Толкова много ме засегна всичко това, че чак ми се дорева...
Здравейте,
аз съм момиче на 23 години. Наскоро се разделих с приятеля си и уж си останахме приятели. След около 1 седмица след тази случка, той ми се обади да ми каже, че някакви хора са му казали някакви неща за мен. ( че съм спала с много момчета и съм била абсолютна курва). Те бяха абсолютни лъжи, но мен най-много ме заболя, че той им е повярвал. През живота си съм имала точно 5 приятела. Казах му да не ми звъни, нито да ме търси повече. Не можах да преглътна обидата.

От тогава той постоянно ме търси по телефона, аз не му вдигам. Идва до нас няколко пъти, но аз не му отварям, правя се , че не съм си у дома. Е, кажете моля ви се, не съм ли права. Толкова много ме засегна всичко това, че чак ми се дорева. Не искам да го виждам, искам да забравя всичко, което се случи между нас. Кажете ми правилно ли е всичко, което правя?

Коментари

1.   Според мен постъпваш правилно.
Животът продължава, щом им е повярвал значи е идиот!
Но щом те търси явно държи на теб...

2.   Всеки може да сгреши. Според мен трябва да преглътнеш обидата и егото. Явно човекът държи на теб. Дай му втори шанс.

3.   Той явно държи на теб, но го показава по странен начин.

4.   И според мене държи много на теб дай му 1 шанс поговорете си може би не им е повярвал а се е опитвал да разбере истината и да си го разбрала погрешно ;)

5.   Каквото и да е имало - то е в миналото, ако е търсил девственица, да си е намерил, важното е как сте се разбирали и възприемали един друг. Неговото си е номер и не му се връзвай, а ако толкова вярва на приятелите си - да живее с тях.

6.   Според мен не е правилно.Просто говори с него, а ти на негово място не били повярвала. ако ти го каже повече от 1 човек.
Нещата се оправят винаги с разговор, не с инат.

7.   Може би трябва да му дадеш втори шанс.

8.   Оня ден пак ми звъня и най-накрая му вдигнах. Мислех си ,че се е променил, а той ми вика по телефона: Кажи ми, че не е истина за да ме успокоиш. Бях му казала, че не е истина, но той явно иска да му го повтарям. Казах му, че вече не ме интересува какво си мисли, важното е , че аз знам каква е истината, а той щом иска нека да вярва на другите. Вече нямам чувства към него. С постоянното си недоверие в мен той уби всякакви чувства. Разделих се с него точно заради тази липса на доверие. Никога не му бях давала поводи да ме ревнува, но все пак го правеше, а като за капак след като вече не сме заедно ми изръси и това. Не бих се върнала при него, вече нямам чувства. Този човек вече не е част от бъдещето ми. Мисля, че след като нямам чувства няма смисъл да продължавам

9.   Правилно . Представи си живота ако се ожениш за него?Ха ха ха А той девственик ли е?

10.   Представих си живота, ако трябва да съм с него и разбрах, че няма да мога да издържа. Еее, неее. Ка ще е девственик, хахаха. Не e определено.

11.   В една връзка двамата влюбени трябва да си имат доверие!при вас явно не е така-говоря за него!!!просто давай напред и не се измъчвай повече!!