Не иска секс с мен :(
От 4 години живеем заедно. Има ме си детенце и всичко вървеше добре. Преди около година половина секса много се разреди по неизвестни за мен причини. Уж всичко беше наред и се обичах ме, а секса липсваше в живота ни. Винаги е изморен, заспива рано. Помислих, че си има друга, но изобщо не ми е давал поводи за съмнение. Здрав мъж е на 30 години, сигурна съм, че не ми изневерява, щях да го усетя.

Много странна ситуация. Говорили сме много пъти какво се промени, защо. Може би всички двойки минават през такава фаза. Нормално ли е в месеца да сме заедно 4-5 пъти. Май ще си търся любовник. Не издържам повече така.

Коментари

1-50 от 664

1.   СЛЕД КАТО СТЕ СИ ГОВОРИЛИ ТОЙ НЕ ТИ ЛИ Е ДАЛ ОБЯСНЕНИЕ ЗАЩО СЕ ДЪРЖИ ТАКА?

2.   Скъпа, за мен 4-5 пъти в месеца си е мечтано щастие! Ние с мъжа ми го правим веднъж на два месеца :( а дори нямаме деца още - ми то как и да имаме - освен ако не вярваме в щъркелите...:(

И аз бих си хванала друг, и то - без угризения. Това не е живот - не и докато сме още толкова млади!

3.   Наистина за 4-5 пъти в месеца не трябва да се кахъриш. И аз го имам този проблем, хем едва от една година живеем заедно. Само че говоря за 1 път на два месеца. И няма реално обяснение. Нищо на което бих повярвала. Не си пропилявай живота в страдания. И без това никой незнае до кога ще е жив. Пък и освен потупване по рамото за търпението и вярността, нищо друго няма да получиш.

4.   Какво да ти кажа, аз живея с приятеля си вече година и половина и нямаме проблем, правим го по 2-3 пъти на седмица (е, вярно млади сме още аз съм на 21, той на 26).

Работата е там, че като живеете заедно известно време и нещата малко или много се променят. Защо не опиташ да го съблазниш, да направиш нещата по-интересни и за двамата. Запали ароматизирани свещи, облечи секси бельо, пръсни малко розови листенца, шампанско и т.н. Има толкова начина да опиташ поне, не се хварляй веднага към изневяра. Ще се радвам ако послусаш съвета ми и успееш. Дано ти провърви.

5.   Решавай проблемите навреме. Но бельото и свещите не помагат! И при нас започна така и накрая съвсем престанаха да се случват тези неща! Търси обяснение и се съмнявай, може да изневерява!

6.   Аз съм на 40 и няколко, живея с приятеля си и го правим всяка сутрин и всяка вечер. Но като твоя случай съм имала. Бившия съпруг започна да е ужасно уморен, да ходи да спортува вечер, да работи много в събота и неделя. Секс-нямаше сили от умора, горкия. И как ще има, като през деня се е изчукал няколко пъти /такава му беше работата, на свободен режим/. Идеше ми да му откъсна топките като разбрах. Ще го усетиш че изневерява последна. Като мен. Всички роднини са знаели, брат ми го засякъл да се натиска с някаква, а аз разбрах последна. Утехата ми беше, че като го изритах от къщи тя след 3 дни го беше зарязала и той дойде да се моли да го прибера обратно. Не го прибрах, разбира се, и досега го ненавиждам.

7.   По добре мастубирай но не се унижавай да хо ди у к. имаш дете работа и цел в живота. Това не е най важно !

8.   И аз съм като теб правим го от 2 до 5 пъти на месец, но сме женени от 11 години. Примирила съм се, поне когато се случи секса е страхотен-100%. Всички познати искат второ дете, но дете няма защото няма и секс.

9.   Миличка, така се започва- първо през седмица, после през две и така нататък догато снигнеш до мойто положение 1 път в годината. От начало и аз се опитвах да разбера каква е причината, говорих, карах се, купувах си бельо от което и мен даже ме е срам, но нищо не се получи. В крайна сметка не издържах и си хванах любовник- та аз съм на 28 имах нужди. Сега нещата са ми наред, мъжът ми , с който имаме 10 годишен брак продължава посъщия начин, даже вече не ме целува, но аз си получавам това което искам. Моя съвет е да направиш същото.

10.   Ако не можеш да се пребориш с това сексът Ви да е редовен, по-добре го зарежи. Проблемът ще назрява с всяка изминала година. И когато се усетиш - времето ще е минало, както и животът ти. Докато си още млада - прави секс и най-приятелски съвет - ЗАРЕЖИ ГО !!!

11.   Понякога мъжете имат нужда от почивка. А е нормално да правите секс толкова пъти, защото доста хора не го правят и толкова. Няма смисъл да си търсиш любовник, само ще си усложниш живота още повече като мен. Аз съм семейна отдавна и щом още съм с мъжа си, значи така трябва. Послушай ме. Дай му време.

12.   Калпави ракети са това.

13.   И аз имах приятел, с който не правихме секс. Ами да, той просто не искаше, в началото си просех, и почти го насилвах ама ми писна, оставих го да видя кога сам ще се сети, ами след седем месеца, а дори и брак нямам с този човек 4 год връзка, но не живеехме заедно, и реших да го оставя, аз си искам моето, не такъв заспал мъж, да не правим секс по седем месеца, педал

14.   Абе вие само за секс ли мислите нямате ли ангажименти някакви една седмица сте неразположени остават 3; 5- 6 пъти за 3 седмици доволно делете си го как щете.

15.   Не се притесняваи всичко ще се оправи. и аз сам така, но се иска тарпение. понякога трябва да разбираме човека до себе си, защото има случаи, когато е изморен или не е в настроение. нали семеиството е да се разбираш

16.   Може да е гей!

17.   И аз имам същия проблем. Женени сме само от две години, но правим секс 2 пъти на месец. Ужас, и аз пълня вани и паля свещи, но накрая се чувствам още по-унижена. Аз съм на 28. Мисля си че изглеждам добре, поне ме заглеждат други мъже, но моя не се интересува особено от това. А как ми се иска ... Все още само от него.

18.   НЕЗНАМ КАКВО ДА ТЕ ПОСЪВЕТВАМ. АЗ ИМАМ СЪЩИЯ ПРОБЛЕМ ОТ НЯКОЛКО ГОДИНИ. НИЕ СМЕ ЖЕНЕНИ ОТ 10 ГО., УЖ ОЩЕ СЕ ОБЧАМЕ АМА ОТ ВРЕМЕ НА ВРЕМЕ НИ КУЦА В СЕКСА.

НЕ МОГА ДА СИ ОБЯСНЯ. ДОСЕГА НЕ СЪМ ПОГЛЕЖДАЛА ДРУГ МЪЖ, МНОГО СИ ОБИЧАМ МОЯ И СЕ НАДЯВАМ ЧЕ И ОТ НЕГОВА СТРАНА Е ТАКА, ОБАЧЕ ПРЕДИ ДНИ ОТКРИХ, ЧЕ Е ВЛИЗАЛ В САИТ ЗА ЗАПОЗНАНСТВА /САМОЕ НАДНИКНАЛ/, НО ТОВА СТРАШНО МЕ УГОРЧИ. И НЕ СИ ПРИЗНАВА, ИСКАРА МЕН ВИНОВНА; ЕДВА ЛИ НЕ ЧЕ АЗ САМ ВЛИЗАЛА В САИТА.

НАКРАЯ МЕ НАПСУВА ПО ТЕЛЕФОНА И МИ ЗАТВОРИ. /ТОИ РАБОТИ ИЗВЪН ГРАДА И СЕ ПРИБИРА НА СЕДМИЦАТА 1-2 ПЪТИ/ ТАКА ЖИВЕЕМ ОТ ГОДИНИ. ИНАЧЕ КОГАТО СМЕ НА САМЕ ИНТИМНО МИ КАЗВА КОЛКО МЕ ОБИЧА И Т.Н. НЕ МОГА ДА ОТРЕКА ЧЕ НИ ГЛЕДА И УГАЖДА ДОКОЛКОТО МУ Е ВЪЗМОЖНО. ИМАМЕ 2 ДЕЦА. НО ВСЕ ПАК СЕ ПРОКРАДВА И СЪМНЕНИЕТО.

19.   Ужас. направо ми призлавя от тази тема. но като чета, разбирам, че не само аз имам подобен проблем. обичам приятеля си, разбираме се, но сексът е рядко. когато става е страхотно, но това не ми е достатъчно. нямам обяснение защо се случва така.

20.   И аз имам този проблем. Знам, че ме обича, но ме се иска да я усещам тази обич

21.   Mале, направо настръхнах, аз съм със същия проблем, но това е адски гадно... направо се унижаваме според мен, не е нормално, трябва да има причина.

22.   Здравей! И аз съм като теб. Заедно сме с мъжа ми от 5 години. При нас секса започна от няколко пъти на ден и в монента е 1-2 месечно. Опитах всичко да го съблазня не се получаваше. Все беше изморен, все нямше желание, все оставаше за утре, което така и не идваше.
Имаше период от 3 месеца, в който живеехме отделно и тогава сякаш желанието му отпреди 5 години се беше върнало. "Не беше изморен", а правихме всеки ден секс.
Преди няколко месеца,когато беше настроен по-откровено, го попитах защо не правим толкова често секс както преди, а той ми отговори:"Защото преди те обичах." "А сега не ме ли обичаш?" - попитах аз. "Обичам те, но по друг начин." - отговори той. "По друг начин можеш да ме обичаш, като стана на 60 или 70." - му отговорих аз. И това беше.

На мен също ми се искаше повече секс. Дори преди една година бях близо до изневярата, но след това се отказах. Аз го обичам. След това нещата нямаше да бъдат същите. Аз щях да се чувствам виновна и той щеше да разбере. Нямаше смисъл.

Ами няма много варианти:
1. Купуваш си вибратор.
2. Намираш си любовник, като той трябва никога да не разбере.
3. Разделяте се.
4. Оставаш с него и се примиряваш с честотата на половите ви контакти.

Аз избрах четвъртия вариант. (поне засега)
В началото е трудно, но после свикваш.
Каквото и да предприемеш желая ти успех!

23.   Ох, какво да ви кажа...Моя е ве4е 2 месеца без работа, да каже6 4е се измаря - не, няма от какво, седи само на компютъра, гледа порно снимки рано сутрин преди да стана аз, не сме правили секс не помня от кога.Тази година май се случи два пъти, а аз ве4е съм в напреднала бременност, когато имах най много нужда от секс той спе6е на другата страна. Но това започна много от преди да остане без работа, май започна малко от преди да разбера 4е съм бременна.Само на 23 съм 6те полудея, не знам какво да правя. Ве4е 100 пъти се опитвам да разбера дали има проблем, но без успех.В началото бях много такти4на и внимателно пристъпвах към въпроса за да не го стресна.Понеже съм 4овек който би разбрал проблема но...уви. Когато съм го питала казва 4е му се прави секс, питам тогава какво има, казва незнам или отбягва темата.Сега ве4е не отварям темата само 4акам.Мждр той е на 34.Казва 4е ме оби4а и аз вярвам в това, едва ли ми изневерява, по цял ден сме заедно.Не се държи дръпнато, целува ме, прегръщаме, пообарва ме от време на време?????????Не знам, не разбирам. Някой да даде съвет моля ;(

24.   До 23.
Може да е защото си бременна,а и щом е останал без работа, това допълнително създава напрежение. Когато бях бременна аз исках да правим по-често секс от него. Трябва да ти кажа,че мъжете се чувстват по-бременни от нас самите. Моят ми призна,че докато съм бременна бил много напрегнат. Дори си прави майтап и ми вика: " не може ли да си вземем отнякъде едно готово бебе.А аз му отговарям: "Теб май те е страх от правенето.:)))" Щом се обичате не трябва да се притесняваш просто напрежението му е дошло в повече, нещата ще се нормализират.

25.   Дано да е временно.мс

26.   Какво да ви кажа. Заедно сме от 8 години, женени от година и половина, дете на 9 месеца. Винаги е бил много странен. Не сме правили секс често, не е имало в началото всеки ден или през ден или през 2. Правехме веднъж седмично, а бях на 17... млада, хубава, уж много ме обичаше. Сега вече правим... хм ами от 2007 не сме правили,а тогава за 1 година само веднъж имаше и то точно бебето е станало, чак не ми се вярва. Не иска. Аз го моля, увещавам, какво ли не правя. Любовник нямам защото ме е срам да се покажа на непознат след раждането. не съм много дебела, но все пак ми е неудобно. Какво да правя. Не издържам това не е нормално

27.   При мен пък проблема е следния: Мъж съм на 30, жената е малко по млада от мен и ние имаме същия проблем, само дето аз имам желание а тя не е особенно ентусиазирана. Правим го по 1,2 в месеца, но на мен не ми стига от почти 7 год сме заедно. Обичаме се не сме си изневерявали до сега , но аз почвам да се замислям сериозно.....От къде я немерих такава..- не знам,защо ли не попандах на някоя като вас? Щях да го правя поне по 1 път дневно, но късмет какво да правиш. Май и аз ще си търся любовница, само за секс естесвено - друго не ми е необходимо. Момичета пожелавам ви късмет, пък ако можем да си помогнем взаимно- още по-добре.

28.   И аз имам същия проблем.От 5 години сме женени, в началото правехме секс по 3-4 пъти в седмица , а сега 3- 4 пъти в годината. Все е изморен, спи му се или пък го боли глава. Писна ми да му казвам , че ми се иска.Спрях да му говоря за секс. А той имам чувството , че въобще не му пука .Направо се чудя как издържа. Сигурна съм , че не ми изневерява. Немога да разбера, защо не му се иска. Питала съм го , а той все овърта. Ужас , а все още съм на 28 години .

29.   Това,което го е писала номер 28,все едно аз съм го писала..............
Направо е ужасно,аз специално се изнервих много, яд ме е много.....Само не съм сигурна дали не изневерява.............просто не мога да повярвам,че не прави секс,това не е нормално..........
Още несъм тръгнала с др мъже,а и неискам,но...............засега..................ако продължаваме така-"ще откача"............Според мен по този начин ни унижават......
А. 28 години

30.   А на мен снощи ми признаха, че усещането не е същото като в началото...Нормално ли е това, като сме заедно само от половин година?Незнам какво да правя...Дали има начин нещо да се промени?Обичаме се и ще ми е много трудно да се разделим.

31.   Здравейте и аз да си кажа болкта:) Втори брак от 7 гд. Първите две гд всяка нощ секс. След това малко по малко се разреди. От 4 гд никакъв, нито веднъж. Аз съм на 44 а той на 48 гд. Спирането на секса съвпадна с менопаузата ми.

И така 4 гд критическа и никакъв секс. Все още не съм за изхвърляне, потдаржам си добра форма-50 кг.

Обяснението е "Вече не мога, не ставам като мъж" Говорих внимателно, после и виках и съблазнявах и какво ли не-не се получава, той си държи на своето- "не можел"

Мераклии има колкото искаш-но аз не искам. Искам си мъжа, искам си неговите ласки. Обичам го.

А-а забравих да спомена,че дори не ме е докоснал през това време-изобщо.

Моля Ви посъветвайте ме какво да направя.Това започна да се отразява и на нервите ми,не че не правим секс толкова,колкото цялото това пренебрежение.Със секса може да се примиря,но с това че не протяга ръка към мен да ме прегърне и помилва ме убива.

32.   Единствения съвет, който мога да ви дам е това, че съпрузите ви просто са се отчаяли. Има нещо което им пречи и не се чустват в кожата си. Най-добре ще е да поговорите с тях . Също може и просто да интерес към друга жена - изневяра.

33.   И с мойто мъжле е така не иска да правим секс, от 2 год. сме заедно имаме детенце на год. и незнам какво му стана изведнъж взе да му се доспива рано все уморен ,все ,азадремва е... той е на 30 ,аз съм на 20 имам нужда от секс,казах му го 100 пъти и той все намира причина а на мен ми писва все повече!Казах му ,че ако продължаваме така аз ще си намеря любовник,той отвърна че няма да го допусне но уви...продължаваме все така рядко да се ебеме :(

34.   Хахаха, обикновено жените са тези, които не искат секс. Да видите сега хубаво ли е, когато и мъжът почне да се прави на интересен.

35.   До номер 34 - това не е вярно.Зависи от човека не от пола.

36.   Мили дами!Послушайте моето професионално,женско и житейско мнение.Аз съм медик омъжена и със същия проблем като всички вас.Казвам го съвсем отговорно:няма мъж който да няма нагон/дори животните го имат/нищо че не е животно.Няма мъж без значение от възрастта/от12 до 65 години/ който да няма сутрешна ерекция.Просто няма и няма твърдя го.Освен до е боле-психично разтройство и то много рядка форма,заболяване на простатата,на пикочните пътища или туморни образования на тестисите.Разбирате ли това?!

Интелигентни жени сте помислете.Просто те намират къде да правят секс а вие търсите причини и оправдания за това.Вие последни,ама съвсем последни,понякога след много години ще разберете.Има и хитри мъже и нашите са от тях.Не се лишават от домашна прислужница,не си създават скандали и неприятности,само ни хрълят по върбите със цялата лъжлива искреност на която са способни.Много удобно и резултатно.Не им казвайте нищо.Не питайте.Не ги насилвайте за секс.Не прибягвайте до приятели/било тяхни или ваши/за да разберете.Проследете ги,проверявайте телефоните им много тихо и дълго време.

Сравнете поведението им със събития,излизания,задачи,командировки и пр.Винаги има закономерност-животните имат стереотип на поведение и навици.Използвайте го.Не вдигайте скандали от първото съмнение.Хванете ги на място ,като много внимавайте те да не разберат,че се съмнявате.Резултата винаги е един и същ-без значение колко дълго е продължило раждането на истината.Мили,готини и съвестни съпруги не вярвайте в измишльотини и фантасмагорий.Всичко си има обяснение и то е или болест или нагла изневяра,за съжаление!

37.   До номер 35............
Здравейте!!!!!!!!!!!!!
Не се познаваме,но бих искала да си пишем ако желаете,разбира се!!!!!!!!!!!!Пишете ми тук,ако сте съгласна,ще ви оставя имейл или скайп!!!!!!!!!!!!!!!!

38.   Мн се извинявам,имах впредвид за номер 36,която е медик!!!!!!!!!!!!!!!!!!

39.   Добре дошли в клуба!
Ние сме женени от 11 години.Не сме правили секс от 6 месеца.Той се държи пасивно,но и аз не го желая.
Ако имам възможност ще си хвана любовник,но за сега такава ,уви няма.Имаме дете затова още съм с него.Обичам го ,но като братче.Как се прави секс с брат ти?Може и да си има някоя,не знам ,а и май не ми пука.Той е саможив ,стои си в къщи май го мързи...
Секса ми липсва,но не и на всяка цена.Бих изневерила само ако имам чувства.

40.   №36, веднъж и аз обяснявах нещата като теб, обаче някои дами не ми повярваха. Може и да не съм медик, но сме образовани хора и с малко повече интуиция стигаме до неприятните и болезнени изводи.

№39, няма такова животно "сексуален мързеливец", та дори и да е в преклонна възраст.

41.   Напълно съм съгласна с номер 40!!!!!!!!!!!!!!!!
Рано или късно ,за съжаление се стига до болезнените отговори,НО СТИГА ДА ИМАМЕ ЖЕЛАНИЕ ЗА ТОВА...........Аз много време си"затварях"очите , не ми беше до това да ровя,търся или следя или каквото и да е там, но един ден нещо ми щукна,та взех и "се размърдах"...........И открих,това което най-много мразя-лъжите!!!!!!!!!!!!!Оттогава не мога да го проумея,не мога да го приема,КАМО ЛИ ДА ПРОСТЯ..Най-много меболи(меко казано)-точно от предателството и от това,че НЕ СИ ПРИЗНА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!и смятам,че няма да го направи,голям е егоист..................Ако беше си признал в прав текст,по друг начин щяха да се развиват нещата,пак нямаше да го простя-НИКОГА!!!!!!!!!!!!!!!,
но сега,о сега.........."разплака дяволите в мен"-звучи доста объркано,така е!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Дълго е за обяснение............

Така е мили дами,още веднъж подкрепям и номер 36 и 40..............Винаги има причина!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Понякога ние жените не искаме да я узнаем................но сега съжалявам,че не потърсих отговорите по рано...............МНОГО БОЛИ,МНОГО................
До номер 40 и 36,ако желаете може да си кореспондираме по някакъв начин...............

42.   Не мисля, че има мъж, който рано или късно не изневерява. Мисля, че всички сме наясно с този факт, друг е въпроса, че някои се надяват на чудесния мъж. Е моят не е такъв. Не съм го хващала да ми изневерява, а и не искам. Те възрастните хора ясно са си го казали "не се гонете, защото ще се хванете" .

Решението за мен е да си намерите сексуален партньор извън дома, както е направил той. Мисля, че ще се отрази добре като цяло на брака/връзката ви. След 5 годишна връзка секса вече е 6-7 пъти месечно, но не ми стига на 19 съм и ми е не само хубаво, но и интересно. Обичам го, но след като не задоволява нуждите ми смятам да си намеря друг да го прави, пък той нека си изневерява като иска. За мен важното е, че удома нещата ще вървят добре , ще се обичаме и ще бъдем заедно. Може би съм прекалено малка, за да разсъждавам така, но пък всички вие, които сте женени и имате деца, мисля, че ще ви е полезен моя съвет.

43.   "Не мисля, че има мъж, който рано или късно не изневерява"

Номер 42 искам да ти кажа (без да се хваля), че много грешиш. Аз съм един от мъжете, който никога не изневеряват и никога не съм. Просто защото мисля, че когато съм намерил своята половинка то тя ми е достатъчна и нямам нужда от нищо друго! А това, че нямало мъж който да не изневерява е запазен лаф на кръшкачите!

44.   Аз съм омъжена от 20 години. Моят съпруг е свръх активен. Иска секс по 2 пъти на ден, а аз не мога толкова често. Работя на две места, а той почти не работи.Вечно ми е сърдит, че не отговарям на желанията му. Ежедневно гледа порно сайтове и мастурбира и това ме вбесява и отблъсква. Не съм му казала , че зная за тази му слабост, защото ме е страх да не се разгневи. Нормално ли е да гледа всеки ден порно? Моля мъже споделете.

45.   Номер 43, такова нещо като никога няма! Използва се в психологическите тестове, за да се определи дали тествания лъже или не, винаги или никога - съществуват само като понятия!

46.   Мале, аз си мислех, че само ние мъжете ревем за секс. Казано е да не се радваме на нов началник и на малко прасе, защото не се знае каква свиня ще стане.

Та доколкото чета, в началото всички са били доволни, а после работата се поразредила, така и в началото не сте могли да знаете, че нещата ще се променят, а и откъде да знаете. 35 правилно казва - до човек си е. Минах 40 отдавна, но си искам сутрин и вечер, е, когато не може, не може, но това е рядкост. Не ми го побира ума като как се примирявате със секс толкова рядко, ми то изобщо не е нормално, ако съм аз ще изневерявам на поразия. Сексът не бил най-важното - ми то и парите уж не са...

Аз никога не се хваля със сексуалните си умения, но масова практика си е мъжете да се хвалят, чак ми омръзва да слушам. Е, как така има толкова незадоволени жени тогава? Как така изведнъж интетресът на половинките ви към вас спаднал?

Мили дами, за всичко на този свят си има причини, щом мъжете ви не са педали, търсете жената. Аз на моята не изневерявам, няма какво да търся навън, е, с аналния не ме огрява, но нейсе, живее се и така. Не се примирявайте, момичета, търсете причината и се наслаждавайта на живота, кратък е.

47.   Жени , не ви разбирам , какви мъже харесвате,какво е това нещо,потресен съм,как може да се получава така , че винаги мъжът да ви разочарова малко или много :(....
де да познавах жена , която да ми казва как с нейния съпруг или приятел всичко е ПРЕКРАСНО !

48.   Aз съм от другара страна..... всички между нас е добре, разбираме се, той ме обича страшно много, аз също го обичам, но ...... дойде момент, в който само като си помислих за секс с него и се отвръщавах, не знам защо! Едвам се прежалвах по веднж в месеца, ужас, мъка за мен и за него, постоянно ме питаше какво има и аз никога не знаех какво ми е! Много гадно, след това започна да мис е прави секс, представях си как правим, обаче в момента, в който почнехме и пак нищо не става....... но сега се чувствам добре, не знам, правим секс по 1-2 пъти в седмицата, и установих че ако гледам порно малко преди да се видим ми дойства много добре, разгорещява ме и имам голям ентусиазъм да бъда с него :)

49.   Здравейте,
прочетох всичките 48 мнения по темата и намирам общо с поне 40 от тях. Не съм омъжена, но имам приятел от близо две години вече. На 21 съм, приятелят ми на 22. И двамата живеем и учим в чужбина. Там се запознахме. Посещаваме един и същи университет, всеки ден сме заедно, когато не сме на лекции, разбираме се чудесно, но от едно известно време, година вече стана сексуалните ни отношения започнаха да се разреждат все повече и повече.

Докато отначало го правихме по 3-4 пъти на седмица, гледахме порно заедно и всичко беше страхотно, изведнъж той започна да си ляга до мен, да ме прегръща и ... заспива...Не го взех на сериозно, докато сексът съвсем спря да се случва. Говорих с него, никаква полза. Неговият отговор винаги е че всичко е наред, независимо какво казвам аз и какви доводи му изтъквам. Както ви казах в началото, и двамата учим в чужбина. През ваканциите се разделяме (живеем в различни градове в България, доста далеч). Никога не се виждаме през това време, но си пишем всеки ден. И той всеки ден ми е казва колко много му липсвам, как иска да го правим, къде, по колко много, даже ме е карал да му се събличам пред камерата, защото не издържал.

Така беше и миналото лято. Когато септември се видяхме отново, всичко сякаш се беше върнало както в началото, правихме секс по два пъти на ден...но това продължи само две седмици. След това всичко пак спря. Стигна се до секс един път на месец... а сега вече от два месеца не ме е докоснал. Получава се така, че всеки път, когато сме разделени, той умира от желание по мен, после седмица не спираме да го правим. Но мине ли повече време и всичко пак спира.

Опитах да говорим отново, но единственото, което се случи беше той да си тръгне без да ми каже и дума. Не живеем заедно, и двамата сме на общежития, в различни квартали, но той държи всяка вечер да идва да спи у нас, да сме заедно, въпреки че тук, където живеем по принцип е забранено друг човек да спи в стаята ти ( в стая сме по един човек, без съквартирантки). Никога не иска да спи сам, въпреки че ако има друга или пък вече няма желание да е с мен, винаги може да ми каже, че сутрин има лекции или друго.

Отначалото наистина си мислех че има друга и предприех всички първи стъпки, за да разбера да ли е така. Но нищо не открих, не и там където знам да търся. Да не говорим, че той ми даде паролата си за Фейсбук доброволно, без да съм я искала, а понякога си забравя телефона у нас. Преглеждала съм го целия, смс-си, обаждания, указатели, снимки, няма нищо, което да ми подскаже, че може би има друга. Няма втори мобилен, в това съм сигурна, а пък да си забрави телефона, когато някоя друга може да го потърси, съмнява ме. Не мога да тръгна да го следя, защото имаме доста познати, които могат да ме видят, съседи, които знам веднага биха му казали.

И накрая, преди около месец, една приятелка го видяла да излиза от аптеката. Попитах го какво е правил там, той каза, че е ходил да купува презарвативи, защото видял, че нямаме. Зарадвах се, помислих, че всичко ще е наред. Уви, тези презарваиви си стоят у тях, не отворени оттогава. Замислих се дали не е купил още едни, за които да не знам. Но уви, няма как да разбера. Искам да узная истината, искам да знам има ли друга, или просто е изгубил сексуалния си интерес към мен. Това е нещо, с което не искам да се примирявам. А пък да го напусна само защото не спи с мен... Вече не знам какво да направя. Желая го всеки ден, и това не спира, само защото той не желае мен....
Надявам се да не съм ви затормозила с дългите ми обяснения. Мерси, че ме изслушахте.

51.   Пиши ми на m.schumacher1979@abv.bg , там ще продължим по въпроса за твоите притеснения,чакам те там

1-50 от 664