Не спирам да мечтая, не спирай и ти.
Всички мечтаем. Аз мечтая за любов. За тази любов в която се струва да милееш и жертваш. Всеки ден мечтая и вярвам, че ще я срещна.. дали на някоя улица или пейка без значение. Стига ми да е истинска и завладяваща. Да забравиш за всичко, което е около нас, около теб и мен. Има някъде там едно сърце, две топли очи, които чакат любовта ми. Не искам да дишам въздух, а само любов. Знам, че те има, знам, че имаш много любов, като мен да дадеш. Хей, това не си ли ти, която четеш в момента? Това е от мен. :)

Коментари

1-50 от 150

1.   Хаха, направо ме порази! Да, точно аз съм :)))))))

2.   Преди години и аз бях като теб. Вярвах, чувствах, че ще я намеря. И... наистина я намерих. От 8г. сме неразделни и се обичаме все по-силно. Така че и ти ще я срещнеш и то в най-неочаквания момент.

3.   Аз съм... Но няма как да се открием

4.   Автора - Н1, Ти ли си? Къде си ти.. :)))

5.   От номер 1 : Ами в Испания, а ти къде си :D:D

6.   Вярно е това, което знаеш... Има много такива чакащи сърца; очи, търсещи любимия; устни, копнеещи да бъдат целувани. Ти ще сбъднеш нечии мечти. За тази цел никога не изоставяй своите!

7.   Оле, толкова свежо, сладко и слънчево си го написала това послания (предполагам, че си момиче) БРАВО! Обожавам толкова позитивни хора.. дет се вика.. Ю мейд май дей :Д

9.   Мечтите са безплатни. Продължавайте :)

10.   Автора - Н1, В България съм. Н7, Момче съм. :)

11.   Н7 съм.. е не, авторе ти си момче (ПОРАЗЕНА). Оле толкова се радвам за теб и за начина ти на мислене и за това, което си.. нищо, че не се познаваме хах УСПЕХ ПРИЯТЕЛЮ.. от сърце ти пожелавам най-доброто, на което се надяваш!!!

12.   Автора - Н11, Благодаря. Е, може някак си да се запознаем без да разваляме правилата на сайта. :-)

13.   Вие пък що си мислите, че момчетата са някви животни бе? Има мн момчета които са мн по човечни, топли, романтични и истински от мн жени.
П. С. -МОМИЧЕ СЪМ

14.   Авторе може ли малко повече информация за теб? На колко си, откъде си примерно

15.   Автора - Н14, На 23 съм, от морето съм.. (:

16.   Много сладко :) Жалко, че си малък за мене... Дано повече мъже като тебе да има. Продължавай да мечтаеш, но също така и действай :)

17.   Остава да си красив и ще си идеален :д

19.   Красиво... мъжки думи, които могат да разтопят всяка жена. Авторе, много като нас търсят човек, като теб <3
С(18)

20.   Разтапяш момче... разтапяш. Мечтан си... <3

21.   Автора - Н19, Благодаря. Мечтая, мечтая.. :)

22.   И аз си мечтая.... не заспивам без да си помечтая.... Успех!
С. 24г. :)

23.   Автора - Н22, Благодаря. Не спирай да мечтаеш. : )

24.   И през новата година, аз не спирам и няма да спря да МЕЧТАЯ! :) Автора. :)

25.   Авторе, защо няма повече момчета като теб? Направо разтапяш с тези думи. Пожелавам ти в най-скоро време да откриеш тази любов, която описваш. Разтърсваща те до мозъка на костите. Заслужаваш го! :)

26.   Номер 25, Благодаря ти! :)

28.   Авторе, тази тема я бях забравила, че си я пускал. Какво става? Нещо ново? При мен едно голямо "тц". А усещам, че имам половинка, но не я намирам. Много е странно.
Есмералда 25

29.   Нищо ново, но това няма да ме спре да мечтая и живея. Ще я открия дори да ми коства всичко. :) Автора. :)

30.   Хей, мечтатели, как я карате, нещо ново? Бих желала и аз да се присъединя към вас. :))))))))
Поздрави!
П. 20г.

31.   Номер 30, Добре дошла си! :) От къде си? ! :))))

32.   Аз съм № 30, от Стара Загора съм. Радвам се, че все още някой следи историята :)))

33.   Номер 32, Аз съм автора под коментар Номер 31. Искаш ли да се свържем някак си? :)

34.   Да, защо не, обичам да общувам с готини хора :)))

35.   Номер 34, И аз обичам, но как ще стане това? Идеи, имаш ли? :) Без да разваляме правилата в сайта. :)

/Модератор7 - Теоретично има, но трябва да се сетите.

36.   Аз съм убедена, че има някакъв начин, макар, че мисля, че не е разрешено да се оставя имейл :)

37.   Номер 36, Пробвай да ме поздравиш с някоя песен и там да оставиш контакт за връзка... ;) Автора. :)

38.   Тогава авторе, да взема да те поздравя във Vbox
с песента на Fireflight - What Ive Overcome
:)))

39.   Номер 38, Хубава песен.. Ти ли си момичето от Стара Загора или.. :)

42.   Когато животът ти даде шанс за нещо хубаво, не трябва да го отхвърляш, да се криеш или да бягаш. Именно в това се изразява сбъдването на мечтите. Един ден човек се осъзнава и съжалява, само дано не е твърде късно... Мечтите са само илюзия, ако не им позволиш да се превърнат в реалност!

Една мечтателка ;)

43.   42, За нищо не съжалявам. ;) Живея, мечтая и няма да падна Духом... :)

Автора. :)))

44.   И аз така - мечтая ли, мечтая, мечтая... (:

45.   Защо си мислите, че момчетата не могат да мечтаят, не търсят любов и т. н. Аз съм мъж на 31 и въпреки, че имам зад себе си доста разочарования и напоследък може би свикнах с начинът си на живот, продължавам да мечтая за истинската, споделена любов.

47.   Точно така, Номер 45. Много правилно. :)

49.   И все още продължавам да мечтая...! :)

50.   То и аз не спирам да мечтая, следвам мечтите си :)
Авторе, какво стана с теб, намери ли това, което търсиш, успя ли да сбъднеш мечтите си? :) Колко красива звучи мечтата за истинската любов :)
Поздрави!

51.   Здравей, Номер 50. Продължавам да мечтая и все още чакам да се появи тази истинска Любов...

Автора.

53.   Еваларка от мене за позитивното мислене. За съжаление аз съм от другата крайност. Нямам вече вяра в хората. Те само знаят да нараняват, и да взимат без да дават. До този извод стигнах след края на последната ми връзка. За разлика от хората обаче, книгите и музиката не могат да те наранят. Не мога да променя хората, за това избрах да променя себе си. :)

54.   Какво е истинска любов?

55.   Здравей, номер 53, предполагам, че си номер 50.. :) Не съжалявай, а върви напред. Радвам се за теб, че си избрала да се промениш или променяш... това е много важно. Явно си се сблъсквала с консуматорската маса, която само цели да деградира (да взима, да смучи без да дава). Разбирам те. Имаш ли желание да разменим контакти по-някакъв начин? :)

Поздрави!

Автора. :)

56.   Здравей, авторе, прочетох темата ти, много се вдъхнових.
Искрено се зарадвах.
Зачетох се и забелязах, че си писал, че си от морето. Аз съм от Несебър. :)))) Поздрави!

59.   Близо сме... :)

61.   Мечтаех с години за тази любов, срещнах я, споделях я година и половина и бях най-щастливото момиче на света, той също най-щастливото момче, след което заради наркотици (той почна да взема) и една к*рва в новата му компания наркомани я изгубих ;( И сега не мисля че мога да се влюбя така истински и неповторимо в някой друг, искам само този човек макар че сигурно вече е безнадеждно, сега пак мечтая за тази любов, страдам че я нямам вече и се надявам да я повторя не с някой друг а с този същия човек и този път без да се прекъсва а както казват "happily ever after" :) Ех, мечти, мечти.. Всички те са ми свързани с него, а сега го няма и сигурно няма да се върне :( Ще си тъна в мъки и тъга, опитвайки се да ги прикривам и всеки ден по малко ще умирам вътрешно докато един ден Бог не ме освободи от всички страдания. Не мога да обичам друг по този начин - истински, безкрайно, с цялото си сърце, повече от всичко и всеки, да се отдам на някого по този начин, да му разкрия цялата си душа, всичко в себе си, да обикна не само добрите а и лошите му черти, да ме приема и обича точно каквато съм. Не мога да се влюбя отново. Желая само това моето момче да се върне при мен и да продължи само с мен единствено, завинаги.. :) Надеждата умира последна, и точно тази се надявам да не е празна, а да се изпълни някой ден.. колкото по-скоро по-добре.. :)

1-50 от 150