Искам да е пак до мен.
Здравеите. Мъж съм на 29, и така с приятелката ми се разделихме преди 3 месеца, имахме връзка близо 5 години. Тя в момента е с друг мъж но усещам че нещо не и се получават нещата. Като цяло имали сме доста скандали, нормално коя ли двоика няма. Мислех че това е причината за раздялата ни, тя поне това ми каза когато се разделихме. През това време не сме спирали да потдържаме връзка, всеки ден се чуваме, смс-и и дълги разговори. По стечение на обстоятелствата ни се налага и да се виждаме всеки ден почти. Вчера пак имамхе един разговор при които най накрая разбрах истинската причина. Тя през всичкото това време ми говореше за брак и деца, а аз вечно отлагах казвах и че сега не е времето. А съм грешил, та изобщо за това има ли време и място щом си с точния човек, знам че много ме обича, както и аз нея. Знам че с него не е щастлива, моля ви за идеи как да поправя глупавата си грешка, как да я върна при мен. Благодаря ви предварително.

Коментари

1.   личи си че я познаваш много добре и че я обичаш до болка просто и го докажи поговорете отново и и обясни всичко

2.   Щом веднага е тръгнала с друг... личи си колко те обича тя! Изобщо не се занимавай с нея!

3.   Не съм съгласна с втория коментар. Не знаеш ли, че мъж се забравя най-лесно с друг мъж, съответно и жените разбира се. Не е защото не го обича, ами точно обратното-опитва се да го забрави. Особено след като се чуват и виждат със сигурност си таи и тя надежда. Та драги авторе казваш и всичко и падаш на колене с предложение-ще избухне в сълзи и най-вероятно ще каже да, да, да, откога го чакам . Ако ли не-поне няма да си задаваш вечно въпроса Ами ако... ":)

4.   От автора: мислил съм го този вариант но при положение че е с друг в момента, ми се струва малко унизително това. А ако ми откаже съвсем ще се почувствам като лайно, да е жива и здрава не мисля да правя опити за нищо. Ако беше сама щях, но в тази ситуация не благодаря. Ако сметне че не е щастлива с него, сама ще се върне, за моите чуства и намерения знае.

5.   С няколко години съм по-малък от теб, ама те ситуациите в живота са едни и същи. Да, тя ще се върне. да, ти си много по-добър от настоящия й и тя вече го е осъзнала. И моля те, не я приемай като пожелае да се върне...

Иначе аз още не съм видял жена да си тръгне от някой мъж или да изневери без той да е "виновен". Просто не съм чул жена да каже, еми аз съм виновна... винаги той нещо... или е прекалено несериозен и не показва емоции, или е прекалено привързан и я задушава, или нз си какво. Да знаеш отстрани е много интересно като разказваш как някой ти изневерява и как ти си виновния ;) Да, разбираме доводите ти... надявам се, че и ти разбираш моите - ако искаш деца, казваш искам деца, не се е**ш с други мъже. (освен това твойта ми изглежда прекалено пресметлива - сорка... човек като обича, страда, а тя в момента претегля къде ще й е по-добре... любовта не се претегля, или я има, или я няма, а влюбен човек не изневерява освен, ако не е супер наранен)

пп Не забравяй! Това е само форум, ние не знаем какво е най-добре за теб, а просто си чешем езиците. :Р