Не иска секс с мен :(
От 4 години живеем заедно. Има ме си детенце и всичко вървеше добре. Преди около година половина секса много се разреди по неизвестни за мен причини. Уж всичко беше наред и се обичах ме, а секса липсваше в живота ни. Винаги е изморен, заспива рано. Помислих, че си има друга, но изобщо не ми е давал поводи за съмнение. Здрав мъж е на 30 години, сигурна съм, че не ми изневерява, щях да го усетя.

Много странна ситуация. Говорили сме много пъти какво се промени, защо. Може би всички двойки минават през такава фаза. Нормално ли е в месеца да сме заедно 4-5 пъти. Май ще си търся любовник. Не издържам повече така.

Коментари

151-200 от 664

158.   "търся любовник .... търся си любовница ... "
толкова ли елементарни станаха нещата?
Истинската пародия става тогава,когато мъжът,който си търси любовница получи отговор от жена си,която пък си търси любовник!

160.   темата е стара, но и аз да споделя - може пък да ми олекне като си кажа мъката. и аз съм със същия проблем. на 23 съм а приятеля ми е на 35, заедно сме от 2 години-от самото начало живеем заедно. той се сеща за мен средно 2 пъти в седмицата. има периоди когато се случват нещата и сутрин и вечер/общо около 3-4 пъти в седмицата/, но тези случаи са рядкост и то само когато е пийнал вечерта и на сутринта е много страстен. като чета тук за по 2-3 пъти на месец почвам да се чудя да не би аз да искам много... а иначе когато се сети-секса е страхотен. мисля си да не би да е проблема, че е доста по голям от мен.?? а за любовница не съм убедена, че няма, но работата му е такава, че постоянно пътува и няма как да го хвана. моля за съвет - аз ли искам много???

161.   ами според мен няма любовница, все пак не те е оставил, нали? Не се вкарвай във филми!
Просто първата лудост е отминала, а желанието не се възпламенява толкова лесно - трябва да се поддържа интереса.
Ти поеми инициативата и се замисли за разни разнообразни игри - каквото на теб ти харесва, не се срамувай от нищо, но го съблазнявай като в началото - с погледи, с дрехи (забрави сутиена вкъщи, не се обличай със стари дрехи у вас никога! ).... има много лесни и елементарни работи - като секси бельо, масажи, даже порнота... каквото искаш!

Но не чакай вече той да те търси, ти му показвай, когато имаш желание, апетитът ще дойде с яденето.
В едно списание четох наскоро, че много са полезни т. н. Quicky - това е бърз секс, между другото - в кухнята, на пералнята, преди сън, без дълги подготовки и т. н. - може да е просто уморен твоят човек и да няма желание за дълги процедури, покажи му, че нямаш нужда от тях и се наслади, освободи се от натиска за оргазми.
Опитай, мила - от нас зависи всичко - мъжете по принцип са си доста лесни - мислят по 15 пъти за секс на ден - нека апетита другаде да си го създават, важното е вкъщи да си похапват, нали?
предложи му апетитно „ядене“ и му го сервирай в сребърен поднос, ако не те излапа - той си е виновен!

162.   Мъжете мислят по 15 пъти на ден за секс...
а кажи речи всички в темата ги огрява веднъж месечно.
Е егати иронията, баш ние ли сме попаднали на дефектни мъже или какво?

163.   162, просто нямат желание към вас - жените им, приятелките им...
влезте в ролята си на изкосителки. Помислете си как е било в началото и дали сте се променили - обърнете внимание на фигура, бельо, прическа, поведение.
Представете си, че сте в началото - че трябва да го прелъстите отново, че сте негова любовница, негова любима, дайте всичко от себе си и ще е ваш.
Няма мъж, който да не харесва да прави секс, но няма мъж, който да не иска и разнообразие!

164.   163, омръзне ли му на човек друг, но този друг, каквито и глупави номера да прави с нещата, които ти си споменал, нищо не може да стане. Бих те поправила- не само, мъжете, но и жените искат разнообразие. Аз бях в позицията на тази, на която е омръзнало и единственото, което е имало малък ефект беше временно въздържание. Чувала съм как жени, след като изневерят, желаят мъжа си по-силно, като дори да има нещо такова, то може би е вярно в определени ситуации. Също така съм се наслушала на това как "перфектните" любовници- жени, които се държат дори и като проститутки и се обличат като такива само и само за да дадат на мъжете това, което искат, омръзват за отрицателно време. С тези неща, които описваш тя не само няма да му върне интереса, но и ще се затормози, а и той не зная до колко ще продължи да я уважава ако тя му угажда за всичко. Дори да му е интересно 1, 2 пъти, в следващите няма да е така.

165.   164, (аз съм 163) може да си прав за себе си, но аз от собствен опит говоря. От почти десет години съм любовница на мъжа си, да правилно чуваш - негова любовница и любима. Не само не допуснах да се промъкне във връзката ни ежедневието, злободневието, скуката, но и запазих интереса му в леглото.
О, изобщо не е лесно и да - повече е моя инициативата, и какво от това?
Не ми тежи - в крайна сметка мога да го накарам и на мен да ми достави удоволствие, когато просто има редовно секс, ако няма редовен секс, няма как и аз да получа, каквото ми харесва. Редовно за мен е минимум веднъж дневно, минимум.
Не правим секс, само когато сме разделени поради някакви обстоятелства около семейство и работа, но иначе... всеки ден. (ако броя френската любов и много по-често)
Не се затормозявам да му угаждам за всичко, напротив - не давам, за да получавам и притежавам, давам заради самото даване.
И да, ако ще се обличам като проститутка, и ще се държа като такава, ако това му харесва - ще бъда неговата лична проститутка, което предпочитам пред всяко студено семейно ложе на уважаващата себе си съпруга в пижама на райета.

166.   Аплаузи 165! Така... Това е и трябва да бъде жената!
Не чета темата, само ти мернах коментара и не се сдържах!

Когато даваш заради самото даваме - получаваш.
Когато искаш, заради искането - не става, не получаваш.

Не, инициативата не е само твоя - повярвай ми. Просто вие сте си възприели ролите, които е правилно да възприемете. Жената да бъде изпълваща с любов и придаваща страст, нежност и смисъл на формената дейсност на мъжа. Енергиите ни са различни и с различна насоченост - вие сте достигнали онзи баланс, за който пише в дебелите книги (кръгчето на Ин и ян)
И сигурна съм и двамата сте щастливи, задовлении лесно решавате проблемите, когато те се изпречат на пътя ви!
Поздравления за което!

167.   166, благодаря (аз съм 163) - ами не знам, не е било с умисъл, просто си се държа така. И действително, колкото повече давам, толкова повече получавам обратно. Никога нищо не съм искала, но като ми се дава - взимам.

Хората по улиците често ни гледат завистливо, мислят ни за наскоро влюбени някакви, сигурно си казват - да ви видим след десет години, а ние сме вече толкова заедно!

Направо се чудим, дали е нормално да се желаем толкова. Особено на обществени места той ме гледа като изгладнял вълк, наднича в пазвата ми и се радва, когато другите мъже му хвърлят завистливи погледи, когато само могат да ме гледат, но той може да ме пипне. Ходим заедно на фитнес и там като знаем, че не е прилично да се докосваме, направо ток тече във въздуха между нас.

И да - имало е и при мен, и при него сигурно, време, когато не ни е било до секс - стрес, изпити, работа, умора, тъга по загуба на родител - но никога, никога не сме оставали без 10 минути за малко любов преди сън, сутрин, просто така - между другото - даже в полувремето на интересен мач, когато другите жени се мусят в кухнята и се ядосват, че са пренебрегнати (е, първият гол във второто полувреме често се изпуска... ).

Съветвам всички съпруги да бъдат любовници - не забравяйте, че този човек не е ваш, че той не е ние, че той трябва всеки ден и час да бъде спечелен.
И да - ако това значи да не нося пижама на райета, да свалям десетте килограма в повече, да нося любимите му прилепнали дънки и да не нося сутиен вкъщи - само за него, да аз ще съм неговата „проститутка“ - ако така наричат „уважаваните съпруги“ със студено брачно ложе нас - любовниците на мъжете си, който не оставят леглото си без жар...

168.   От 162
Вече сме пробвали номерата, бельото, спонтанния секс, изкушаването, неочакваните места, спечелването.
И когато нищо от това не помага, какво?
В началото си мислех, че е временна умора, после си мислех, че проблемът е в мен - ами вече знам, че не е в мен, ходя по улицата, мъжете се обръщат след мен.
Други мъже търсят общуване с мен, само той не.
Еми не е в мен грешката определено.

169.   От 162/168
Току що говорихме и го питах защо не ме желае.
Не признава нищо, много ме желаел, ама не можа да ми обясни като ме желае толкова много защо от 6 месеца не ме е докосвал.
Питах го неприятна ли съм му с нещо, непривлекателна ли съм, нямало такова нещо.
Пълен отказ от комуникация.
НЕ мога да спра да плача, чудя се на какво се дължи тази внезапна промяна от последната година и половина.
Не е импотентен, тази сутрин пак се събуди със сутрешна ерекция, просто не иска да спи с мен.

170.   до 169 номер,
накарай го да отидете на доктор и като го пита доктора защо не те желае да видим като му отговори, че не може да обясни дали доктора ще каже, че е нормално. Може да има болест предавана по полов път, това сещала ли си се и да не иска да ти каже защото предполага, че ще те загуби... не знам, дано не е нещо лошо, но както много пъти вече е казвано
НЯМА нормален мъж, който да не желае жената, която обича
Ти определено държиш на него, щом удържаш желанието за секс и не си потърсила обятията на друг мъж, поздравявам те за което.

171.   От 169:
Хрумвало ми е, но за година и половина той щеше да е отишъл сам, ако подозираше някаква болест и да се е излекувал вече, даже без и да разбера.
А периодът е прекалено дълъг, за да е само това ;)
Колкото до това, вече започвам да се оглеждам за друг мъж. :)
Не съм способна повече да живея така.

172.   здравейте и ние бяхме така до съвсем скоро, но аз си разреших проблема - хванах си любовник :) засега всичко е ок, но помогнете ми ако се влюбя в него, не мога без него, но няма как да се виждаме толкова често? постоянно е в мислите ми, срещаме се на обществени места, но...всичко си остава в нас самите, и се чудя как ще продължи всичко това, дали да сложа край или така да продължаваме? до кога???? дайте съвет :)

173.   Към 172- е колко често се срещате, и защо на обществени места? Любовниците нали се срещат за секс на тайни места -хотелчета, квартирки или в колите си дори.

174.   До 169 номер и 172 също от мен-170
169 нали си прочела 172 какво е написала, намира си странична връзка, но нещата загрубяват, когато се стигне до чувства, а връзка без чувства няма, за това трябва да знаеш, че е много тежко психически да имаш любовни, аз ти предлагам ако искаш да се видим и да си говорим, за интимности помежду ни няма да мислим, просто да си говорим. Повярвай ми товара на психиката от това да се криеш и да внимаваш какво къде и с кого правиш е много голям, ако мислиш, че би те победил такъв товар не си усложнявай живота, но и еднократна връзка без да си опознала човека също не е за предпочитане като се има предвид, че ти си интелигентна жена...
а на теб номер 172 ще ти кажа, че щом си се хванала на хорото по-добре играй, поне до като усещаш пълно удоволствие от връзката с другия човек, знаеш, че няма постоянно да върви по мед и масло за това наслаждавай се на моментите и действай спонтанно, но винаги бъди готова за този психически товар и за неочаквани развития във връзката си
Чакам да ми напишете какво мислите, дали сте съгласни с това, което ви казвам
Поздрави за 169 и 172

175.   Защо пък да не може да ти обясни? ! Много странно! Този човек има някакъв проблем, който го измъчва явно! И го е страх да говори с теб, а защо го е страх? Отговорът трябва да го намериш ти!

Нещо в комуникацията ви куца! Няма смелост за откритост. Опитай нещо - потърси в нета "техники за слушане" Смисъл - опитай дда подобриш диалога между вас. Няма откритост - това е тревожно! Не с досадни въпроси "Сега какво, неприятна ли съм ти, какво става, н ме желаеш, кажи ми, какво става, защото аз така не издържам вече... " това не е правилен подход!

Опитай да го слушаш. Почни отдалеч, зареди се с търпение и време! Остави го да говори... Овладей техниката на слушането и "кукичките".
Примерно той ти разказва как е минал деня му в работата. Натоверане му е и т. н. Ти кажи "Но си обичаш работат и съм сигурна, че този товар те е накарал да се чувстваш по-добре" Ако има проблем при подобно отношение - той се изважда на показ.

Може да са му се насъбрали мноо неща. Но не изключвай и възможността да си има любовница и да не може да ти каже за нея - то пък кой ли може :)

Просто - слушай го! Добрият диалог не предполага да си добър оратор, а добър слушател!
Успех!

176.   От 169 - не съм споменала, но правилната комуникация си отиде даже преди сексуалните ни отношения.
Няма значение какво ще кажа и ще питам и дали ще слушам, защото той просто не иска да говори.

Казва, (в редките моменти, в които е благоволил да ми обели някоя дума) че проблемът е в моментното ни финансово положение, но то се подобрява (макар и бавно), а отношенията ни си отиват безвъзвратно.
Не изключвам възможността да си има любовница, не изключвам и възможността половата му функция да затихва (макар и прекалено рано), но и двете неща не биха предизвикали такъв колапс в отношенията ни като цяло (не само сексуалните).
Както го виждам, че хич не си дава зор за мен, ми е ясно какво става, но не ми харесва.
Колкото до това, че възнамерявам да си хвана любовник - не планирам да го крия особено много - ако разбере, разбере.
Единственото ми притеснение в тази насока е, че с моите претенции трудно ще си харесам някой, пък после и той трябва да ме хареса.
Вече съм отписала нашите отношения, остава само да преодолея болката и горчивината, за да се разделим.
До 174 - благодаря, но не излизам с непознати от интернет.

177.   до 169 (от 170 непознатия човек :) )
съжалявам да ти го кажа, но ако позволиш да ти кажа моето мнение, без да те засягам с него, приеми го моля те като поглед от страничен човек...
ако мъжът до теб дори дума ти казва трудно, наистина нещата не вървят никак на добре. Не знам какви са причините така да се държи, но мисля всеки ще се съгласи, че нормален мъж, който поне малко УВАЖАВА, не говорим за любов, а за уважение заради хубавите моменти споделени с теб, поне от гледна точка на уважение не би трябвало да се държи така, да не говорим, че ако е мъж на място сам ще те помоли да седнеш до него и да ти обясни за какво става въпрос
Наистина съжалявам да разбера твоята история защото сигурен съм ти както всяка жена копнееш за любов
Може ли да те помоля щом не излизаш с непзнати от интернет поне да си пишем?

178.   Съгласна съм с ном. 36!! аз съм на 28 той на 40, 9годишна връзка с 1 дете. Записвам си правим го веднъж месечно и много пъти съм била отхвърляна с оправдание за умора. Нито еротично бельо, което не повтарям, нито постоянни опити да съм перфектна, няма табу за мен в секса, нито скъпата операция за стесняване на влагалището след раждането не помага.. Вече не се заблуждавам, че любовта и страстта са си отишли. Знам, че се занимава с ученички и съм решила да му го върна тройно!! За себе си разбрах едно:ще стана егоист за да бъда щастлива.

179.   Мили ЖЕНИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ето това е....н.178..
"ЩЕ СТАНА ЕГОИСТ ЗА ДА БЪДА ЩАСТЛИВА...................."-ТОВА Е !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Пробвайте и няма да съжалявате,в крайна сметка живота ни е твърде кратък .....!!!

180.   179, ти егоист ли си? С твоя мъж егоистично ли се държиш?

181.   Мили майки пазете си момченцата в детската градина от №178 ако разбирате правилно. Той "занимава с ученички и съм решила да му го върна тройно! " ХА-ХА-ХА

182.   179 - да, животът ви е твърде кратък, а акълът - твърде малко.
Щатието е кратковременна награда за успешно преминат етап от развитието в живота.
Как си мислите остарява и умира един егоист? Заобиколен от хора и тяхната обич и уважение ли!?
Но това е "твърде далечно" за да го мислите сега, нали? Low mind capcity, darling...

183.   в началото на връзката с приятела ми тй беше активен правихме го всеки ден след като родих нито 1 път, вече почти година, нищо и нищо, не знам какво да правя, няма друга на 100%

184.   183 - освен да ти кажа да хванеш първия мъж около теб който те привлича сексуално и да си излееш върху него всичко насъбирано по отношение на сексуална липса... друго не мога да те посъветвам, пък мъжът ти нека блее някъде си(ако на такова същество може да се каже МЪЖ )!

185.   С моя ходим от 1 година и половивна. В началото на връзката ни правихме секс по 30 пъти на седмица най-малко. После почнахме на седмица по 10 пъти и така дори седмици започнахме да пропускаме след първата година. Като се замисля секса може да е рядкост и да е през 2 седмици по веднъж, но поне е хубав и красив. Може би просто трявба да премем тази рядкост на секса. Аз честно казано си избивам желанието за секс чрез усилени физически упражнения и вие може да пробвате има ефект

186.   Моята история-аз съм малко по-Асексуална, а съм на 25. Имам сериозна връзка от около 7 години. Приятели, омръзва!!! Случи се нещо интересно с един мъж, но не моя разбира се, преди около 6 месеца!!! Секса с единия е за сметка на другия. Определено ми е трудно. Приятелките ми ме съветват да си живея живота без нито един от тях, в смисъл-връзката ми се е изчерпала, а и виждат колко по-щастлива съм с другия!!! Искам да чуя мнение, като имайте в предвид, че скандалите от сорта "ти ли ще ми забраняваш" и дребните сплетни зачестяват между мен и приятеля ми, а секса определено става невероятен с другия мъж!!

187.   Отговорът на въпроса е, че жените просто омръзват на мъжете си... Това е. Мъж съм и за съжаление е така. Колкото и да не ми се иска - едвам се удържам да не го направя с друга жена. Това, че се спирам ме побърква и не знам колко още мога да издържам. Въпрос на време е да се разделим или да изневеря. Надявам се да е първото, за да не страда момичето ми излишно.

188.   Аз съм жена и нямам този проблем за сега, но имам много мъже приятели, които са ми споделяли по темата.
Един от тях например ми е разказвал, че се е случило да изневери на жена си с доста по-възрастна и грозновата жена. Виждали се известно време, правели страхотен секс, а той не спял с жена си в това време защото някак си не му се искало да я умърсява.

Друг мой добър приятел ми е споделял, че много обича приятелката си, но просто за 7-8 години са правили толкова много неща в секса, че някак си не мисли, че тялото И може да го изненада с някакви нови усещания. В интерес на истината скоро след това той наистина И изневери с друга.

Още един мой познат пък имал желание да правя секс с гаджето си докато паралелно изневерявал с друга, но просто не му ставало. Момичето се опитвало да прави какво ли не за да му го вдигне (тъпчело го с целина, разни други афродизиаци), но в крайна сметка са се разделили.

Според мен никой не е застрахован, но аз лично ако бях в такова положение щях да го накарам да ми купи вибратор, по-голям от неговия член и нагло да си се самозадоволявам в къщи. Ако иска да спи с мен! На сила няма как да стане, а и аз не искам.

189.   188, има такива слуачаи, но според мен е не толкова омръзването на тялото на жената, колкото омръзването на самата жена.
Аз имам повече довереници жени и според мен, доста жени клонят към това да подценяват секса и нуждите в ежедневието на мъжете до тях. За доста от тях мъжът и само мъжът трябва да поема инициативата в леглото, ако не го прави -голяма работа. Има доста, които се запускат физически след брака и първото дете, но по-скоро запускат мъжете си. Забравят за дребните неща, с които преди са ги глезили, забравят за мъжа до себе си - искат само той да прави някои работи за тях, но нито ще изкажат благодарност, нито ще направят нещо за мъжете си, а приемат всичко като даденост.

Повечето мъже доста се стараят, или поне според възможностите си, за да угодят на жените и дългогодишните си приятелки. Доста променят и навиците си, за да не ги дразнят, но не получават нито внимание, нито благодарност. И така... ежедневието идва отгоре. Жените ми споделят, колко били гадни мъжете им, а аз си мълча, защото повечето неща идват от нас.
Ние сме господарките на дома и семейството и от нас зависи много, страшно много.
Колкото до проблемите с любовници - ние сме виновни пак. Ако оставиш място във връзката си за друга жена, сама си си виновна. Няма мъже, които ей така, от навик, от секс-манящина и т. н. си намират любовници. Не говоря тук за аферките - за секс за една нощ и т. н. - на това е способен всеки мъж, дори най-кроткият, ако има възможност.
Но ако си има любовница, имате сериозен проблем в брака, много сериозен - пак зависи от вас. Но с караници и обвинения съвсем ще го изгоните, а той сам няма да остане!
Успех

190.   Здр. и аз имам съия проблем. при мен случея е следния. Живея с приятела ми от почти 2 год. А не сме правили секс повече от година и 2 месеца. Първите 3 месеца бяжа като сън, но от там на татак започна ада. Първо веднъж в седницата, после в месеца след това на два месеца и накрая спря нацяло. Твърди, че много ме обича, но не ми го показва. А
аз си мисля, че най-правилното е да му тегля чертата и всеки по пътя си. Съветвам те да го направиш и ти!!!

191.   Съгласна съм №56! Много по-важна е емоцията от секса, отколкото броя на сексуалните контакти. Явно обаче хората са до такава степен неудовлетворени от живота си, че секса е единственото им удоволствие. Хора по-важно е качеството, не честотата. Може и 4-5 пъти в месеца дае, но да е страхотен. Може и почти всеки ден по 2-3 минути.. е мерси, предпочитам първия вариант!

192.   4, 5 пъти в месеца си е редовен секс, особенно за по-дългогодишните връзки/бракове + деца, работа, стрес. Но 1, 2 пъти в годината е неудовлетворяваш секс, колкото и да е страхотен. Не мисля, че който се чуства удовлетворен емоционално и физически от сексуалтото си общуване изобщо се замисля за броя. Започваш да се замисляш, когато не ти е достатъчно.

193.   Здравейте дами! Случайно попаднах на вашия форум, но ми стана доста интересно :) Прочетох мненията ви и като мъж мога да заключа едно - доста проблеми и почти никакви разумни решения. Аз нямам този проблем в момента, но съм го усестам и адски много съм се дразнел. Когато го имах не успях да го реша, в последствие се разделихме и сега всеки по пътя си.

Моят съвет е не се примирявайте, възможности в живота много - и като си на 25 и като си на 50. Направете всичко възможно да се харесате на мъжа си - еротика, страст, дори поведение на мръсница :) . Ако желанието за секс не се възвърне поне малко, значи трябва с приказки да намерите проблема и съответно решението. И то е ясно - има проблем, има и решение.

Аз не бих е примирявал с липсата на секс, без значение от възраст и битови проблеми. И въпреки това сексът не най-важното. Нормалните човешки отношения са доста по-важни и по-значими - грижата за другия, любовта и себеотдаването за другия. Май точно тези неща ни правят хора. И въпреки това решение има, важното е да го намериш :)

195.   Здравейте уважаеми дами!
Неволно попаднах на тази важна тема и ще е престъпление ако не споделя опита си от 32г. стаж като съпруг.

Аз не съм паталогичен случай, но мисля съм бил в двете крайности - от 7,8 пъти на ден и по всяко време, до 3 Жени + ежедневното сутрин и вечер у дома. След 22г. бях предаден и тази приказка свърши, .... Наложи се втори прочит на приказката, но... с нова кукла Барби.

Нещата вече са колкото и когато трябва без изневери, пълно доверие, разбирателство и себеотдаване в секса...

Мога много да пиша, но не искам да ви отекчавам повече. Нека помолим някой сексолог да развие темата и ни светне та да не си мечтаете или оплаквате неоснователно.

196.   За да усещате и за да се чувствате обичани секс ли требва?
Само за секс мислите, е ама неможе. Ако почнат мъжете ви да ви таковат секи ден, ще изчезне романтиката и нема и време да имате да си приказвате и после пък ще почнат темите от сорта на "Не ми обръща внимание" "Не иска да говори с мен" "Само секс иска от мен и нищо друго" и т.н.
Я се стегнете. Имате ръце-мастурбирайте и се радвайте че поне си правите секс, въпреки че е 4-5 пъти в месеца (то тва е достатъчно според мен, сека събота или неделя)

197.   Аз съм на 35 години и съм женен поне от 10.
Имам вашият проблем, но в обратна посока.
Обичам и искам да правя секс с жена си. Тя, обаче не може да приеме, че да правиш секс е нещо нормално и приятно. Тя просто го приема за задължение. Когато го правим - веднъж месечно, обикновенно е много хубаво. Месецът през който не правим любов, обикновенно, минава в навивне и уговорки за следващия път.

Напълно ви разбирам и смятам, че е съвсем нормално човек да потърси другаде, това което му липсва в къщи. Разбира се, не е нужно да разваляш семейството си. По скоро, намирайки си партньор за любовни игри, ще може да заздравим семействата си.

198.   Мале, мале... работата е сериозна! До колкото разбрах от прочетенето до тук доста хора имат този, проблем... Интересното е, че преди да имам сериозна връзка в последствие брак винаги съм си мислила, че мъжете са "ненаситни" за секс животни :))))) От къде ли този мит? !
Амиии проблема ясен, но съвсем ясен отговор не получих всъщност! Имам на ум няколко отговора, може би някъде там е истината:
1. руината
2. умора, проблеми, ангажимети, деца
3. има друга
4. вече не се стараем достатъчно и не ги привличаме
5. психичен проблем...
6.... недай си боже всичко наведнъж!
Трябва да се разговаря и да се надяваме на решение на казуса! Успех на всички и ще се радваме на профисионално мнение и на повече мнения от "неискащите мъже!

199.   МИЛА номер 198... само да ти кажа, че митове няма, просто не си попаднала на такова "животно" иначе вместо да се оплакваш от липса на секс, щеше сега да се оплакваш, че когато където свари те натиска и нямаш грам почивка от страна на секс приключения. Малшанс, за това моля те не казвай, че имало митове някакви, просто има 3 милиарда мъже и всеки един е различен, знаеш го чудесно ;)

200.   199, не съм 198, много малко са хората (жени и мъже), на които не им омръзва.

201.   Там е работата, че човек трябва да намери точния за него, а не да се хвърля от една връзка в друга, не откриеш ли човека който винаги ще иска да правите любов, независимо дали сте на 20 или 60 години, просто това е положението, изневяра или незачитане желанието на другия за секс

202.   199, абе и в твоите приказки има истина, но съм по склонна да мился, че един от 6-те варианта посочени в 198 са истина в случая, понеже в първите няколко години 2-3 желанието за секс си е било както трябва... в последствие е намаляло.

203.   202, от почти 10 години съм с патньора си и не е намаляло нито желанието за секс, нито е станал сексът по-лош, напротив (поне за мен).

Но признавам - старая се. Научила съм се да отгатвам настроенията му, чета много за нови техники, готова съм да експериментирам, както и не го следя, дали флиртува с други жени. Докарва си апетита на вън, хапва си вкъщи с две думи. И порно гледаме даже заедно и мога да кажа, че, когато сме заедно, не сме по командировки например, ние правим секс поне веднъж дневно.

204.   203 ЖИВИ И ЗДРАВИ ДА СТЕ и да продължавате само така, ето това е един от най-добрите житейски примери за това как се развиват нещата ако двама души си допадат и са заедно, много ми хареса това, което си написала, поздравявам те и се радвам искрено, че успявате и знаете как да се радвате един на друг в секса, а и освен секса
ПОЗДРАВИ
:)

205.   Както казва 204 "браво 203". Виждам, че даваш съвет как може да се пробуди желанието на мъжа, права си, едно цвете за да расте красиво трябва да се поддържа :). Значи това кото си казах в 198 си е така: единия от вариантите "не се стараем достатъчно " е на лице .
Ще опитаме всичко в името на каузата :)

206.   Мерси хора, малко ми е неудобно да споделям такива неща, но под шапката на анонимността мога да кажа, че нито ден не съм преставала да се старая за неговото удоволствие в леглото. Усещам го като е скапан например от работа, но си го познавам, че има нужда, но няма много сили - тази вечер знам, че ще му направя френска. Странното е, че в повечето пъти, той сякаш така се зарежда с енергия и ме почва истински, но не винаги. В случая правя компромис, другата вечер той се грижи повече за мен.
Чета и много за нови сексуални техники, но е доста консервативен човек - все пак, успявам да се наложа в много неща. И той се напасна към моите фантазии и желания за тези години и смея да твърдя, че с него се чувствам задоволена и не са ми интересни така други мъже.
Той си пада малко любител на женската хубост, гледа си свободно жените на улицата. Защо не? Избрал е мен, но това не значи, че няма хубави жени, нека си гледа. Шармантен човек е, но му имам доверие и съм спокойна. Знам го, че обича да флиртува, но знам, че ще си дойде у дома и ще си е само с мен.
Най-вече тайната за мен е да се обича човек. Ако се обичат двама, няма какво да попречи и на секса.
За нас е ненормално, някак си не е привично, да лежим в едно легло и да не се любим. Миналата година се случи само 3 пъти и то след дълъг път. Сутринта се чувстваме странно, че не сме се любили и наваксваме. Имаме нужда от това. Не винаги става дума тук за мои оргазъм, имам нужда от повечко време, но имам нужда да бъда с него ей така - между другото - сутрин преди работа, понякога се оговаряме в обедната си почивка и си измисляме поводи да се видим през деня и да се любим или ядем вкъщи заедно. Вечер е задължително.
Срам ни е от себе си, не е нормално това нещо, но ако сме 7 дни в седмицата заедно, ще го направим поне 10-тина пъти, ако броя и френската.
Някои ни гледат обвинително на улицата, защото създаваме впечатлението, че едва ли не сега сме се запознали и нямаме търпение да завършим в леглото. На партита като отидем двамата само сред непознати, умираме от кеф да гледаме физиономийте им - моят мъж се радва, защото другите му завиждали (той казва така). Хубаво е да си в такава симбиоза, но е и плашещо някак си - 10 годинки почти, а нататък? Дали ще се променят нещата м-у нас?
Опитваме се да поддържаме огъня жив. Дано се получи, ако не - ами тези години никой не може да ми ги вземе!

207.   Това е чудесно, но не може да се осъществи при наличието на деца :))

208.   207, прав си, но ще се опитам. Не е невъзможно. От доста време наблюдавам близките ни с деца и според мен начинът е човек да им постави граници, както и да им направи стриктен режим. Ако малките деца си лягат в 8 ч, което за тях е и много здравословно, пак ще ни остава време като двойка вечер. Може да наемаме човек да ги пази веднъж седмично и да продължим да излизаме (не може да разчитаме на бабите). Важното е да не се караме, да продължим да се съобразяваме един с друг. Има голямо предимство да си толкова години с някого преди децата - добре сте се сработили, знаете си и положителното, и отрицателното, разбирате се без думи. Аз знам, че мъжът ми ще се чувства пренебрегнат и отритнат, ако се превърна в мамче, но ще се опитам поне да съчетая двете роли. Искам да съм неговата съпруга, майка на децата му, но и любовница, любима и тръпка. Трудно ще е, но ще се постарая. Ако двамата като двойка не просъществуваме, нямаме добър сексуален живот, и за децата това не е хубаво. Не смятам да крием любовта си от тях - искам те да станат част от нашата двойка, но да знаят, че между родителите им има друг вид любов, различен от този, които ще имаме към тях. За мен близостта между родителите е част от брачния живот, както и нещо нормално, което трябва да бъде ясно и на децата. От сега знам, че всяко ще има своя стая няма да има право да влиза в нашата, както и ние ще се съобразяваме от самото начало с неговото лично пространство.
Чета доста по темата, не искам децата да ми разрушат брака, както и не искам да се лиша от това да имам деца - без тях, нещо страшно ни липсва!

209.   207 към 208 - Пожелавам ти от все сърце да осъществиш всичко описано по-горе, определено е постижимо и съм съгласна с всичко.

Но...давам един пример - малкото дете е на детска градина, голямото е на училище, аз съм 2-ра смяна на работа и следователно съм сама вкъщи по обяд. Пускам смс на мъжа ми, на който не му е проблем да отсъства от офиса " Един бърз секс в обедната почивка?". Отказа ми.
Мисълта ми е, че въпреки добрите ни намерения, понякога нещата не се получават :)))

151-200 от 664