се престориш на кротка и подчиняема пред него. Говори му, че го обичаш, не можеш без него и др. такива. Накарай го да повярва, че наистина е така. Така малко по малко ще започне да ти има доверие. Да ти разрешава да говориш с родителите си и т. н. И в един момент можеш така да направиш, че да си дойдете в България. От там ти вече си знаеш как да действаш и да го зарежеш. Повярвай ми това е най - добрия вариант.

19.   Направила си голяма грешка като си се оженила за мюсюлманин, защото това е най опресиращата за жените религия. За мангала жената не е нищо повече от куче - тя няма право на мнение и на лично щастие. За брикета тя е родена само да му слугува и да му ражда деца. Ако се роди момче ще го подрежат и ще го третират добре, но ако е момиче първото нещо което ще направят е да и смажат психиката и да и набият в главата че тя е родена да робува на мъжа - той е господаря - тя е робинята. Предполага че щом живееш там сигурно знаеш че Алжир е една от държавите в които се пратикува ЖЕНСКОТО ОБРЯЗВАНЕ. Това се прави обикновено от местна жена която също помага и при раждания а не от квалифицирано медицинско лице. Женското обрязване е операция при която се премахват клитура, лабия малка и лабия голяма. Много е болезнено защото в много минимални случаи се използва някакъв вид упойка. За целта се използва обикновен нож или бръснарско ножче тъй като няма да са стерилизирани броят на ифекциите е много голям. След тази оргия детето ще бъде някоко седмици в агония. Женското обрязване обикновено се прави когато момичето е на въраст между 4 и 10 години. Ти ще седиш и ще гледаш свинете какво правят с детето ти и нищо няма да можеш да направиш. Женското обрязване се прави с цел жената да не изпитва никакво удоволствие при сексуален акт. Това се практикува в 28 държави и най вече в мюсюлманските народи - Азия и Африка. Броят на обрязаните жени в света е около 140 илиона и само в Африка (северна, централна и южна) е101 милиона. Направила си грешка, но като всички грешки може да се поправи. Не се отчайвай и не губи кураж. Ако успееш да излезеш от къщата с детето си хващай някое такси и отивай направо в Българското посолство, те ще ти помогнат - твят случай не е единствения с който те са се сблъсквали. Ако не те пускат да излизаш, опитай се чрез нтернета да се свържеш с твои роднини или приятели и те да влязат във връзка с посолството там и да им обяснят положението. Зпомни че в мюсюлманските държави биенето на жена е разрешено и не се смята за домашно насилие, за това че не се счита като причина за развод.

21.   Ти от циганин какво друго можеш да очакваш!?

22.   Моме, вместо да ревеш по форумите вземи, че отиди в Бг посолството в Алжир и говори с тях.
http://www. mfa. bg/index. php? page=120&staticpage=findanembassy&posolstvo=10 ето ти сайт, който можеш да погледнеш щом имаш интернет. И на мен не ми е ясно, защо не пишеш на родителите си е-майл., на външно министерство или на друга организация.
И къде ти беше има, че се омъжи за фес и отиде в Алжир. Аз на почивка не отивам там, камо ли да живея.
Недей се бави ами действай.

23.   След като си приела да живееш с този човек се предполага, че знаеш какви ще са последствията. Това са мъже на място който държат много на брака и щом е бие значи си има причина. Техните закони са много по различни от българските. Колкото до това да се върнеш в България.. начини има. Баща ми е мюсюлманин, ой не е лош човек просто е притиснат от семейството си. Но моят съвет е да го съдиш за тормоз върху теб и детето ти. Тогава вече няма как да се спре да се върнеш в България.

24.   Чувал съм за подобни случаи, но лично познавам само една която е била в подобна ситуация. Била е омъжена за турчин (който е от Турция) и са се запознали в България където той уж е бил по бизнес. До като са биле тук се е отнасял с нея много нежно и внимателно и и замотал главата с подаръчета и с това какъв голям бизнесмен е в Турция и ако тя е ожени за него и отидат да жевеят там в разкошната му къща тя ще живее като царица. Тя самата още не може да проумее как за толкова кратко време е успял да я обработи и да я навие да се омъжи за него. Лично аз не вярвам в бабини дивотии но тя е убедена че са и направили магия. Както и да е заминали те за "чудната" турция и тогава тя разбрала че той не живее в азиатския град с Европейски облик Анкара а в едно малко село на 32 километра от него. Обяснил и че я е излъгал защото много я обичал и не искал да я загуби. Когато пристигнали станало ясно че "неговата" къща в същност принадлежи на майка му и на баща му и те ще живеят с тях, тримата му братя и двете му сестри. "Разкошната" му къща всъщност не е била никак голяма и половината е строена с тухли, половината с керпич без да е измазана от вън. Вътре стените на стаите са биле измазани и боядисани с вар а пода първо не повярвах но тя ми се закле че е направо отъпкана земя измазано с разтвор от вода и биволски изпражнения. Колкото за това че е бизнесмен не я е излъгал защото баща му имал малко магазинче в центъра на селото и той и братята му се редуват да работят в него и евентуално ще остане на него защото той е най големия син. Няма да ви разказвам за простотиите които е изживяла там, само това че няколко дена след пристигането и паспорта и изчезнал и разбира че никой нищо не знае и майка му казала че сигурно мишките са го изяли. Когато за първи път изпрала няколко блузи и бельото си и ги простряла на двора, цялото село се събрало да гледа. Мъжа и по това време е бил на работа в магазина но някой му се обадил и той на бегом си дошъл, хванал я за косата и я завлякал през двора вътре в къщата. След като я пребил и казал че ако още веднъж го унижи по този начин и си простре бельото на двора където всички хора могат да го видят ще я заколи. От този момент тя започнала да планува как да избяга и накрая с помоща на баща си, майка си ибрат си успяла да го направи и да се прибере в България. Сега живее в друг град защото се страхува че той може да се опита да направи нещо. За това че когато правите нещо първо мислете за последиците за да не се намерите в подобна ситуация и да си биете главите в стената и да се чудите какво да правите.

25.   слушаите рискувам живота си за да ви пиша,пиша от една приятелка когато тои отива на работа тя ми носи лаптопа нямам толкова време да говоря с нашите всеки момент тои може да жлезе и да ме хване
от автора и ме извинете че пиша неграмотно просто е от страх гледам да пиша по бързо

26.   Оф, номер 25, ама моля ти се, прекаляваш вече!!!!

27.   Свържи се с родителите си чрез интернет за тези няколко минути, които имаш и един от тях да дойде в Алжир и да ви прибере с детето, докато мъжа ти е на работа. Сама да бягаш незнам доколко е възможно да е с успешен край. Надявам се да се прибереш в България.

28.   Миличка, ако не направиш нищо, нищо няма да се промени. Ако имаш възможност бягай защото положението ти няма да се подобри а и щом е започнал с бой и тормоз така и ще продължи. На една приятелка на майка ми дъщеря и се ожени за един арабин от Мароко и като чета какво другите тук са писали и той е бил мноо добър и внимателен с нея и направо я е боготворял докао са биле в България. На края от неговите непрестани настоявания те заминаха да живеят в Мароко където според него животът е много по добър и те щели да бъдат сто пъти по добре финансово и ще можели да помагат парично и на майка и, а и тя щяла а може да си идва в България поне два пъти в годината. Въпреки всички тези обещания майка и никак не беше съгласна с това защото мъжът и почина преди години а е и единствената и дъщеря. Никога не го е харесвала арабина и никак не му вярваше и мислеше че не е хубав човек и е много лукав. След това се видя че е била много права и че майчиното чувство никога не лъже. Заминаха те и шест години тази жена нито видя нито чу дъщеря си. Опитаха се да я намерят но адресът който той е дал се оказа че не съществува. След няколко години я бяха отписали и всички мислеха че не е жива, докато един ден този Февруари си дойде. От както замна за Мароко не съм я виждал но от майка ми знам че е много поменена и страшно изнервена. Нейното положение до колкото разбирам е било по лошо и от твоето. Още като пристигнали тя поискала да се обади на майка си по телефона, но той като за добре дошла и теглил шамарите и изяснил че от сега нататък няма да поддържа връзка с никого и нейните задължения са да се грижи за домакинството и родителите му, с две думи слугиня. През всичките тези години не е излязла нито веднъж от къщата. Кгато заминаха тя беше бременна и там е родила момче за голяма радост на бащата. Раждането е станало в къщи с помоща на една възрастна жена. Нещата вървяли долу горе добре като от време на време с юмруци и шамари и напомняли къде и е мястото. Един ден в къщата влязла някаква змия и тя направо си изкарала акъла от уплаха. Вместо да получи някъкво съчувствие, мъжът и я набил и казал че това е било много опасна отровна змия и алах я изпратил за наказание защото тя е каффир (гяурка- ниверничка) и ако не стане мюсюлманка нещо лошо ще се случи. На думи приела мохамеданството но не и в душата си защото от както се е върнала единственото и излизане е да ходи до православната църква. Животът и там се превърнал в ад особено след като детето започнало да говори. Родителите на мъжът и започнали да го настройват срещу нея и да го насърчават да я удря и да я нарича с разни имена -християнска свиня, християнска кучка, каффир и руги подоби. Един ден както гладела на някъква дъска на земята детето дошло с една дебела пръчка и започнало да я удря с все сила по главата и казало че тя трябва както и всички други каффир да умре. Тогава тя разбрала че това вече не е нейното дете и че напълно го е загубила. Не много дълго след това издебнала момента и успяла да избяга. При тебе положението може и да не е толкова лошо но щом не си щастлива и не искаш да те използват за боксова круша имаш само едн избор -при първия удобен случай грабвай си чукалата и бягай, това е моя съвет.

29.   Излезте с детето и с въпросната приятелка и отиди по възможно най-бързия начин в посолството ни. Бих подала аз сигнал за теб, но нямам никакви твои данни...

30.   къде ти е бил акъла сега ще си патиш за съжаление каквото и да направиш пробвай ти да го набиеш вземи нещо твърдо и удрай здраво и без колебание така или ще те убие после или ще те уважава до края на живота си

31.   Към №23

Вижда се че не само баща ти е мюсюлманин а и ти също и имаш и азиатския манталитет който върви ръка в ръка с откачената ви религия. За вас жената не е човек и мъжа и може да я бие и да прави с нея каквото си иска. За мюсюлманина тя е негова собственост а и защо не, след като в много от случаите вие си купувате жените също както се купува домашно животно. Само не разбирам манталитета на тези християнки които ви се вързват на въдицата и се женят за вас. На края като щракне мандалото и започнат да ги бият и да се отнасят с тях като с робини започват да пищят и да молят за помощ. Предполагам че така им се пада щом като се отказват от род и родина.

34.   Към номер23
Не, знаех какви са последствията, защото не познавах другото
му лице те, са лицемерни и коварни. Какви мъже са? да набиеш
жена си, и детето си това ли ги прави мъже?
Да искам да го напусна, това причина ли е? Запознах се с него в Италия сваляшеми ми звезди, и ме увери че нищо няма да ми се случи. Обещами че когато искам ще, ме заведе в България.
това ли са мъже на място?

35.   Свързах се с родителите си, имам план как да избягам.
мъжа ми след седмица заминава на командировка, дано да пукне. тогава нашите ще доидат и ще, ни приберът.
пожелаите ми успех, когато се прибера в България ще, ви пиша как е минало
към номер:28 и аз преживявам ад с мен също е така, но нямам време да го напиша. Благодаря на всички които ми съчъстват
и които искат да ми помогнат..
(Ана... )

36.   .... арабите- "лицемерни и коварни"-Ха, добър ден!!! Чак сега ли го разбра... и то на свой грьб.

А няма ли да се иска за детето разрешение от баща му, за да го изведеш зад граница. Ами за теб. Там вие сте собственост на мьжете. В теб ли са ви паспортите и на двамата?
Помисли ли ги тия неща, да не стане фал.

Хайде, стискам ви палци.

Дано успеете! :)

37.   Като се върнеш, си намери друг-пак мюсюлманин. Остави ги нашите-ни пари имат, нито са умни, само за секс, ракия и салата мислят.

38.   Пожелавам на авторката успешно бягство от сърце и се присъединявам към номер 37. Като се върнеш в БГ, гледай да намериш някой друг мюсюлманин. В София по женския пазар е пълно със сирийци, ливанци, иракчани, мароканци. Те са много мили мъже, различни са от лошите българи, дето нямат пари, пият ракия и гледат мачове. Я виж ти как мюсюлманите не близват (поне повечето от тях) колко са галантни, колко емционално интелегентни са! Нищо, че ислямските теолози още спорят дали жената има душа, исляма няма значение. Какво пък значи някаква си вяра.

Пък и за вас жените да бъдеш верен на вярата и отечеството не е важно, важно е да "сте щастливи". Дали ще е негър, циганин, мюсюлманин, няма значение адаптирате се бързо. Е, после похапвате бой, но нали сте срещнали мъжа на живота си, след като сте зарязали поне няколко свестни пича-българи, които са били готови да умрат за вас. Вечно търсите щастието и когато то кацне на рамото ви с някой свестен и добър пич, ви е скучно с него, друго си е с някой актьор, който впоследствие ви разказва играта. Пък и ако пари има ехеееее. Мани ги тия ганьовци, те са скучни, те работят за 800 лева! Десетки хиляди българки се затриха с мюсюлмани, но въпреки това нови и нови момичета продължават да кълват на въдицата, просто защото женското любопитство и интерес към непознатото и различното е по-силно от какъвто и да е разум (то разум и жена са несъвместими де). Важното е да има емоции. Е, получавате си ги де...

40.   Ех, 38, като си толкова велик, защо те е страх от конкуренцията на "сирийци, ливанци, иракчани, мароканци", а!?? Нещо, злобичка личи, а!?

41.   към номер 36. помислила съм за всичко
Благодаря на всички...
от афторката

43.   38 добре го е казал, да, може да е иронично, но това е истината. Не е важно дали някой и друг арабин е конкуренция на българите, тук важното е друго - че културата на тези хора е толкова различна, че няма как българска жена да остане доволна от връзка с такъв човек. Примерите са стотици, хиляди, и въпреки всичко продължават подобни "експерименти". затова и 38 се възмущава, че жените не си правят елементарни изводи от случилото се с много други преди тях, просто проявяват завидна тъпота. Това е най-малкото дразнещо.
М, 35

44.   40-Каква конкуренция бе, моме, каква злобичка? ! Как разбра, че е велик? Много правилно ви е нарисувал човека!

45.   Хора Мюсюлманите са много добри защо говорите така за тях

46.   Мюсюлманите са мазни, лукави и много прикрити жестоки "хора". Само трябва да погледнете историята не само на България но и на другите Балкански народи да видите колко "хубаво" са биле клани и ограбвани от турците(мюсюлмани).

47.   44, ако на него му връзваха жените, нящаше въобще да го е еня за тези, които са с мюсюлмани! А той изпада в истерия и заявява, че така им се падало. Значи беснее, че предпочитат ТЯХ пред НЕГО! Проста злобичка, идваща от конкуренцията... Или по-точно от НЕГОВАТА невъзможност да се конкурира... Пък дори и с араби/турци/сирийци/....!!!

48.   Какво ще кажете за турците живеещи в България? Не са ли побългарени за разлика от тези мюсюлмани жвеещи в Ливан, Сирия и т. н.? До колко религията командва мисленето им? Какво е истинското отношение към жените им? Не са ли като наще български мъже, просто почитащи различни празници от нас? Номер 46 защо да важи за всички мюсюлмани схващането, че са прикрити и жестоки? Това от религията ли е, не е ли до характера на човек? Моля не ме нападайте, ще се радвам да получа безпристрастни отговори!

49.   48 казам го това от лични наблюдения а те никак не са малко. Най лукави и лоши са арабите.

50.   49 Ще се радвам да ми споделиш повече, ако имаш наблюдение за нашите, тук в България.

51.   Подкрепям 12 с две ръце

52.   На тези, които защитават мюсулманите - дано се омъжите за турци, сириици, мароканци и тем подобна сволач. Ама да не можете да избягате хахахаха

54.   Здравейте на всички..
Тази сутрин пристигнахме в България живи и здрави, благодаря на всички ви за подкрепата и за саветите..
ако някой се интересува как се прибрахме и през какво сме минали да пита каквото иска..
от авторката..

55.   Радвам се, че сте се прибрали, но дали няма и тук да Ви намери? Детето с каква религия е?

56.   от н36

Ха, добре дошла! :)

Ами хайде разказвай, какво беше там, как се отнасявха с теб, ... и как се прибра, имаше ли проблеми някакви, не се ли страхуваш сега? ...

1-50 от 100