Не мога да дишам без нея
Здравейте! Влюбен съм и обичам до полуда жена, която е семейна, има три прекрасни деца и разбира се съпруг. Тя също ме обичаше, но след шест месеца изпепеляваща любов всичко свърши.

Сега просто иска да си останем приятели и нищо друго. Не приема любовта ми по никаккъв начин, да сме само приятели и да си помагаме.., но аз изпитвам към тази жена огромни чувства, обичам я до полуда. Харесвам, и съм готов да се грижа за децата и. И всичко това се случи просто без причина, просто така. Обичам я и не знам какво да направя, за да върна любовта и. Не мога да дишам без нея.

Коментари

1.   До автора: Би ли оставил e-mail, защото аз съм в сходно положение на твоето? Ще се радвам да си поговорим.

2.   Значи си готов да разбиеш друго семейство което най-вероятно се обичат?

3.   Хм, щом след 6 месеца всичко е свършило какво се мъчиш да възстановиш, насила хубост не става. Ами преценила е жената, че трите прекрасни деца също са важни. А и не споменаваш да е имала проблеми със съпруга си. Ако е така - вашето си е безотговорност - омъжила се е / поела е сериозен ангажимент /, родила е три деца и дай сега да разваляме всичко. Следва развод, делби и прочее неприятности - нея поне никой няма да я оправдае и има защо. А ти помисли ли как ще те приемат децата и можеш ли изобщо да се грижиш за тях ? Имаш ли твои деца и жена? Пък и съпругът и дали е заслужил подобно предателство ?

4.   Остави жената с тези 3 деца. .Щом я обичаш уважи решението и. Клин клин избива.Ще намериш и друга сродна душа. Гадно е , но се преодолява...

5.   Я си помисли ! Ами ако след време започне и на тебе да ти кръшка ?!

6.   Извини ме за въпроса,но поради какво е приключило при след 6 месеца ???